Zábřežsko, Mohelnicko a okolí

Zdravím všechny jste někdo z tohoto okolí?jestli ano tak sem pište kdo chytáte na těchto revírech největší ůlovky na co a tak dále
Autor diskuse: 850910 - Profil , 24.5.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy
42 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NMoravadream - Profil | St 1.7.2009 12:18:55

LukeS >> krásné ryby škoda jen že jsou zamordované,pokud je chytli tam kde myslím tak klobouk dolu a nebo klika jak sviň:o)

    NLukeS - Profil | Čt 18.6.2009 8:39:57

    Vase zprava

      NLukeS - Profil | Čt 18.6.2009 8:35:31

      tak předevčírem kamoši chytli v tomhle okruhu štiky 105 a 91 cumel sem jak puk :-)

        NLukeS - Profil | So 13.6.2009 14:05:39

        noční ryba >> sázeli kapry + - 50cm

          Nnoční ryba - Profil | Čt 11.6.2009 23:26:37

          montella >> Hlavně je to tam jak na Václaváku!!

            N850910 - Profil | St 27.5.2009 11:16:30

            LukeS >> byl jsem v sobotu a vůbec to nebralo třeli se tam cejni ale jinak to bylo špatný

              NLukeS - Profil | Út 26.5.2009 21:51:37

              Nevi nekdo jak to tedka bere na nemilce? brzo tam jedu

                NLukeS - Profil | Ne 24.5.2009 20:52:34

                montella >> no neco tam je ale štiky jenom malo...ale sou tam dost candati ale vetsina tak kolem 40cm a taky je tam hodne jelcu velkých

                  Nsplavek - Profil | Ne 24.5.2009 14:04:05

                  Já zase nejraději jezdím na řeku, Morava je Morava, jen co se vyzdravím tak na ně vlítnu až jim budou šupiny lítat.Ikdyž nepohrdu žádnou vodou v mém okolí.

                    NMartinW - Profil | Ne 24.5.2009 13:29:21

                    jj stoji 6,- na den

                      NBóbyk - Profil | Ne 24.5.2009 13:14:45

                      Nemilka je na mistenky, ne?

                        N850910 - Profil | Ne 24.5.2009 12:47:03

                        od moravičan

                          NMoravadream - Profil | Ne 24.5.2009 12:45:32

                          850910 >> tak jo díky a odkud se tam teda dojede?

                            Nmontella - Profil | Ne 24.5.2009 12:45:25

                            ja jezdim na Krásné do Šumperku.jsou tam pekni dravci?

                              N850910 - Profil | Ne 24.5.2009 12:44:00

                              Moravadream >> neslyšel jsem že by se tam nejaký ukradlo je to hned u vody takže si myslim že určitě ne, může se tam autem až po ceduli jsou tam vždycky nejaký auta

                                NMoravadream - Profil | Ne 24.5.2009 12:39:56

                                850910 >> jo tak to je v klidu.. a autem se tam muže nebo to je na černo? A jsou tam auta v klide? myslím jestli se tam nekrade..

                                  N850910 - Profil | Ne 24.5.2009 12:36:30

                                  dá se dojet až skoro k průplavu těch pětset metrů už snad dojděš

                                    Nčudlař02 - Profil | Ne 24.5.2009 12:35:41

                                    Moravadream >> menší přehrada u Zábřeha

                                      NMoravadream - Profil | Ne 24.5.2009 12:34:26

                                      jinak tou nemilkou myslite co? díky

                                        NMoravadream - Profil | Ne 24.5.2009 12:32:01

                                        850910 >> a neviš jaká tam je hloubka? je to tam ale celkem dost nepřístupné.. pochybuju že se tam dá někam dojet..

                                          N850910 - Profil | Ne 24.5.2009 12:28:08

                                          Moravadream >> jo přesně

                                            NMoravadream - Profil | Ne 24.5.2009 12:27:32

                                            850910 >> mysliš asi ten kanál jak spojuje obě jezera..

