Oblečení na kaprařinu

Hledám nějaké dobré oblečení na kaprařinu. Hlavně aby bylo nepromokavé a prodyšné. Barva je fuk. cena tak přiměřená studentovi :o))
Autor diskuse: Martin... - Profil , 31.5.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

http://www.carpsystem.cz/carpsystem-rybarske-obleceni-dvoudilny-oblek-camu-879

A) Ano, doporučuji22%

B) Ne, koukni po dalším 11%

C) Nevím, neznám62%

D) Nedoporučuji do deště2%

E) Nedoporučuji do zimy3%

Od 16.10.2009 hlasovalo 206 čtenářů.

Nm4xx - Profil | Po 15.3.2010 13:17:56

oblikam tribal a hlavne graff a jsem nadmiru spokojen....kdyz je chladneji resim to thermem taky od graffu a myslim ze je to clekem dost dobry....

    NMafi - Profil | Po 15.3.2010 12:40:54

    Bambus... T.maniak >> bambus - 14.3.2010 12:28:25 >> Né - já mám tohle -http://www.carpsystem.cz/carpsystem-rybarske-oblec​eni-thermo-oblek-camu-akc-880

      Nzewlbába - Profil | Po 15.3.2010 12:32:43

      na videu od Kordy - Tips, Tricks and Tactics vyzdvihovali oblečení od Trakkera, máte s tim někdo nějaký zkušenosti - nechce se mi číst celou diskuzi, jestli to někdo zmínil nebo ne. díky za info

      něco málo jsem našel tady:

      http://www.rybarsky-katalog.cz/trakker-bundle-deal​-waterproof-nepromokavy-komplet.html

      http://www.parys.cz/rybarsky-komplet-trakker-artic​-3v1.php?_ShopSearch[SearchType]=0

        Njambo - Profil | Ne 14.3.2010 16:40:49

        Diblicek >> to teda nevím, tak jsem to snad ani nemyslel :-)) v suchu je každé do deště dobré :-))

          NDiblicek - Profil | Ne 14.3.2010 15:32:36

          jambo >> To je to tak španý obléčo?!?

            NMrknato - Profil | Ne 14.3.2010 14:35:34

            Pvl >> Jsem rád, že máš radost a jsi spokojený, konečně ... Je to též součást expediční uniformy experimentálního plavačkáře....
            Edit : mezi kapraři se musí experimentální plavačkář pohybovat hlavně nenápadně! To je základ této uniformy.... Nesmí být odhalen....

              NMrknato - Profil | Ne 14.3.2010 14:32:53

              Slaughter Maniak >> Ano, ale i tak se stále směji......

                NPvl - Profil | Ne 14.3.2010 14:32:31

                Mrknato >> Příspěvek k obrázku ( Ne 14.3.2010 14:13:27 ) opravdu sedí :o§)))

                  NMrknato - Profil | Ne 14.3.2010 14:29:17

                  match-oun >> To je právě ten klam.... Bolelís vypadá také jako bakačka, míček na hraní a je to kurevská věc......

                    NSlaughter Maniak - Profil | Ne 14.3.2010 14:22:05

                    Mrknato >> máš docela prkenej výraz....

                      Nmatch-oun - Profil | Ne 14.3.2010 14:19:57

                      Mrknato >> No ale...to pak vypadáš...trochu jako...kašpárek?! Eh?! ;-)

                        NMrknato - Profil | Ne 14.3.2010 14:13:27

                        Já používám na kaprařinu tento obleček ....

                          Njambo - Profil | Ne 14.3.2010 14:07:19

                          Diblicek >> jó jistě ,když budeš sedět na kryté terase u chaty :-))

                            NDiblicek - Profil | Ne 14.3.2010 13:59:52

                            bobrman >> http://www.muzskysvet.cz/katalog/katalog.html to je on? Jak je to s ním v dešti? Dá se přežít třeba dva dny deště?!?

                              Njambo - Profil | Ne 14.3.2010 13:39:00

                              Kocháč >> na strašení :-))

                                Npetr.fish - Profil | Ne 14.3.2010 13:19:48

                                Kocháč >> :D jo to by taky šlapalo :)) to by ryby neviděly absolutně nic :D (přímo u břehu) :))

                                  NKocháč - Profil | Ne 14.3.2010 13:15:29

                                  petr.fish >> na šoulačku :o))

                                    Npetr.fish - Profil | Ne 14.3.2010 13:12:07

                                    Kocháč - >> to už je spíš pro snajprysty :D ale není to špatný akorát by se kde kdo pěkně lekl :D :D

                                      Červené karty: farevelak