Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

kakr - Profil | Čt 11.11.2010 9:11:12

kanic - 11.11.2010 8:57:47 >
Ano, prezentuji svůj názor. Oprava (doplnění zápisu revíru) v povolence, včetně verbálního upozornění je dle mého názoru naprosto v pořádku.
Co v pořádku není (dle mého názoru) jsou slohová cvičení, která některé RS hojně do povolenek vepisují. Výrazy typu - přísné napomenutí za nedodržení vzdálenosti od udic, působí alespoň na mně dost komicky o právní síle podobných traktátů nemluvě.....

    kanic - Profil | Čt 11.11.2010 8:57:47

    kakr >> přepokládám,že tady prezentuješ pouze svůj názor.Jak přestupek řeší RS je její věcí a nepovažuji zrovna za nejvhodnější určovat způsob řešení přestupků.Já osobně toto řeším opravou zápisu v povolence.

      kakr - Profil | Čt 11.11.2010 8:20:07

      Souhlasím s kolegou boletusem 68, jedno přísloví praví - kdo chce psa bíti, hůl si vždycky najde.
      Zapsání revíru zkratkou ( v daném případě je naprosto jednoznačná) se dalo řešit (pokud to RS řešit chtěla) verbálním upozorněním. Čmárání do povolenky je dle mého názoru jen honěním ega.

      Něco jiného je, když je v povolence jako revír napsáno místo Svratka 5 - přehrada , nebo Roketnice 1 - Ponětovice. I to se dá řešit s úsměvem na rtech, bez machrování...

        boletus 68 - Profil | Čt 11.11.2010 1:23:52

        I přes pokročilejší dobu mé adolescence, mimochodem, krásný to úsek života, musím uznat názor mladších. O všem se dá polemizovat, třeba o nesmazatelném způsobu označení, název revíru, nebo číslo... Strohý výklad BP je pak jako voda na mlýn pro ty co se v tom chcou rýpat. Chudák pak řadový člen rybářského cechu, roky nikým neproškolený, aby věřil názorům jednotlivců, vykládajících si řád po svém..." Jakékoliv zkratky nenahrazují název revíru" - to je jasný argument... Jenom nevím, jestli ho najdeme i v BP. A číslo revíru nahrazuje název revíru..? Jsou to blbosti, ale někdo si na nich může zakládat...

          kanic - Profil | Čt 11.11.2010 0:39:16

          Mívi >> jedině tvoje adolescence omlouvá tvoje nesmyslné argumentace.Jednoznačně ti to vysvětluje kakr a pokud to budeš dodržovat nevznikne ti žádný problém.Jakékoliv zkratky nenahrazují název revíru.RS měla pravdu,takže dodržuj bezezbytku BP a bude vše v pohodě.

            Trezi - Profil | St 10.11.2010 20:25:26

            Mívi >> Taky se my to stalo a byl sem mega ve vybuchu smýchu prostě birokracie ale nema cenu se hadat tet to pišu rači celé

              kakr - Profil | St 10.11.2010 20:11:54

              antony >>
              Buchlovický potok 1 napíšeš velmi jednoduše - 461009

                kakr - Profil | St 10.11.2010 20:10:23

                Mívi >>
                Hledáš špatně - nehádej se

                VIII. Docházka k vodě, počet a množství úlovků a jejich evidence:

                Před započetím lovu je lovící povinen zapsat nesmazatelným způsobem do povolenky k lovu - evidence docházky a úlovků (dále jen záznam) datum a revír. Lov bez označení této povinnosti se považuje za lov bez povolenky.

                  Mívi - Profil | St 10.11.2010 19:49:04

                  antony >>
                  V podmínkách to není, alespoň já jsem to tam nenašel a to jsem to pak procházel asi týden, ale tj jedno.
                  Ale řekni to PANU XXX

                    antony - Profil | St 10.11.2010 19:16:45

                    Mívi >> by mě zajímalo, jak do té malé kolonky bys narval revír BUCHLOVICKÝ POTOK 1. Ale asi to jde, páč je to tak napsané v BP.
                    hola
                    antony

                      Mívi - Profil | St 10.11.2010 19:11:54

                      A s tím bagrováním .....
                      NEměla to v programu nějaká politická strana jako: "Zpřístupnění štěrkopískoviště veřejnosti." Nebo jak to tam bylo.

                        Mívi - Profil | St 10.11.2010 19:09:00

                        Pardon nebylo to v červenci, ale bylo to 21.5. číslo asi: 13423 nejsu si jistý Reli kdyžtak mne oprav.
                        Zápis: "Psát kompletní název revíru."
                        Psal jsem spolu s Relim a dalšímy kluky jen Mor.7A, místo Morava 7A.
                        Nikomu to nevadilo, až na XXX.
                        Odůvodnění? "Máte to doslova napsané v BLIŽŠÍCH PODMÍNKÁCH MRS.
                        Nikde to tam není, pročetl jsem to na sto tisíckrát.
                        Dnes bych se i hádal.
                        Petrželo to nemáš co :D, ani Kulda ne :D.

                          reli - Profil | St 10.11.2010 18:21:55

                          Orient >> ja su kulduv bratranek :D

                            kopr69 - Profil | St 10.11.2010 18:03:21

                            Mívi >> Ahoj.Muzes me zasvetit bliz do toho problemu ktery jsi mel s RS?Datum,cislo RS,tvuj prestupek atd.Predem diky.

                              Mívi - Profil | St 10.11.2010 17:18:31

                              Ne, to bylo začátkem července a bouřka nebyla, pokud si dobře pamatuju :D.

                                Orient - Profil | St 10.11.2010 17:05:31

                                reli >> myslíš vtej buřce??

                                  Mívi - Profil | St 10.11.2010 16:20:46

                                  Lidi, jednou jsem si tak n a odpoledne s kámošem vyrazil k vodě a hle, prtrvní co jde ke mě rybářská stráž.
                                  "Ok." řeknu si, vždycky jsem všecko s sebou měl, nikdy jsem nic neporušil.
                                  A první co tak mi takový mladý "borec" prošacuje věci, jestli mám všechno povinné vybavení, jelikož jsem měl chvíly přemýšlel, a pak se rozhodl, že mám špatně zapsaný revír (Když už nic).
                                  Nakonec jsme s kámošem vyfasovali suprý zápisek cituji: "Psát kompletní název revíru."
                                  Myslel jsem, že to té vody spadnu.
                                  Ze začátku jsem myslel,že ho snad "zabiju". Když ho nyní vidíme, tak s kámošem dostáváme křeče od smíchu.
                                  Ale když si to nyní přehrávám, tak jeho zápisek obhajoval nesmysly, nesmysly a jenom nesmysly.
                                  Nevadí, že to nevadilo ani "komandu" jak ten samý kámoš nazval hlavní rybářskou stráž z Brna nebo z kama.
                                  I mezi porybnými jsou takoví, co prostě hledají co není.

                                    reli - Profil | St 10.11.2010 15:18:49

                                    Orient >> a co slo neco ? :D jsme stanovali na spici :D

                                      Orient - Profil | St 10.11.2010 14:40:16

                                      reli >> jj byl,skama mě znáš?

                                        reli - Profil | St 10.11.2010 14:34:18

                                        Orient >> byls na sterku ted nekdy cabe?