- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Revír Štít !!!!
potřeboval bych poradit, chtěl bych vědět co nejvíc o tomto revíru
Autor diskuse: olympush - Profil , 16.5.2009 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Ndandydm - Profil | So 12.9.2009 20:21:40
Já si tam jedu odpočnout od lidí takže mě dost udivilo co se tady píše o tom znečištění. Toto je jeden z důvodů proč jsem přestal navštěvovat svazovky,
Když jsi u vody a všude kolem sebe vidíš samé důchodce, kteří by nejradči vzaly granát a vyhodili do vzduchu hráz, aby mohly posbírat co nejvíc ryb nebo otočí kontejner a pak naávají co mladí dělají za bordel. Tak se nediv, že hledám klidné místo na ryby.
Když jsi u vody a všude kolem sebe vidíš samé důchodce, kteří by nejradči vzaly granát a vyhodili do vzduchu hráz, aby mohly posbírat co nejvíc ryb nebo otočí kontejner a pak naávají co mladí dělají za bordel. Tak se nediv, že hledám klidné místo na ryby.
NPvl - Profil | So 12.9.2009 20:01:53
dandydm >> Myslel jsem to dobře -co jsem Ti psal ohledně těch otázek Pak je kupa stejných a je tam prd. Tak je lepší když je to pohromadě -v jedné . Samozřejmě ,že tam také není vše okorát občas se mi stane že i já na tom mám svůj podíl viny :o§( ))
NPvl - Profil | So 12.9.2009 19:41:50
dandydm >> Smázl to admin . V návodu jak zadat ot. je napsáno že se nemají zadávat stejné otázky .Nebo takřka podobné .
Ndandydm - Profil | So 12.9.2009 19:36:49
Pvl >> Takle to bylo myšleno a co se stalo s tím předešlým ?
NPvl - Profil | So 12.9.2009 19:29:11
dandydm >> Nejlepší bude když se zeptáš v po nebo v ne až se kolegové (ti co zde nečumí-:o§) ) vrátí z ryb . Se domnívám
Nfilip1992 - Profil | St 2.9.2009 15:33:32
olympush >> tadyto misto je dobre je tam klid tohle misto je lepsi nez na sahare:)
a ryb. straz pan BARTAK byl nekdy v poho ale nazacatku jak se choval no hruza nekdy mi bouchal na stan at vilezu ze je tam ryb. straz ...
:D
a ryb. straz pan BARTAK byl nekdy v poho ale nazacatku jak se choval no hruza nekdy mi bouchal na stan at vilezu ze je tam ryb. straz ...
:D
NProchyCR - Profil | St 2.9.2009 14:06:21
na Štítu jsem byl před čtrnácti dny. Jezdím několik let pouze na "béčko" a jen ve všední dny, protože mimo jiné, je zde méně rybářů. Na celé vodě byly pouze tři party, takže pohoda. Za tři dny jsem měl 12 záběrů. Chytal jsem pouze na jeden prut, aby si mohl zachytat syn. Největší kapr 12kg, jeden amur. Syn si chytil svého prvního kapra 8,5kg. Musím říci, že revír (mluvím stále o "B"čku) se začíná vracet do "normálu". Břehy začínají zarůstat a dokonce se zde chytají opět kapři nad 13kg! Po téměř dvouleté pauze na Štítu musím konstatovat, že se stav pomalu zlepšuje. "A"čko ani hodnotit nebudu, hrůza, děs. Mraky lidí, děti, psi, karavany......
Ngarcia007 - Profil | St 2.9.2009 12:57:04
můžu poprosit o nějaké aktuální info o situaci na štítě? Byl jsem tam dvakrát počátkem července a bída, utrpení.....karavany, psy, rozverné děti apod. a kapři byly vyjetí za boje a teměř nikdo nic
NFishboy - Profil | Út 4.8.2009 10:44:31
Takira >> jjjj kamaráde. Svatá pravda. Sláva Štítu je nenávratně pryč (můj osobní názor), mám pocit že je to již pouze továrna na peníze. Roudnice vypadá opravdu dobře, majitel také, takže snad to nějakou dobu vydrží. Měj se fajn, zase někdy rád na výpravu vyrazím.
NTakira - Profil | Út 4.8.2009 10:34:17
Tak jsem navštívil během posledních několika dní jak Štít,tak Roudnici. Rozdělím to:
ŠTÍT:Musím říci,že mi Štít vypadl z oka. Braní ryb se dá pominout,to se moc neovlivní,ale to okolí mě dostalo.Kdysi nádherná ČISTÁ voda je samý kal a řasa,záchody nevyvezené a plné po okraj, po každém křovíčku a přilehlém lese spousta výkalů (zákonitě když WC nefungují), rybář na rybáři, veřejné odvážení ryb pryč,bezohlední rybáři karavanisté a další aspekty proč se sem již v budoucnu nevrátit.
ROUDNICE: Moje a kolegovo první návštěva a pohoda. Sice tam bylo dost lidí,ale pohoda.Kamarád zvolil kaprařinu,já feeder a plavačku. Ta spousta bílé ryby a hejnka okounů mě fascinovali,krásně jsem si zaplavačkoval,na feeder nádherné plotice a cejni, dokonce se mi povedlo zdolat i nádherného jesetera. RS v pohodě,za odpoledne procházela 3x (kontrola 1x) za odpoledne,prostě zatím revír,kde se o ryby a dodržování pravidel starají. WC jsou čisté, sprchy (pro naše něžnější polovičky) v areálu budov těžebny písku k dispozici (tedy dle info RS). Sem se příště vrátím rád.
ŠTÍT:Musím říci,že mi Štít vypadl z oka. Braní ryb se dá pominout,to se moc neovlivní,ale to okolí mě dostalo.Kdysi nádherná ČISTÁ voda je samý kal a řasa,záchody nevyvezené a plné po okraj, po každém křovíčku a přilehlém lese spousta výkalů (zákonitě když WC nefungují), rybář na rybáři, veřejné odvážení ryb pryč,bezohlední rybáři karavanisté a další aspekty proč se sem již v budoucnu nevrátit.
ROUDNICE: Moje a kolegovo první návštěva a pohoda. Sice tam bylo dost lidí,ale pohoda.Kamarád zvolil kaprařinu,já feeder a plavačku. Ta spousta bílé ryby a hejnka okounů mě fascinovali,krásně jsem si zaplavačkoval,na feeder nádherné plotice a cejni, dokonce se mi povedlo zdolat i nádherného jesetera. RS v pohodě,za odpoledne procházela 3x (kontrola 1x) za odpoledne,prostě zatím revír,kde se o ryby a dodržování pravidel starají. WC jsou čisté, sprchy (pro naše něžnější polovičky) v areálu budov těžebny písku k dispozici (tedy dle info RS). Sem se příště vrátím rád.
NPvl - Profil | Út 21.7.2009 17:28:24
mejla >> Jo jo je to tak . Pak když se některým zde napíše , ať nepropalují zbytečně nějaký flek je dotyčný "pisatel" za závistivce...... atd
Nmejla - Profil | Út 21.7.2009 17:20:07
Leoš -Nazdárek Leoši když si vzpomeneš když jsme začali jako jedni z prvních jezdit chytat do Záboří jakej tam byl klídek,ted se tam jed podívat a o Veletovu ani nemluvím.Je to rok od roku horší rybářů přibývá a klidných míst zákonitě ubývá člověk ve skrytu duše doufá-ono to snad někdy v budoucnu bude zase dobrý-snad,možná.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...


















