Brněnští kapraři pivko 13

Čau pánové, dovolil bych si uspořádat další pivko. Bude se konat ve středu 3.6. v restauraci u švejka v bohunicích (zastávka tramvaje běloruská). Prosil bych potvrdit účast kvůli rezervaci. Dík
Autor diskuse: hulča - Profil , 20.5.2009 kaprařina - ostatní

Njwkriz - Profil | Čt 20.8.2009 13:19:41

syny >> vole takový mimčo

    Nsyny - Profil | Čt 20.8.2009 11:56:29

    jwkriz >> gratulace k novemu osobacku......hihihi :o))

      Nsyny - Profil | St 19.8.2009 8:59:40

      MrKos >> budes se divit,ale vetsina kluku,co se mota kolem rybniku v Popuvkach a videla u me,jak produktivni umi plavana byt,jejich otce nevyjimaje,zacala zjemnovat,nekdy to vypada docela komicky,kdy na teleskopu 3,30 60-100 g silon 0,25 maji plovak 10g a vis,ale urcity posun to je.To,jaky kdo zvoli styl je jen jeho vec,nikomu nic nevnucujeme....

        NMrKos - Profil | St 19.8.2009 7:45:54

        syny >> mrňousové většinou neumějí chytat plavačku produktivně a když někteří ano tak na droboť stačí obyčejnej blbej kýbl kterej si ostatně každý takový jedinec může dovézt vlastní... takto to budou závody o bobkařině a náhodných kaprech což je nuda ...
        musíš vycházet z toho že drtivá většina kluků jde ve stopách svých otců = bobkař

          Nsyny - Profil | St 19.8.2009 7:28:25

          MrKos >> pocitat i ryby 20- by znamenalo,ze kazdy zavodnik bude mit za sebou rozhodciho,nepredpokladam,ze ma kazdy plavackovi vezirek .....na rybniku je drobote az az a na masnaka je to co hod to ryba,proto bodovana 20+,pokud sezenes 20 dobrovolniku na detske zavody,tak ses frajer..

            NMrKos - Profil | St 19.8.2009 7:20:08

            syny >> v takovém případě dle mého opravdu stačilo napsat " povoleno je vše kromě rybky " protože současná formulace je zbytečně komplikovaná... nemluvě o tom že za zábavu pro děcka určitě nepovažuju snahu chytat ryby 20+, to už není zábava, ale taktika která s děckama a zábavou nemá až tak moc společného

            omladina se nezůčastní neboť takové živelné akce nemám rád, to raději zalezem s bičem někam do křa do klidu

              Nsyny - Profil | St 19.8.2009 7:12:54

              obrisek >> nemluvi,na rybach mam rad klid a ne aby me do toho nejake GPS kecalo....:o)

                Nsyny - Profil | St 19.8.2009 7:07:05

                MrKos >> pred kazdymi zavody,jsou na dotazy zavodniku pravidla upresnena,takto chtel autor naznacit,ze povoleno je vse,pro me je Milo srot,pro nekoho ne,varena bonduelka je kukurice,aspon pro me,patentka je cerv....pokud se tvoje omladina zucastni,urcite nebude diskvalifikovana za pouziti nepovolenych navnad a nastrah,nesmis to tak hrotit,jde o zabavu pro decka.....

                  NMrKos - Profil | Út 18.8.2009 21:03:38

                  Kocháč >> no právě, taky si myslím že bitka snad nebude :-) leda že by tatínci

                    NKocháč - Profil | Út 18.8.2009 21:01:11

                    MrKos >> no Bóže, Jirka a kolektiv to trochu překombinovali :o))) Dětský gulášovky a troufám si říct, že se tam nikdo neporve a nebudou padat protesty...

                      NMrKos - Profil | Út 18.8.2009 20:58:21

                      Kocháč >> http://www.mrk.cz/kalendar.php?id=11789

                      asi normální dětské závody nebo co to

                        NKocháč - Profil | Út 18.8.2009 20:54:55

                        MrKos >> o jaké závody se jedná a kdy?

                          Nobrisek - Profil | Út 18.8.2009 18:48:06

                          MrKos >> no jo...máš recht...asi u seznamu glgali :-)

                            NMrKos - Profil | Út 18.8.2009 18:35:55

                            obrisek >> mám z toho prdel... :-)) mají tam napsat zákaz vnadění masem, zákaz lovu na játra či rybku a hotovo ... takto autor ze sebe dělá troubu a nepochopil jsem co vlastně chtěl říct

                            asi su blbéé

                              Nobrisek - Profil | Út 18.8.2009 18:23:37

                              MrKos >> bereš to moc doslova né? :-)

                                NMrKos - Profil | Út 18.8.2009 17:57:56

                                syny >> add Popůvky: cituji " Povolené nastrahy : boilie,foukačka,pelety,vařená kukuřice,vařenýhrách,červi(maňáci,rousnice hnojňáci)
                                Povolené návnady:šrot,vařený partikl,boilie,pelety.červi "

                                to se jako nesmí chytat třeba na rohlík, chleba, bonduelku, vařenou pšenici, burizón nebo patentku? proč to? a krmit se nesmí třeba Milem, Bolandem, Lorpiem ? ani jedno nezapadá do ani jedné kategorie i když Boland se blíží ... to jsou mi podivná pravidla

                                  Nobrisek - Profil | Út 18.8.2009 16:36:12

                                  syny >> mluví? nemluví :-)

                                    Nsyny - Profil | Út 18.8.2009 15:19:03

                                    obrisek >> jiz od skolnich let pouzivam tohle GPS...,levne,bezudrzbove,netreba akumulatoru..

                                      Nobrisek - Profil | Út 18.8.2009 15:00:46

                                      Borci mám tu horké párek...mio c 520 za 1800.- držák+nab+karta 1gb...

                                        Nsyny - Profil | Út 18.8.2009 12:26:30

                                        obrisek >> ani tak gurman jako spis lenoch..:o)