Břeclav včelínek 3a

Zdarec chci se zeptat jak to tet bere na vcelinku a kolik je tam lidi v týdnu
Autor diskuse: Trezi - Profil , 1.6.2009 kaprařina - revíry, cestování

Na jaké nástrahy zde lovíte

A) Bolies59%

B) Kukurice21%

C) Rohlíkove bolies20%

Od 1.6.2009 hlasovalo 81 čtenářů.

NFishky - Profil | Pá 12.8.2011 11:51:46

lecoun >> momentálně jsou tu 3, ale než dojedeš, bude jich tu 5 ;-)

    Nlecoun - Profil | Pá 12.8.2011 11:46:17

    chci sem zajet kolik je tam rybářu

      Nprdec - Profil | St 4.5.2011 19:02:54

      lecoun >> vstupné v myslím 100kč

        Nprdec - Profil | St 4.5.2011 18:55:09

        lecoun >> v sobotu

          Nlecoun - Profil | Út 3.5.2011 12:46:25

          kdy jsou tady závody

            Nprdec - Profil | Ne 10.4.2011 18:36:14

            lada78 >> laďo si ten nejlepší rybář jakého znám fakt!!!!!!!!!!!!

              NDDOMASS - Profil | Po 21.3.2011 19:44:05

              Ahoj, o víkendu chci zajet na Včelínek, chci se zeptat jestli tam už někdo z vás byl případně jak to tam vypadá a jestli berou kapři. Díky za odpověď

                NPRDEC - Profil | So 6.11.2010 8:41:20

                Zdenal77 >> To je pravda že kaprařina je hodně o čekání.Ne na darmo se říká že rybu mosíme vysedět. :D

                  Nlada78 - Profil | So 6.11.2010 6:28:43

                  prdec >> PRDEC - 5.11.2010 19:38:48 >> Myslím,že to nebude v tom,kolik je tam rybářů,ale spíš v rukách:-)

                    NTrezi - Profil | So 6.11.2010 0:37:32

                    Jn kaprařina je hodně o čekání

                      NZdenal77 - Profil | Pá 5.11.2010 20:08:07

                      prdec >> PRDEC - 5.11.2010 19:38:48 >> to je divné, já tam vždy na boilís nachytám,myslím že to chce víc trpělivosti,at se daří

                        NPRDEC - Profil | Pá 5.11.2010 19:38:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Dobrý den,
                        jelikož bydlím v Břeclavě tak jsem chodil na včelínek.Můžu ríct že o víkendu je tam rybářů uplně moc.Když chcete nahodit a nahodíte tak na Vás začne nadávat rybář aby jste to přehodili.Jinka to tam bere na kukuřicu a na boilies ani ranu.

                          NZdenal77 - Profil | Pá 5.11.2010 19:20:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          já tam strávil koncem září 3 dny a celkem gut,nej 87,85 cm

                            NTrezi - Profil | Pá 5.11.2010 17:28:34

                            Tak co jak to tam tet vypadá byly sete tam nekdo?
                            Fishky: co ty si expert na tuhle vodu jak to tam tet slape dik za info jesly tam teda este chodiš

                              Nlubos3k - Profil | Pá 1.10.2010 20:52:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              já bydlím v břeclavě, takže na včelinku sem byl temeř celé léto, a můžu ze skušenosti říct že nej je to na kukuřici. ale i na to nebere nebot kapri jsou tam hodne vybíraví, a zistil sem ze berou na neco př. (pelety) tyden a pak už ani tuk :( jinak je to dobrá voda, ale jen v týdnu :)

                                Njudas.d - Profil | Pá 1.10.2010 20:24:36

                                angelo >> jestli jsi vyloží zákon dobře tak netolerují

                                  Nangelo - Profil | Pá 1.10.2010 20:06:05

                                  CarpPavel >> escorrt - 5.9.2010 12:56:13 >> sice pozde..ale bivak bez podlazky si myslim toleruji

                                    Nescorrt - Profil | Pá 1.10.2010 19:51:17

                                    berou ještě kapři na včelínku?

                                      Nescorrt - Profil | Ne 5.9.2010 12:56:13

                                      chci se zeptat jestli někdo neví ale určitě to musí vědět jestli se na včelínku může tento rok postavit bivak stačilo by mě i bez podlážky díky

                                        NLEXMARK - Profil | Út 31.8.2010 21:46:21

                                        jarek.prvni >> Nazdar. Dávám ti plně za pravdu. Pravidelně jezdím na tento revír a někteří jsou opravdu prasata co po nich zůstane když odjedou.