Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

NBretek - Profil | Po 25.7.2016 11:16:43

Spis, proc nekdo nezavolal mestaky. Na to jsou, aby udelali poradky a ty smrady z tama vyhodili a popripade jim dali flastry.

    NGazza - Profil | Po 25.7.2016 10:55:55

    Karel82 >> a jak vis ,ze tam nekdo hulil??? byl sis na vzorek, treba jen chlastali,to je normalka u kazde vody ,me uz to ani neprekvapuje,bohuzel

      Nmike_el - Profil | Po 25.7.2016 5:50:56

      Jojo, dnes jsem došel na tohle místo a nestačil jsem se divit, jaký je tu bordel a jaké je tu velké ohniště přímo uprostřed fleku. Je to smutný. S takovýma se nesrat a spráskat je raz dva..

        NMartík - Profil | Ne 24.7.2016 15:13:52

        Karel82 >> prasca

          NKarel82 - Profil | Ne 24.7.2016 15:10:15

          Takhle to vypadlo ráno po nočním řádění mlaďochů na Veselském štěrku.
          Pak že rybáři nechávají u vody bordel. Na tuhle noc jen tak nezapomenu. Zfetovaná mládež tam v noci lámala větve stromů a dělala obrovský oheň.

            Nkobe - Profil | Po 21.3.2016 23:12:24

            ic moc nešlo.Sem tam nějaký kapřík okolo 50. Navíc hodně vycházek bez záběru. V letě plno koupačů a nepořádek po nich. Jsou lepší vody v okolí.

              NZvonda0125 - Profil | Po 21.3.2016 22:03:50

              Zdar chlapi, jak to tam vypadalo loni, nebo i letos, díky. :)

                NOrient - Profil | Po 21.3.2016 17:28:18

                Tak se přiznejte kolik koupáčů dostalo flastr? Oproti tabornikům. Ani jeden?

                  Nkobe - Profil | Čt 18.2.2016 0:40:15

                  Už se letos někomu zadařilo?

                    Nkečemot - Profil | Út 16.2.2016 12:26:06

                    První vlašťovka.

                      Nkečemot - Profil | Út 16.2.2016 12:24:54

                      Jak by tam bylo krásně! ?

                        Npouštěč - Profil | Čt 23.7.2015 2:29:28

                        Erva >> Jo, jel sem tam kolem 18 hodiny ale vydržel jsem tam jen hodinu, nechtělo se mi chodit až na velký protože všude se plavalo a na hodinku sem vzal jeden feeder, zkusil a nic, tak sem potom aspoň vyvláčel pár okounků...:-)

                          NErva - Profil | St 22.7.2015 20:43:39

                          pouštěč - Bo přes den je tam 3246 koupáčů :-))

                            Nmacc3 - Profil | St 22.7.2015 16:05:31

                            pouštěč >> jen bych doplnil ... k večeru :-)

                              NDobs - Profil | Út 21.7.2015 17:51:15

                              pouštěč >> vetsinou berouu kousek od kraje na feeder.musis ale najit dobre misto.jinak budes bez zaberu

                                Npouštěč - Profil | Út 21.7.2015 17:15:47

                                Zdar, chodí někdo na štěrk, berou nasáďáci ? jen se jít pobavit s feedrem...

                                  Nmacc3 - Profil | Čt 30.4.2015 16:59:39

                                  Karel82 >> jaké rabování ???

                                    NKarel82 - Profil | Čt 30.4.2015 15:47:44

                                    Takže rabování vody začíná.To zas bude vypadat.Dávám tomu rok a o vodu přijdeme,tak jako v Topolné.

                                      NAkteviska - Profil | St 29.4.2015 21:28:51

                                      Ták a zítra poslední den do práce a jedeme na ně :) . Tak jak to vidíte budou v pátek na štěrku brát ?

                                      Ohledně cedule stále tam není a jde to znát byl jsem v úterý zakrmit a auta na panelovce dnes sem nestíhal tak nevím :(

                                        NKarel82 - Profil | Čt 23.4.2015 15:47:26

                                        aliali >> To snad neni pravda.No pro nás slušné rybáře je to stejné.Prostě zaparkujeme na parkovišti a pujdeme pěšky.A doufám,že ti,co tam pojedou autem,tak dostanou pořádný flastr od policie.RS s tím osobně bez policie neudělá.