Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

Mívi - Profil | Čt 11.11.2010 20:23:01

V to pevně doufám!!!

    kopr69 - Profil | Čt 11.11.2010 20:06:39

    Doufam ze po zrizeni biocentra se situace vyrazne zlepsi a nebude se tolerovat prijezd auty a neporadek kolem vody.Zkratka ze to bude uz konecne voda jako kazda jina.


    Mívi : RS resi to co je v jeji kompetenci.Nic vic a nic min.

      MIRAXD - Profil | Čt 11.11.2010 18:42:49

      Mívi-Tak to maš pravdu s tim bordelem měl by tam jezdyt každy rok ten buldozer,misto aby trestali za ten svinčik tak budou jebat za koniny.Byl jsem se tam parkrát podivat ale co jsem tam videl tak mě vubec neláká tam chytat možna by aj bylo lepši kdyby to byl soukromak

        Mívi - Profil | Čt 11.11.2010 18:26:40

        A jenom tak bokem, proč sem taháte věk? Myslm, že má stížnost je celkem oprávněná!!!

          Mívi - Profil | Čt 11.11.2010 18:23:58

          kakr >>
          Kde máš napsané PSÁT KOMPLETNÍ NÁZEV REVÍRU? An v tvé citaci jsem si toho jaksi taksi nevšiml.
          A musím souhlasit s názorem, že RS řeší naprosté prkotiny. Určitě každý z váobčas zajde na štěrk. A každý musí vidět ten bordel, a když né vidět tak alespoň cítit!!!
          ___________________________________________________​_______________________

          Proč RS neřeší radši toto. A to si ale ejsu 100% jistý, ale mám dojem, že stanování je zakázané.
          Kdyžtak mě opravte, ale pokud je zakázané, proč neřešíte například to? Protože zde stanujete i vy? Byl jsem toho svědkem.
          A pokud to povolené je, proč nějak neřešíte ten BORDEL kolem vody?
          Takhle jednou si jdu na místo kam obyčejně chodívám, přijdu tam a obrátí se mě žaludek.
          TEN ŠTĚRK JE V TAK KATASTROFÁLNÍM STAVU, a to už vám je jedno, radši budete řešit prkotiny tpu, co jsem tu již zmínil.

            kanic - Profil | Čt 11.11.2010 17:58:33

            Trezi >> já jsem tam byl v noci několkrát,vždy vše bez závad

              Trezi - Profil | Čt 11.11.2010 17:13:48

              Podle me by měla Rs rešit jiné přestupky než je špatně zapsaná docházka
              Chytam na Moravě 4C to jest v Ratiškovicích a třeba RS tam po pulnoci nechoní nikdy aspon ja sem ji tam nepotkal je tam K 70 a stejně to nikdo nekontroluje a to mě osobně dost vadí když nekdo chytne kapra 73 tak rekne co jako tady stejně chodí RS jen v nedělu a sakne ho a ide domů za to bych vraždil ja sem teda nikeho tohle ješte udelat neviděl ale o par případech sem slyšel.Já vím nemůžou to kontrolovat furt ale sem tam by mohly to jest muj nazor

                roman - Profil | Čt 11.11.2010 14:04:30

                kanic >> jj na na vnorovském splavu jsem býval tak 2x-3x do týdne...bejvávalo, teď už jsem tam pár let nebyl a ani to nemám v plánu....šílený tlak lidí a ta bílá čára brrrr. Ale ty skratky píšu odjakživa a nebyly připomínky OD NIKOHO. Ono možná se v té době neřešily jako teď krávoviny.....pokud tam bude M6 tak je to ouplně jasné kde jsem...holt je asi jiná doba, dost možná se bude muset brzo psát revír červeně,velkýma tiskacíma písmenama a háčky rúžově oooo))))
                Jinak si myslím že je vše všem jasné jak psát.......jenom já se nezmněním ooo)))

                  kanic - Profil | Čt 11.11.2010 12:11:50

                  roman >> potkali jsme se na Moravě 6

                    kanic - Profil | Čt 11.11.2010 12:10:42

                    roman >> pokud to tak píšeš tak jsem ti tam určitě napsal opravu názvu

                      roman - Profil | Čt 11.11.2010 12:02:56

                      Celkem nechápu proč se kvůli takové hovadině ztratí tolik času....je to asi fakt jen o tom honění ega. Jen pro zajimavost celý život píšu jen zkratky-M7a atd. a problém nikdy nebyl, a pokud vím tak jsem byl nejednou kontrolován a to i kanicem......

                        kakr - Profil | Čt 11.11.2010 10:12:14

                        antony >>
                        viz kanic.

                          kanic - Profil | Čt 11.11.2010 10:00:30

                          antony >> oba způsoby jsou možné

                            antony - Profil | Čt 11.11.2010 9:54:54

                            kakr >> tak si vzpomínám, že asi tak 10 let zpět, se jeden rok zapisovalo pouze číslo revíru, nevíteo tom někdo něco, proč to bylo jeden rok chtěné a další roky nechtěné? Třeba by potom těch zápisů do povolenky ubylo.
                            hola
                            antony

                              kanic - Profil | Čt 11.11.2010 9:47:30

                              kakr >> je to maličkost,z hlediska přestupků zanedbatelná,ale BP hovoří jasně a pod písmenem M je možné hledat i jiné revíry.Nejlépe je psát číslo revíru i když já potom musím hledat v BP jestli to tak je.

                                kakr - Profil | Čt 11.11.2010 9:38:57

                                kanic >>
                                Celá diskuze vznikla na základě -
                                ...................................................​...................................................​...................
                                Psal jsem spolu s Relim a dalšímy kluky jen Mor.7A, místo Morava 7A.
                                ...................................................​...................................................​......................
                                jsem rád, že se shodneme.
                                Je naprosto běžné, že se na příklad revíry Koválovický potok a Ivanovický potok zapisují zkratkami
                                Kov. potok a Ivan.potok a nikomu to nevadí.

                                  kanic - Profil | Čt 11.11.2010 9:32:23

                                  kakr >> takovou částečnou zkratku také beru,ale napsat pouze M7A je nedostačující

                                    kakr - Profil | Čt 11.11.2010 9:30:24

                                    kanic >>
                                    Je velký rozdíl napsat do povolenky - upozorněn na xyz, nebo psát bláboly o přísném napomenutí.
                                    Ale bavíme se o naprosté prkotině, zda lze akceptovat zkratku Mor. 7A či ne.Můj názor je, pokud zkratka jednoznačně identifikuje revír lze ji akceptovat.

                                      kanic - Profil | Čt 11.11.2010 9:13:52

                                      kakr >> co už se mně líbí méně je pouze slovní upozornění na přestupek,toto se jednoznačně míjí účinkem

                                        kanic - Profil | Čt 11.11.2010 9:12:38

                                        kakr >> v tomto s tebou souhlasím