Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

NKolis - Profil | Pá 12.11.2010 11:31:53

MIRAXD >> Pravda, pravdouci..:-).

    NMIRAXD - Profil | Pá 12.11.2010 11:28:37

    Pavouk - Bud rad aspon je tam uklizene,kdo vy jak dluho když jsem tam byl podivat před měsicem tak tam byl bordel jak prase a kde nebyl tak bylo nasrané,mě by zajimalo kolik povolen se tak pozbyralo nebo zapisu udělalo za nedodržovani pořadku než za to že neměl někdo bp

      NPavouk - Profil | Pá 12.11.2010 10:20:13

      Safra, chlapi, zítra se na šterk chystám s feedrama na kapry a když se dívám na ty "upravené" břehy, tak mě nějak přechází chuť. Byl jsem tam v úterý si zavláčet a zjistil jsem, že mé oblíbené místo najednou neexistuje. Bořil jsem se do měkké hlíny, prostě byl jsem jak to prase. Doufám, že tam bude aspoň klid, že o víkendu nepracují.

        NKolis - Profil | Pá 12.11.2010 10:01:59

        Martin II. >> Jjj, dřív jsem jezdíval na lanžhotské vody se značkou HOJ a problém jsem nikdy neměl. Záleží jen a jen na lidech...:-).

          NMartin II. - Profil | Pá 12.11.2010 9:56:10

          Kolis >> tak to me taky doslo...a nepomohla ani znacka HOK - ....

            NKolis - Profil | Pá 12.11.2010 9:45:16

            Martin II. >> A voto asi soudruhum z NDR šlo...:-).

              NMartin II. - Profil | Pá 12.11.2010 9:33:47

              kopr69 >> vymluva to bohuzel neni, parkoval sem asi 20-30m od vody u dostihovky. skoda na aute byla sice minimalni, ale i tak to nasere. stalo se to cca 3 roky zpet. od te doby sem se na sterk vzdycky nechal zavest a ted uz tam na ryby pro jistotu nejezdim vubec...

                Nkopr69 - Profil | Pá 12.11.2010 9:01:17

                Martin II. >> Jen jestli to nejsou vymluvy proc parkovat autem metr od vody jako u ostatnich kolegu kteri se vymlouvaji na poskozeni auta a nebo na tezke kreslo atd.Ja osobne neznam nikoho komu by se na sterku neco podobneho stalo jako tobe nebo antonymu.

                  Nkopr69 - Profil | Pá 12.11.2010 8:52:18

                  roman >> To jsi ale rekl ty.Asi moc nejezdis po jinych revirech MRS,co?Kdyby ano tak by jsi videl ten rozdil mezi jinymi vodami a nasim sterkem.A nebo znas jeste nejakou podobnou vodu kde by se auty jezdilo kolem celeho reviru a byl tam takovy bordel jako na streku?Me osobne se tedy vic libi treba sterk v O.N.Vsi a nebo M.N.Vsi co se toho bordelu tyce.Cim to asi bude?

                    NMartin II. - Profil | Pá 12.11.2010 8:08:04

                    antony >> to se ti fakt stalo? me jako mistnimu nekdo ukradl poklice a sterace. nikde jinde se me nic podobneho nestalo....veselsky sterk je asi vyjimka.

                      Nantony - Profil | Pá 12.11.2010 8:04:39

                      roman >> tak to vnímám i já. Ten smajlík na konci je možná zbytečný. Bohužel to neplatí jenom na Šterku, ale i na jiných revírech. Vypuštěné kola, skla na autě zalíčené bahnem jsou naštěstí lehce opravitelné závady. Teď už se místním do jejich vod radši nemíchám.
                      hola
                      antony

                        Nroman - Profil | Pá 12.11.2010 7:30:03

                        .Zadne auta-zadny bordel....správně to mnělo být--žádné auto-žádní cizý rybolovci oooo)))

                          NMIRAXD - Profil | Čt 11.11.2010 22:53:04

                          Portos - to maš pravdu

                            NPortos - Profil | Čt 11.11.2010 22:25:12

                            Mívi >> omlouvám se, ale dle mého je to blbost. Furt bude stejný, možná o něco menší bordel všude, ať zakážeš příjezd, nebo nezakážeš. Lidem co se chovají jako prasata to bude jedno. Stejně tam ten bordel nechají. Je to v lidech a je to v postizích, které nejsou.

                              Nkopr69 - Profil | Čt 11.11.2010 22:17:35

                              Mívi >> Po dlouhe dobe zase rozumny prispevek.Zadne auta-zadny bordel.

                                Nkopr69 - Profil | Čt 11.11.2010 22:14:47

                                Tulo >> No jen to ne.Staci to co tam je a stejne kazdy si postavi auto metr od vody aby to nemel daleko.

                                  NTrezi - Profil | Čt 11.11.2010 21:10:50

                                  Ja taky doufam že to tam bude pěkně vypadat a bude tam klid a pořádek:)a pak tam zajedu možná:)

                                    NMívi - Profil | Čt 11.11.2010 21:10:32

                                    já spíš doufám, že tam ta cesta nebude vůbec :-).
                                    Bylo by to lepší, jak pro ekologii, tak i pro vodu samotnou.
                                    Čím blíž se člověk s autem k vodě dostane, tím víc si tam doveze SVINČÍKU a ˇodveze si ho stejně jako by tam tím autem nebyl, čili nic. ;-)

                                      NTrezi - Profil | Čt 11.11.2010 21:07:52

                                      kanic >> tak to mě teší:)

                                        NTulo - Profil | Čt 11.11.2010 20:31:18

                                        kopr69 >> no doufam že tam taky udělaji nějake parkoviště.