- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Revír Štít !!!!
potřeboval bych poradit, chtěl bych vědět co nejvíc o tomto revíru
Autor diskuse: olympush - Profil , 16.5.2009 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NLeoš - Profil | Út 21.7.2009 16:09:44
wena >> A víš co je úplně nejhroší?, že nás kteří maji rádi klid a nejraději se žašijou někam do roští, je čím dál tím méně.. Každej karavan, auto za prdelí, 2 křičící děti a štěkajícího psa:)) při tom si myslím že kaprařina je úplně o něčem jiném...
Nstanda č.. - Profil | Út 21.7.2009 9:02:45
my chceme jet tenhle rok na stit A na saharu asi na 4 dny
Nstanda č.. - Profil | Út 21.7.2009 9:01:32
buldozer >> a ryby tam jsou pekny se koukni na jejich stranky
NLidl - Profil | Út 21.7.2009 9:00:14
Mozna teda ete jednou zkusim B nekdy brzy na jaře...slyšel jsem ae že prej ryby jsou tam v hroznych stavech. Co je na tom pravdy ?
NLidl - Profil | Út 21.7.2009 8:59:20
Vsak my se chováme u vody tak slušně jak jen to jde! Dokonce sme proti jeho výrokům raději ani neprotestovali aby nebyli problemy ....
Nbuldozer - Profil | Út 21.7.2009 8:54:26
osobak >> standa č.. >> tá pískovna Roudnici se súkromák??
Nstanda č.. - Profil | Út 21.7.2009 8:47:52
buldozer >> muzete to zkusit no ale nevim no ale doporucil bych vam piskovnu roudnici tam je klid
Nstanda č.. - Profil | Út 21.7.2009 8:46:34
Lidl >> to ja na A jeste nebyl ja jenom na B a tam v poho a jeste nam porybny poradil ka to hazet a na co chytat no a ty porybny by se k lidem meli chovat slusne samozejme my k nim taky prece jenom je to soukrome a oni by si meli udelat dobrou vyzitku aby jim tam lidi jezdili a ne takhle buzerovat jak rikate
Nbuldozer - Profil | Út 21.7.2009 8:42:10
Lidl >> chcel som tam íst tento týžden na 10 dní.ale jak tak čítam asi tam nepojdem!!
NLidl - Profil | Po 20.7.2009 23:35:53
jj bylo to na A...ještě sme se domlouvali s jeho kolegou že přijedem v 8 hodin a on řikal at přijedem, sedneme, nahodíme a on že v 10 přijde a dá nám povolenku. Tak sme kolem 8 přijeli, nahodili a v 9 tam byl porybnej a už začal vyhrožovat! Tak sme mu vysvětlili jak se věci mají a on řikal že to neni možný, že on vydává papíry, že sme měli kontaktovat jeho atd.-no prostě vopruz...nicméně v 10 přijel kolega, vydal nám povolenku a napsal normálně počátek lovu v 10:00 a na to tam naběhnul dědek že chytáme už od 8:00 a přepsal to! Pak si to ještě pohlídal jestli náhodou v den odjezdu o "minutu" nepřetahujem...
NLidl - Profil | Po 20.7.2009 23:23:59
Což chování lidí, ikdyž to je taky děsný, ae teprv ta rybářská stráž! Možná sme jen měli štěstí na konkrétní osobu, ae takovou s prominutim buzeraci sem nezažil! Nechal nás at si vyndáme auto ze stínua dáme doslova u pul metru vedle na sluníčko ze slovy že v tom stínu si etě někdo muže postavit stan, přitom kdo by ho tam stavěl když metr vedle sme ho měli my a místo nachytání sme zabrali též my-oooo jak úsměvné:). A strašná starost o tom jestli nezavážíme, ae to že tam jiní zavážej ho nezajímá a i přes upozornění jiných rybářů dělá prostě že newidí, ae my ho máme za prdelí furt. No zkrátka byl sem tam jednou a ta voda se mi dost zhnusila:(...
Nbuldozer - Profil | Po 20.7.2009 23:14:10
Leoš >> tak to mám radost.si ma potešil.:((((ešte som tam nebol a uvažum či aj vúbec skusím.dík
Nwena - Profil | Po 20.7.2009 22:59:49
Leoš >> je pravda že někteří z nás to berou jako útěk od rodiny a pak se chovaj jak urvaný ze řetězu bohužel na to doplácí ostatní
NLeoš - Profil | Po 20.7.2009 22:52:26
Jestli máš rád klid kolem vody, který velký kapr opravdu potřebuje tak tam ani nejezdi. Byl jsem tam letos jednou, koupil si papíry na týden a druhý den nasranej a znechucenej odjel domů. Pojedu tam až tak koncem října, kdy snad vymizí ten zástup šášů s karavanama a lidma kteří nevědí že v přírodě by měl být klid a né tam do 2h do rána halekat jak na bále, omlouvám se těm kterých se to dotkne, ale váš způsob rybaření, bydlení u vody se mi vůbec nezamlouvá.
NTakira - Profil | Po 20.7.2009 22:09:18
osobak >> standa č.. >>Děkuji. Na sumíky se klidně někdy přidám,také je zkouším.Naposledy se mi povedli 3 kousky odpoledne a noc.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9947
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17