                                              N850910 - Profil | Ne 24.5.2009 12:26:43

                                              Moravadream >> dají od moravičan na průplavu hlavně co vím

                                                N850910 - Profil | Ne 24.5.2009 12:25:57

                                                jojo od moravičan tam dojedeš konečně

                                                  NMoravadream - Profil | Ne 24.5.2009 12:25:57

                                                  850910 >> tak to jo tak na 20A byly vždy velké štiky ale sou rozlezlé na ploše buhví kde.. A candati se tam dají chytit?

                                                    NMartinW - Profil | Ne 24.5.2009 12:24:23

                                                    Od Moravičan se pry ted da přijet až skoro k vodě co jsem slyšel ale ještě jsem tam z te strany nebyl

                                                      NPvl - Profil | Ne 24.5.2009 12:24:11

                                                      MartinW >> Nevadí , když vím kam tak si to vyhledím .

                                                        N850910 - Profil | Ne 24.5.2009 12:23:10

                                                        Moravadream >> myslím Morava 20A ale tam kde se ještě těží ten menší a autem se tam dá dojet už to povolili aspon nekam

                                                          NMoravadream - Profil | Ne 24.5.2009 12:21:24

                                                          850910 >> to novim co mysliš tim velkym bagrem? a jak to je vubec s autem ted dá se jet k vodě?

                                                            NMartinW - Profil | Ne 24.5.2009 12:20:14

                                                            Pvl >> na jisto nevim no nekdy to nebere ani na fleku kde si myslim ze urcite chytnu :))

                                                              N850910 - Profil | Ne 24.5.2009 12:19:54

                                                              Moravadream >> ale je hlavně na starým bagru toho je hodně jsou tam pěkné štiky jenom je chytit

                                                                NMartinW - Profil | Ne 24.5.2009 12:18:51

                                                                no zrovna dneska na Nemilce neco pekneho lovilo ale videl jsem jen jeden vetsi lov jinak sem tam se placl nejaky kaprik a plotice.... ale urcite tam nejaci pekni dravci budou uz se tesim na 16 :)

                                                                  N850910 - Profil | Ne 24.5.2009 12:18:34

                                                                  No aspon něco chytám jen na boilies takže ještě nic moc

                                                                    NPvl - Profil | Ne 24.5.2009 12:17:17

                                                                    Tak, tak , jen pište, ať vím, kam vyrazit na jisto ! :o§)) Nějak se mi vyprázdnil mrazák

                                                                      NMoravadream - Profil | Ne 24.5.2009 12:17:06

                                                                      850910 >> A jak to tam je s dravcema? Dřív to tam často lovívalo ale poslední roky tam není nic moc vidět

                                                                        N850910 - Profil | Ne 24.5.2009 12:15:58

                                                                        Moravadream >> jezdím ale letos jsem tam byl jen tak dvakrát a nic většího

                                                                          NMartinW - Profil | Ne 24.5.2009 12:15:50

                                                                          no nebyla to dneska taky zadna slava ale slo aspon neco jednoho cejna jsme vytahli a ten tahl za sebou hacek i s krmelcem rezavim.... chudak... ale vysvobodily jsme ho a pustily :)

                                                                            N850910 - Profil | Ne 24.5.2009 12:15:23

                                                                            a na brasaku akorát minulý týden 51 kapr na boilies

                                                                              NMoravadream - Profil | Ne 24.5.2009 12:14:10

                                                                              jezdite někdo na piskovnu M 20A?

                                                                                N850910 - Profil | Ne 24.5.2009 12:14:02

                                                                                MartinW >> Cau ja jsem byl včera na Nemilce a ani tuk

                                                                                  NMartinW - Profil | Ne 24.5.2009 12:14:02

                                                                                  a jinak v Mohelnici to vcera moc neslo nejaky ten cejn a dva mirovy kapri kolem 45 oba vraceni vodě

                                                                                    NMartinW - Profil | Ne 24.5.2009 12:10:59

                                                                                    Čau ja jsem z tohodle okoli a v Zabřeze na brasaku jen mensi kapry nic velkyho v Sudkove spousta cejnu a maly kapry, Postřelmov to same jeden maly kapr za druhym.... a dnes jsem byl na Nemilce minuly tyden tam tatka vytahl 58 kapra tak dneska jsme tam byly a par peknych velkych cejnu a nejaci mali kapri....