- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Břeclav včelínek 3a
Zdarec chci se zeptat jak to tet bere na vcelinku a kolik je tam lidi v týdnu
Autor diskuse: Trezi - Profil , 1.6.2009 kaprařina - revíry, cestování
Na jaké nástrahy zde lovíte
A) Bolies59%
B) Kukurice21%
C) Rohlíkove bolies20%
Od 1.6.2009 hlasovalo 81 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
20x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
NChemik - Profil | Ne 22.8.2010 13:10:54
Fishky >> nevím kde jsi vzal to schrápáním u vody,byl jsem tam letos párkrát a na vápně a na dalším místech se bivakovalo jen to dunělo :) neviděl bych v tom žádný problém.
NZdenal77 - Profil | Ne 22.8.2010 11:21:53
Fishky >> to se tam jako nesmí fakt přespat,vloni jsme tam vegetily 3 dny bez problémů
NFishky - Profil | So 21.8.2010 16:55:49
dejff >> tak jak ho zase uvidíš, natočíš ho na mobil - a sprostě ho udej, pravidla platí pro všechny, tak nepřihlížej jejich porušování
Ndejff - Profil | So 21.8.2010 15:11:20
no to sice s tou lodičkou máš pravdu ale už po druhé jsem tam viděl borca normálně zavážet tak proto se ptám
NFishky - Profil | So 21.8.2010 13:18:37
dejff >> "takže včera šli větší" - no more luxusní hláška, ostatně to se zavážením bylo taky dobrý ;-) 30 min zdolávat kapra - a to chytal na 14-ku vlasec, ne? :)))
PS: a esi tě tam někdo uvidí se zavážecí lodičkou, tak ti garantuju, že pojedeš hodně rychle domů ;-) letos se tam netoleruje ani chrápání u vody, takže honem rychle zpět na zem ;-)
PS: a esi tě tam někdo uvidí se zavážecí lodičkou, tak ti garantuju, že pojedeš hodně rychle domů ;-) letos se tam netoleruje ani chrápání u vody, takže honem rychle zpět na zem ;-)
Ndejff - Profil | So 21.8.2010 13:06:35
včera jsem tam byl lidí málo pár kapříku chyceno a soused vytáhl kapra 14,5kg na druhé straně tahal kapra cca 90cm ale jelikož neměl pořádnej podběrák tak mu povolil a kapr se vyříznul a druhej soused měl jízdu jako kráva a asi po 30minutách kdy něco jezdilo pořád uprostřed rybníka ke kraju to nešlo tak se taky vyřízl takže včera šli větší ja boužel nic.......
Ndejff - Profil | So 31.7.2010 11:31:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
tak včera na včelínku za celej den plno červenek jinak kapr 61cm a sumík cca 50cm všechno na halibut peletu nadipovanou v dipu halibut od chytila.při odchodu jsem se bavil s rybářama kteří tam byly celej týden a že nachytaly 5kaprů nad 80cm největší 89cm potom 4amury od 90 do 94cm a jinak že spíš menší kapřici takže to tam celkem šlo až na plno lidí nebylo si kde sednout nakonec jsme trefily dobrý rybáře a že už budou balit takže to bylo jediný štěstí
Ndejff - Profil | Ne 25.7.2010 16:20:39
no nevím ale ja jsem vyděl něco jiného každopádně mám zkušenosti že kapři mě brali nejvíc když jsem to házel až k ostrovu a jelikož mám nejraděj ztranu jak se tam přijede od té benzinky na parkoviště tak jít dozadu a tam je to celkem vellká vzdálenost od ostrůvku
NSla - Profil | Ne 25.7.2010 16:14:55
dejff >> u ostrovu se da zakrmit uplne jednoduse kukuřicí ze dvou stran. a amury netreba chytat jen u ostrova. a ze by tam byli nadherni amuri? zas takovy zazrak s amury to tam neni.
Ndejff - Profil | Ne 25.7.2010 16:09:47
pro Sla no ono jo to se dá přehodit ale jak chceš třeba kukuřicu hodit k ostrůvku a ještě tam dopravit něco na zakrmení.jelikož vím že jsou tam nádherní amuři tak si to potřebuju trochu zakrmit kukuřicou...
NMartin M. - Profil | Ne 25.7.2010 0:14:42
dejff >> pokud neni v soupisu reviru napsano, ze se tam smi vyvazet, tak se vyvazet nesmi, bez ohledu na to, co jsi videl.
Ndejff - Profil | So 24.7.2010 21:17:59
zdarec nevíte někdo jak je to tam se zavážením viděl jsem video od tama bo borec tam normálně zavážel zavážecí lodičkou nevíte někdo jak to tam je díky
Ndejff - Profil | Ne 18.7.2010 14:05:39
dneska jsem tam byl 2kapry a jednu štiku lidí málo kapry na halibut pelety štiku na plandavku a byl tam vláčkař a že včera vytáhl 80cm štiku někde na špici a jinak plno štik kolem 20cm jo a nevíte někdo jak je to tam se zavážením viděl jsem video a borec tam normálně zavážel zavážecí lodkou díky za info
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54934
NLov z nafukovacího člunu1187
NVelký Bílovec rybaření53
NShimano Power Aero 100001660
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NRevír - Jezero Jaroslav1587
NMikbaits - pikantní švestka534
NZlatá kaprařská malina1332
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
17:17NKrátkodobá kaprařina x 9941
16:48NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54934
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:54NFanclub značky Shimano 16400
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17
















