Brněnští kapraři pivko 13

Čau pánové, dovolil bych si uspořádat další pivko. Bude se konat ve středu 3.6. v restauraci u švejka v bohunicích (zastávka tramvaje běloruská). Prosil bych potvrdit účast kvůli rezervaci. Dík
Autor diskuse: hulča - Profil , 20.5.2009 kaprařina - ostatní

obrisek - Profil | Čt 20.8.2009 19:50:15

syny >> si těžko, vlídného slova, bo lichotky se tu nedočkám... jen rakovin :-)

    syny - Profil | Čt 20.8.2009 19:49:23

    obrisek >> inspirován tvím dávnodovolenkovím fotem,odcházím do místní posilovny poslat tam nějaký ten 11 stupňový ionťák,laku noč...:o)

      syny - Profil | Čt 20.8.2009 19:43:49

      obrisek >> hlavne aby ses tam nezabouch do nějaké místní krásky http://www.youtube.com/watch?v=Eea0bMJdGK4&feature​=related

        obrisek - Profil | Čt 20.8.2009 19:29:22

        syny >> tady tudle...tak 1-3x do roka :-))

        http://www.youtube.com/watch?v=RkSpCas44i8&feature​=related

          syny - Profil | Čt 20.8.2009 19:16:53

            obrisek - Profil | Čt 20.8.2009 19:11:17

            syny >> Když chceš s vlky žíti, musíš s nima víti :-))

              syny - Profil | Čt 20.8.2009 18:44:23

              obrisek >> ty doby,kdy jsem dal 200 na mrtvolu,130 v dřepu a 120 na benč jsou už nenávratně fuč

                syny - Profil | Čt 20.8.2009 18:41:59

                obrisek >> si tě ty morky pěkně vykrmily...

                  obrisek - Profil | Čt 20.8.2009 18:23:46

                  Hoši, vy asi nevíte, co to je kvalitní fotomontážžž...

                    Horda - Profil | Čt 20.8.2009 17:34:46

                    syny >> já bych byl pro akci "návrat domů" takže D5, už se na to moc těšim

                      syny - Profil | Čt 20.8.2009 17:32:38

                      Horda >> jojo,už se chystá akce " Maty,go home ",tak bude brzo rekord z české svazovky,jen ještě nevím,kde ho vyblejsknem....

                        Horda - Profil | Čt 20.8.2009 17:27:55

                        syny >> příště zkus dát Křížakovi větší rybu a ne takovou vyzáblinu, bude to věrohodnější :-)

                          Horda - Profil | Čt 20.8.2009 17:26:53

                          jwkriz >> nojo no , ale myslel jsem, že máš větší osobák :-)

                            syny - Profil | Čt 20.8.2009 17:24:53

                            Horda >> tak povedená jako ta skorotřicina ze sedmi néní,ale jako pokus dobrý

                              jwkriz - Profil | Čt 20.8.2009 16:52:23

                              Horda >> to víš,fotomontáže jsou v módě

                                Horda - Profil | Čt 20.8.2009 15:42:38

                                syny >> co to je za fotomontáž :-)

                                  obrisek - Profil | Čt 20.8.2009 15:35:34

                                  syny >> oka pojedem tam šalinou...nasednu na cejlu :-)

                                    jwkriz - Profil | Čt 20.8.2009 14:41:29

                                    syny >> :-)))

                                      syny - Profil | Čt 20.8.2009 13:56:42

                                      obrisek >> S1,vcera je tam sypali....,hned u konecne saliny,docela to tam ted jde,asi si tam taky zajdu zvednout osobak,konecne dostali na Sobesicke rozum a prestali tam sypat tu chamrad podmerecnou..

                                        obrisek - Profil | Čt 20.8.2009 13:24:38

                                        jwkriz >> to je jelec z Líšně né? :-D