Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

NGazza - Profil | Út 17.3.2015 0:42:00

Karel82 >> tak pak dej info!!ja valim ve stredu zase

    NKarel82 - Profil | So 14.3.2015 16:39:35

    macc3 >> Já se s ségrou chystám v úterý.tak snad se nám něco zadaří.

      NSpeedball - Profil | So 14.3.2015 15:43:33

      Dnes jsme to šli omrknout, jak to tam vypadá. Snad se počasí brzy zlepší a půjdeme zkusit, jak berou :-)

        Nmacc3 - Profil | Čt 12.3.2015 18:39:18

        Bobin83 >> Gazza - 11.3.2015 20:36:18 >> asi příští týden ... teď se ochladilo, ale pak už má být celkem fajn :-)

          NGazza - Profil | St 11.3.2015 20:36:18

          macc3 >> ale nic!!! dvakrat to piplo jinak nic:-( ale vubec to nevadi to jeste prijde!!! ty co kdy se chystas na sterk???

            Nmacc3 - Profil | St 11.3.2015 19:03:12

            Bobin83 >> Gazza - 11.3.2015 18:57:21 >> jooo .. :-D
            Měl jsi aspoň nějaký záběr ?

              NGazza - Profil | St 11.3.2015 18:57:21

              macc3 >> to neznas...???ten vrchni je nejakej divnej, ale pivo toci nejlepsi:-)))reklama na Kozla

                Nmacc3 - Profil | St 11.3.2015 18:54:26

                Bobin83 >> Gazza - 11.3.2015 18:48:49 >> kdo, kde, kdy a za kolik ? :-)

                  NGazza - Profil | St 11.3.2015 18:48:49

                  macc3 >> jojo ,ale pivo točì nejlepšì

                    Nmacc3 - Profil | St 11.3.2015 16:14:28

                    Bobin83 >> Gazza - 10.3.2015 20:59:20 >> jsem si říkal, že je nějakej divnej :-D

                      NGazza - Profil | Út 10.3.2015 20:59:20

                      macc3 >> byl jsem v praci, tak to byl asi dvojnik:-)

                        NSpike. - Profil | Út 10.3.2015 20:08:32

                        Jedna z léta pro oživení

                          NSpike. - Profil | Út 10.3.2015 20:07:13

                          kanic >> Jo karásci jsou už při chuti několik jich letos už taky mám chycených ale kapřík zatím žádný.

                            Nmacc3 - Profil | Út 10.3.2015 19:44:36

                            Bobin83 >> Gazza - 10.3.2015 18:45:22 >> ty jsi byl na stejném místě i v neděli, že ?

                              Nkanic - Profil | Út 10.3.2015 19:35:58

                              Spike. >> na M2 a M3 dnes zaznamenány úlovky parmy a větších karasů

                                NSpike. - Profil | Út 10.3.2015 18:57:04

                                Počasí je posledních pár dnů ukázkové ale chce to asi ještě chvilku počkat

                                  NGazza - Profil | Út 10.3.2015 18:45:22

                                  dnes jsem byl zase na par hodin a bylo nadherne!! rybam se zase moc nechtelo, ale neva byla pohodicka a u brehu to brousila pekna stika;-)

                                    Nmacc3 - Profil | Út 10.3.2015 16:57:56

                                    Karel82 >> super ... procházka pěkná, pokec s kolegou rybářem také, na slunci bylo teploučko ... :-) Udice jsem ještě neměl, ale prý to kousalo v sobotu a to celkem dost ... co jsem slyšel :-)

                                      NKarel82 - Profil | Út 10.3.2015 14:52:19

                                      macc3 >> Tak jak to v nedělu šlo?

                                        Nmacc3 - Profil | So 7.3.2015 19:18:17

                                        to já se chystám už 14 dní :-D ... snad zítra, když bude sluníčko