Oblečení na kaprařinu

Hledám nějaké dobré oblečení na kaprařinu. Hlavně aby bylo nepromokavé a prodyšné. Barva je fuk. cena tak přiměřená studentovi :o))
Autor diskuse: Martin... - Profil , 31.5.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

http://www.carpsystem.cz/carpsystem-rybarske-obleceni-dvoudilny-oblek-camu-879

A) Ano, doporučuji22%

B) Ne, koukni po dalším 11%

C) Nevím, neznám62%

D) Nedoporučuji do deště2%

E) Nedoporučuji do zimy3%

Od 16.10.2009 hlasovalo 206 čtenářů.

Nmalamut - Profil | Pá 28.5.2010 17:18:17

Martin... - >> je možné oblečení na kaprařinu používat i při lovu jiných ryb nebo je to zapovězené?

    NKosák - Profil | Pá 28.5.2010 16:43:14

    Chtěl bych se zeptat, zda tady někdo z Vás nemá zkušenosti z hadrama od značky CHUB??? Hlavně mi jde o tu nepromokavou bundu s kalhotama... Ale i info o jiných věcech nebude k zahození...

      NMrknato - Profil | Pá 28.5.2010 13:46:57

      Přemas >> CarpHunder - 28.5.2010 9:24:18 >> né, ale je to symbol, jako byl symbol třeba srp a kladivo... Normálně dvě normální věci, ale jako symbol dost nebezpečný.....

        NŠolimko - Profil | Pá 28.5.2010 9:25:53

        Kocháč >> To je pre odstrelovačov nie ? :D

          NCarpHunder - Profil | Pá 28.5.2010 9:24:18

          Mrknato >> tebe to "boinlie" docela s..e viď? :o)
          a to si vezmi, že se na tu kuličku dají cíleně, chytat i jiné ryby, než jen kapři :o))

            Nbambus - Profil | Pá 28.5.2010 8:54:08

            čvachta >> cuz. prosim mohl by si mi napsat o tom Docu ? Do SZ. chci to na privlac.

              NVINCENZO - Profil | Ne 11.4.2010 11:09:23

              shimano tribal-používám ho na veškerou rybařinu

                Nvokounek - Profil | Ne 11.4.2010 10:57:16

                keď vyvážaš nepotrebuješ maskáč. toto je na skutočné extrémy..

                  Nsyny - Profil | So 10.4.2010 19:05:04

                  Mrknato >> no to ses moc nevycajchnoval,v tomhle chodí k vodě kaprařská lůza,ti opravdu "wostří" kapraří to maj v camou ůpravě.....

                    Nvokounek - Profil | So 10.4.2010 18:43:05

                    Vase zprava

                      Nvokounek - Profil | So 10.4.2010 18:38:54

                      Montura

                        NFilla - Profil | So 10.4.2010 17:18:21

                        Martin... - >> Ahoj, uz to tu mozna padlo, neprocital jsem vse..
                        Jestli travis u vody, nebo v prirode vseobec hodne casu, investuj do outdoorove vybavy. Nenech se masirovat marketingem, sahni po zavedene sportovni firme (Tilak, Vaude, Marmot, Salewa, North Face,...). Maji letite zkusenosti a hadry odzkousene v narocnych podminkach. Nejsou pravda z nejlevnejsich, ale vrati se ti to v nic nerusene pohode.
                        Kdyz odbocim od ryb, neni nic horsiho, nez jezdit na prkne v mrazu v durch rukavicich, sedet na sedacce v mrazu se zaparenou bundou :( ...
                        To mi pripomnelo patalii, kdy jsem na podzim cekal v noci na zaber v prsackach. Za nejaky cas me kondenz a mraz v nich dohnaly k silenstvi. Jedine funkcni vrstvy, membrany. Z prirodnin snad jen merino vlnu, na zahrati je nej!
                        V outdoor. svete najdes urcite i umirnene barvy, pro rybalku se hodici. Ja nasel..
                        Kdekdo mozna namitne, ze i v rybarine mame membrany a parady, ale kdo vi jake membrany, jake zipy, jaka zivotnost a kvalita zpracovani. Venku zadne kompromisy ;)
                        Zkus se mrknout na uvedeny eshop. Vedouci je prirodickar a dobry rybar, urcite by rad poradil. www.hortez.cz
                        Preju pohodu pri lovu!

                          NPvl - Profil | So 10.4.2010 7:42:15

                          Mrknato >> Podle ceny

                            NMrknato - Profil | So 10.4.2010 7:37:47

                            Pvl >> No jistě, fotit se se mnou chtějí i o autogramy si píšou, když mě v něm vidí... nechceš ho taky?

                              NPvl - Profil | So 10.4.2010 7:07:27

                              Mrknato >> Až tak ? :o§)))))

                                NMrknato - Profil | So 10.4.2010 6:56:12

                                peeta@carp >> Tak zkus ten můj, co nosím. Je příjemný na nošení, je bavlněný, saje a každý hned pozná že jsi kaprař a že s tebou bude sranda.... lidi tě budou mít rádi jako mě.

                                  Npeeta@carp - Profil | So 10.4.2010 3:28:42

                                  Petak >> Tento Prologic Max1 som mal , a po par mesiacoch nosenia som ho aj predal. Bol 100% nepriedusny a zrazala sa pod nim voda cize som bol mokry jako hovado ked som ho mal na sebe.

                                    NSumik1 - Profil | Pá 9.4.2010 23:12:55

                                    Amurek2 >> Podle tabulek velikostí by ti měl stačit ten XL v phodě a pokud vím není problém zboží vyměnit .

                                      NAmurek2 - Profil | Pá 9.4.2010 21:37:45

                                      poradí mi někdo kdo vlastní oblek od carp systému - dvoudílný oblek camu za 4035kč poradí mi někdo s velikostí na mou postavu 191cm a kolem pasu 98cm. bude mi stačit velikost XL? dík za radu

                                        Červené karty: farevelak