Brněnští kapraři pivko 13

Čau pánové, dovolil bych si uspořádat další pivko. Bude se konat ve středu 3.6. v restauraci u švejka v bohunicích (zastávka tramvaje běloruská). Prosil bych potvrdit účast kvůli rezervaci. Dík
Autor diskuse: hulča - Profil , 20.5.2009 kaprařina - ostatní

Nsyny - Profil | Pá 21.8.2009 14:58:17

obrisek >> ted uz bude zase na chvili pokoj,vilil jsm to asfaltem,krasne hreje a v poledne mam na dvore 60 stupnu,nemusim jezdit do Egypta...

    Nsyny - Profil | Pá 21.8.2009 14:56:08

    obrisek >> syny - ® Pá 21.8.2009 13:59:01

      Nobrisek - Profil | Pá 21.8.2009 14:55:41

      syny >> jasný, to je tvůj zaplevelený dvorek

        Nobrisek - Profil | Pá 21.8.2009 14:54:33

        syny >> nevěřím Ti ani krleš...ešče řekni že chytal durch a seš lhářů král :-)

          Nsyny - Profil | Pá 21.8.2009 14:53:13

          Pro znalce,za povsimnuti stoji montaz na fotografii,schvalne,kdo ji najde...

            Nsyny - Profil | Pá 21.8.2009 14:38:53

            obrisek >> voberem to,naflakame do sklinek a zan dlouhych zimnich veceru budem degustovat s kvalitnim mokem...
            Jinak jsou tam docela big jelci

              Nobrisek - Profil | Pá 21.8.2009 14:25:43

              syny >> ani trošku? myslím tu udírnu :-)

                Nsyny - Profil | Pá 21.8.2009 14:11:07

                obrisek >> fakt nekecam...

                  NHorda - Profil | Pá 21.8.2009 14:09:23

                  syny >> jako by peletovi z oka vypadl :-))

                    Nobrisek - Profil | Pá 21.8.2009 14:07:05

                    syny >> kecálisto....-))

                      Nsyny - Profil | Pá 21.8.2009 13:59:01

                      Jinak kamos byl skrs noc na S1 a nacapal asi 10 takovejch parem plus nejakou drobot,zitra je prozenem kourem...:o)

                        Nsyny - Profil | Pá 21.8.2009 13:55:07

                        jwkriz >> mladej pelet uz taky boduje..:o)

                          Nsyny - Profil | Pá 21.8.2009 13:18:50

                          Petrasek >> dyt je to furt ten samej,ty ho mas urcite doma v bazenu a vobcas ho vytahnes na vzduch a vyblejsknes u nejakyho bezovyho keru....:o))

                            Nobrisek - Profil | Pá 21.8.2009 12:53:24

                            Petrasek >> už zase? :-)) co sumejši...už se nic neopakovalo???

                              NPetrasek - Profil | Pá 21.8.2009 12:16:22

                              syny >> ja jsem neco malo pochytil

                                Njwkriz - Profil | Pá 21.8.2009 11:23:29

                                syny >> no jo no

                                  Nsyny - Profil | Pá 21.8.2009 7:18:10

                                  jwkriz >> vzhledem k tomu,ze jsem v muj lov marne hledal tvuj ulovek,predpokladam ze jsi chytil to,co obvykle....:o)

                                    Npaulis - Profil | Čt 20.8.2009 20:39:16

                                    jwkriz >> Zitra jedu rano do vecera.Ma prijit zmena pocasi tak snad ho dostanu.

                                      Npaulis - Profil | Čt 20.8.2009 20:36:59

                                      jwkriz >> nadhernej kapr.

                                        Nobrisek - Profil | Čt 20.8.2009 19:51:21

                                        syny >> jen běž, běž...máš co na mě dohánět :-D