Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

aliali - Profil | St 22.4.2015 21:59:32

panelka je vcelku slušná. Jen zase začíná ten nekonečný boj . Opět se ztratila značka zákaz vjezdu a pro pár kroků budou zase problémy a dohady s RS.

    Karel82 - Profil | St 22.4.2015 9:52:45

    MarSL >> Ano je to hnus,pěkně se nám místní postarali o znepříjemnění příchodu k vodě.A prej my rybáři,místní přírodě škodíme !!!a jak vypadá panelovka,ještě je zablácená?

      Spyke - Profil | Út 14.4.2015 22:30:03

      macc3 >> dneska ani ťuk

        macc3 - Profil | Út 14.4.2015 19:58:54

        Spyke >> a ani ťuk ?

          Spyke - Profil | Út 14.4.2015 19:15:21

          macc3 >> od foukaček po boilies

            macc3 - Profil | Út 14.4.2015 18:56:37

            Spyke >> na co jsi chytal ?

              Spyke - Profil | Út 14.4.2015 17:57:09

              Dneska jsme byly a nic

                MarSL - Profil | Po 13.4.2015 22:27:03

                ,,krása''

                  MarSL - Profil | Po 13.4.2015 22:25:09

                  Po dlouhé době procházka na štěrk

                    jambo - Profil | Út 24.3.2015 17:12:52

                    macc3 >> tak tedy Petrův zdar !

                      macc3 - Profil | Út 24.3.2015 16:57:43

                      Bobin83 >> Gazza - 24.3.2015 11:59:17 >> neboj ... až uvidíš nad štěrkem ohňostroj, tak jsem uspěl :-D

                        macc3 - Profil | Út 24.3.2015 16:57:00

                        jambo >> už se stalo, přišel jsem pozdě z práce ... takže odkládám snad na zítřek ... ale to už budou opravdu preteky :-DD

                          jambo - Profil | Út 24.3.2015 14:14:25

                          macc3 >> no aby to zase nebylo obráceně,kdo komu dá ? :-))

                            Gazza - Profil | Út 24.3.2015 11:59:17

                            macc3 >> tak drzim palce,snad uz to prolomis!! pak dej info

                              macc3 - Profil | Út 24.3.2015 11:31:03

                              já jedu dnes odpoledne ... dám jim na prd.. :-D

                                Karel82 - Profil | Út 24.3.2015 8:55:51

                                Chce to ještě vydržet.Voda je ještě studená.Chce to aby měla aspoň 10 stupnů.Já s ségrou plánujeme zaútočit na ryby na Velikonoce. :-) Snad bude pěkně.

                                  Gazza - Profil | Po 23.3.2015 20:59:50

                                  ja byl dnes na par hodin odpoledne na Vitovskem ,ale zase nic:-(

                                    macc3 - Profil | Po 23.3.2015 16:25:39

                                    Karel82 >> ani ťuk ... ale měl jsem pelety a byl jen na chvíli ... tento týden ještě pojedu, nasadím jinou strategii ... :-D

                                      Karel82 - Profil | Po 23.3.2015 10:57:51

                                      macc3 >> a přišlo něco? :-)

                                        macc3 - Profil | So 21.3.2015 18:05:49

                                        Byl jsem zde ... FANTOMAS :-D