Brněnští kapraři pivko 13

Čau pánové, dovolil bych si uspořádat další pivko. Bude se konat ve středu 3.6. v restauraci u švejka v bohunicích (zastávka tramvaje běloruská). Prosil bych potvrdit účast kvůli rezervaci. Dík
Autor diskuse: hulča - Profil , 20.5.2009 kaprařina - ostatní

NMaroš3310 - Profil | St 12.8.2009 20:45:41

hulča >> Mám volno a dělám si auto v čebíně. Tak jak pojedu z čebasu tak to vezmu přes rybník a máznu to do kufru.

    NPetrasek - Profil | St 12.8.2009 15:46:26

    to jo a jeste v noci sviti, neco jako dip ektoplazma od visionu

      Nhulča - Profil | St 12.8.2009 14:04:46

      Maroš3310 >> čau, klidně si ten pytel veznu, ale potrebuju to už na víkend. takže čím dřív tím líp. můžeš to vzít zitra do práce?

        NDring - Profil | St 12.8.2009 13:50:26

        tak mam pravdu 6kc za kilco :) u petraska v dukovanech je drazsi, protoze diky ozareni, neplesnivi a vydrzi neomezenou dobu v jakychkoliv podminkach :)

          NDring - Profil | St 12.8.2009 13:47:39

          syny >> nechci kecat, ale mam dojem ze v Oseve v modricich je ta cena za kilo kukurice jeste nizsi

            NMrKos - Profil | St 12.8.2009 13:24:07

            Maroš3310 >> 10-20kg od každýho klidně uživím, se nějak podělíme

              Ncarpson - Profil | St 12.8.2009 11:12:49

              Maroš3310 >> cau tak řepku bych nejakou vzal

                NMaroš3310 - Profil | St 12.8.2009 10:56:43

                Kdyby jste někdo chtěli kuku tak jsem schopen zajistit za cca 4-5kč/kg.,ale odběr jen po pytlech 50kg. No a chce to víc lidí páč je to až u Třebíče,aby se vyplatilo pro to jet. Má i řepku,pšenicu atd. Ceny řepky atd se moc nebudou lišit od cen kuku.

                  NPetrasek - Profil | St 12.8.2009 10:36:53

                  syny >> dnes tam jedu, tak zjistim presnou cenu za kg, abych nemlel bludy:-)

                    Nsyny - Profil | St 12.8.2009 10:33:10

                    Petrasek >> to je supr preis,kde se to JZD nachazi ?

                      NPetrasek - Profil | St 12.8.2009 10:27:54

                      hulča >> libovolne!!! Cim dal od mesta, tim lip... u nas na chajde chcou tusim 8kc/kg ale nechci kecat

                        NMaroš3310 - Profil | St 12.8.2009 9:32:59

                        hulča >> Pytel ti nechám jestli chceš.Na ceně by jsme se po sléze domluvili.

                          Nhulča - Profil | St 12.8.2009 9:29:41

                          Petrasek >> ktere?

                            NPetrasek - Profil | St 12.8.2009 9:28:17

                            hulča >> JZD

                              Nhulča - Profil | St 12.8.2009 8:52:09

                              sháním kuku na krmení, poradte kde maj za dobrou cenu. dík

                                NMaroš3310 - Profil | Út 11.8.2009 11:49:28

                                Dring >> Jasný. D6,Vír,Mostiště......atd.:))) A syny má pravdu s těma červama.:) No a hlavně na H river. Budu tam chytat nonstop.:))))

                                  Nsyny - Profil | Út 11.8.2009 11:47:46

                                  Dring >> aspon to pak nemusi kupovat v Milu a budou furt cerstvi...

                                    NDring - Profil | Út 11.8.2009 11:46:32

                                    Maroš3310 >> chystas se na D6 ci co ? vis co ti do toho naleze haveti :-)

                                      NMaroš3310 - Profil | Út 11.8.2009 11:12:57

                                      Objednám si asi novej Jacket na ryby.:))

                                        NMaroš3310 - Profil | Út 11.8.2009 9:41:34

                                        Zdar konópci. Tak jsem v hokně najel na novej systém práce a to,že budu mít všechny víkendy volno. Tak uděláme někerej víkend pivko na Marošově? Ale až v září. Teď to mám do konce prázdnin plný. Jinak přibyla novinka a to,že na Marošově je dotažena elektřina. Sice pomocí prodlužky,ale je.:)