Brněnští kapraři pivko 13

Čau pánové, dovolil bych si uspořádat další pivko. Bude se konat ve středu 3.6. v restauraci u švejka v bohunicích (zastávka tramvaje běloruská). Prosil bych potvrdit účast kvůli rezervaci. Dík
Autor diskuse: hulča - Profil , 20.5.2009 kaprařina - ostatní

Nobrisek - Profil | Út 18.8.2009 12:13:58

syny >> hmm, pán je gurmán...:-)

    Nsyny - Profil | Út 18.8.2009 11:54:20

    obrisek >> full,vis co plave ve Svitave za dobroty...:o))

      Nobrisek - Profil | Út 18.8.2009 11:37:28

      syny >> neke jo? já ryby 2x nežeru ale zkusil bych...a hrouzky vyvrhneš, nebo je tam hážeš full...

        Nobrisek - Profil | Út 18.8.2009 11:36:10

        jwkriz >> až se slezem, prozradím Ti nové fleky, kam lidská natož RS noha nepáchne a sumců je tam habakůk...hlavně malejch no a vyrazíme

          Nsyny - Profil | Út 18.8.2009 9:52:12

          obrisek >> tak jsem si vcera udelal ostroretky na kyselo a prazeny hrouzky ve strouhance a muzu jen doporucit,kam se hrabe lipan ci pstruh.....

            Nsyny - Profil | Út 18.8.2009 7:42:09

            jwkriz >> takze jako obvykle...:o))

              Njwkriz - Profil | Út 18.8.2009 1:30:55

              obrisek >> tak jsem byl už dnes a opět tam bylo jen krásně

                Nobrisek - Profil | Po 17.8.2009 17:11:18

                Dring >> ne? tak jineš shop...neříkej že tam nic nemaj...se tam ted flákáš jo? tak pozdravuj černý díry...penetrátore :-D

                  Nobrisek - Profil | Po 17.8.2009 17:05:12

                  syny >> čeče ta moja se aj na očkování těší...hlavně na pejsky v čekárně :-) němci sou kurvy...to je stará pravda :-)

                    NDring - Profil | Po 17.8.2009 15:52:21

                    kurwa hosi, guten tag ! Albine v LA zadnej Cabelas neni kurwa, zas tak vozralej jsem nebyl a taxikar taky nevedel :-(

                      Nsyny - Profil | Po 17.8.2009 14:18:38

                      obrisek >> dnes jedem s mim Backem a Krizakovic "hyenou" k MvDr na povinne ockovani,to zas bude narku....:o))

                        Nsyny - Profil | Po 17.8.2009 13:31:40

                        obrisek >> nemam kdy,peru se s hoknou a touhle nemeckou pomstou,co nam ma usnadnovat praci.....

                          Nobrisek - Profil | Po 17.8.2009 13:27:57

                          Dring >> no kurna moh...kdyby tam byl kloudnej signál...každopádně sem zjistil pár zajimavostí, které se budou do budoucna hodit...hlavně dobravy...

                            Njwkriz - Profil | Po 17.8.2009 13:10:55

                            obrisek >> ja jedu zitra

                              NDring - Profil | Po 17.8.2009 13:05:36

                              zakladem je se pekne vozrat, jak kdybs u toho tenkrat nebyl :)

                                NDring - Profil | Po 17.8.2009 13:05:12

                                obrisek >> jsi mel zavolat, ze si nevis rady ;-)

                                  Nobrisek - Profil | Po 17.8.2009 12:58:00

                                  syny/jwkriz: co sumejši? měli by sme někam zajet ne?

                                    Nobrisek - Profil | Po 17.8.2009 12:55:59

                                    Dring >> zdarec...voda plná ryb, ale něco sem dělal asi špatně...každopádně je tam neskutečná pohoda a klíd...

                                      Ncarpson - Profil | St 12.8.2009 22:17:10

                                      Maroš3310 >> ok,dej pak vedet :)

                                        NMaroš3310 - Profil | St 12.8.2009 20:48:00

                                        MrKos >> carpson: Mu zavolám a něco zajistím.