Revíry MO Žďár nad Sázavou

Jak se Vám chytá na revírech MO Žďár nad Sázavou - Sázava 16 - 17 - 18 - 19, Cikhajský potok 1, Oslava 8? Posílejte fotky, pište zážitky z lovu ... Díky.
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 10.5.2009 všeobecné - ostatní

Váš nejnavštěvovanější revír

A) Sázava 167%

B) Sázava 177%

C) Sázava 187%

D) Sázava 1951%

E) Cikhajský potok 125%

F) Oslava 83%

Od 9.3.2010 hlasovalo 180 čtenářů.

Npizzamuzik - Profil | Čt 1.9.2016 12:30:36

Vodní Sedlák >> Jasanek, prijde mi to povedome...driv jsem tam jezdival celkem casto, hlavne pro ploticky. Jak rikas, skoda. Ale koukam, ze tam kluci nemeli ani jednoho kapra

    NVodní Sedlák - Profil | Čt 1.9.2016 11:58:52

    Je to úsek od silničního mostu v Hamrech, když jedeš na Sázavu. Asi 500 m dlouhý. Končí malým jezem. Úsek hodně zanešený a místy zarostlý.Před týdnem jsme tam úspěšně chytali s dcerkou droboť....Veliká škoda!!!

      Npizzamuzik - Profil | Čt 1.9.2016 9:59:06

      Mery >> To znamena jak konci MP?

        NMery - Profil | Čt 1.9.2016 9:36:36

        Stal ose to v úterý 30.8 a fotky jsou z úseku v Hamrech nad Sázavou pod mostem směr Sázava. A otrava je jestli jsem to dobre slyšel tak ze Žďasu.A je to aktuální protože to není sníh ale pěna.

          Njaroslavstehlikst - Profil | Čt 1.9.2016 9:21:33

          Čenda 513 >> Ale to není aktuální , nebo jo ?
          Že je tam sníh...

            NTYDOGO - Profil | Čt 1.9.2016 9:06:50

            Čenda 513 >> jo pardon úsek jsi psal, Sázava 17

              NTYDOGO - Profil | Čt 1.9.2016 9:05:45

              Čenda 513 >> máš k tomu víc info, ze kdy to je, jaký úsek to je, kdo a co to způsobilo ?

                Npizzamuzik - Profil | Čt 1.9.2016 7:59:45

                Čenda 513 >> Jak se to stane?

                  NČenda 513 - Profil | St 31.8.2016 21:11:53

                  Otrávená řeka Sázava 17

                    Npizzamuzik - Profil | St 31.8.2016 6:43:19

                    kluk 11 >> Prave proto je budu poustet, aby mi ten med donesly :D

                      Nkluk 11 - Profil | Út 30.8.2016 23:08:43

                      pizzamuzik >> ...na včely se nedávej.Když budeš všechny včelky pouštět,nebudeš mít žádnej med!

                        Ndubos - Profil | Út 30.8.2016 18:12:02

                        Někdo nechodí k vodě pro zážitky a relaxaci ale má doma 3 mrazaky a to je důležitý😂😂😉

                          Npizzamuzik - Profil | Út 30.8.2016 16:05:19

                          dubos >> skoda mluvit...chlubit se do novin tim, ze celej zivot pytlacil a ten nedela nic jinyho, jen k tomu ma povolenku...kde je ta krasa rybareni o ktere mluvi??? Nic nepochopil....

                            Ndubos - Profil | Út 30.8.2016 15:57:56

                            Víš jak mu musí bejt pěkně když pobrecel do novin a dnes ráno si třeba ještě chyť kapra na žrádlo😃😃

                              Npizzamuzik - Profil | Út 30.8.2016 14:13:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tak ja nevim co si o tom myslet...asi se dam na vcelareni :) Ten pan v tom ma zrejme jasno...udelejte si nazor sami, ale pokud tam sedi takovyhle lidi z podobnejma nazorama, chran nas svatej petr...

                                NEsox - Profil | Pá 26.8.2016 19:08:04

                                Čenda 513 >> to snad nemá ani míru, ne?

                                  Npizzamuzik - Profil | St 24.8.2016 17:50:39

                                    NČenda 513 - Profil | Út 23.8.2016 21:21:32

                                    AHOJ, kapři na Srži dobře berou

                                      Njuras68 - Profil | Út 23.8.2016 18:08:08

                                      Souhlas s Vodním sedlákem... i když se neco může zdat potrefene,dokud to platí,tak to dodržuji. A pánové s bivi a spol nemají proč se cítit dotčeni. Porušují pravidla,a je celkem jedno,ze u toho nemají bordel kolem sebe.
                                      Úsměvná otázka: co by dělal pan z bivaku,kdyby ráno vykoukl a on mu seděl na ,,místě,, jiný rybář. Slušný rybář,protoze na rozdíl od kempujiciho přišel až ráno. Samozřejmě neodezřívám bivakujiciho rybáře z dalšího přestupku,ze tedy měl nahozeno mezi půlnoci a čtvrtou :-)))

                                        Nkakr - Profil | Út 23.8.2016 17:59:35

                                        Matyáš >>
                                        Ty máš nějaký rř? Copak to je?

                                          Červené karty: Drápal