Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

Karel82 - Profil | St 29.10.2014 11:23:31

kopr69 >> To aby byli více přístupné pro rybáře?

    kopr69 - Profil | Út 28.10.2014 22:45:02

    Karel82 >> Svahují se břehy.Také bez záběru na dravce.

      Karel82 - Profil | Út 28.10.2014 22:40:14

      Dnes jsem se byl podívat na štěrku a viděl jsem,že na severovýchodním břehu kuce bagr.Co tam bude,až to bude?Jinak jen tři malí kapříci a jeden velký cejn.Dravci ani jeden.

        FanaticosM - Profil | Pá 24.10.2014 9:49:57

        kopr69 , Karel : chlapi díky za odpovědi ...

          kopr69 - Profil | Čt 23.10.2014 8:55:29

          FanaticosM >> Ahoj.Škoda že si tohle neuvědomili všichni rybáři o nějaký ten rok zpět:-( Mohlo být vše v klidu a pohodě.Vždy doplatí Ti slušnějsí na ty prasata kvůli kterým je potřeba stále něco zakazovat a omezovat.
          Co se týče osádky ryb na štěrku tak něco se už vysadilo ze sobotního výlovu (K3) a zbytek na jaře.

            FanaticosM - Profil | St 22.10.2014 8:30:07

            kopr69 >> jak si to tady tak čtu, tak máte pravdu. Dyť je to jen chyba lidí, že se tam dnes nemůže bivakovat ... kdyby nebyli lidi hovada, tak s bivakem nemá nikdo problém. Nikdy by mě nenapadlo dojet k vodě tábořit,chytat, a po mém odjezdu tam nechat bordel jak v tanku ... lidi jsou prasata, a chtěl bych vidět jak to u takových vypadá doma. A samozřejmě teď na to doplácíme my, kteří chodí k vodě rybařit a kteří se u vody slušně chovají ....

            Mimochodem, jak to vypadá s rybí osádkou na štěrkovišti ?
            Karle, jak sis tam zachytal, jaké si měl úspěchy ?

              kopr69 - Profil | Po 21.7.2014 21:36:13

              Karel82 >> Slunečnik a destnik je povolen,samozrejme bez bocnic nebo bez prehozu.
              Patecni kontrolu mel na povel nas hospodar a nevim proc by mel byt problem pokud lovici lovi v ramci pravidel.
              Dekuji za pochvalu i za prani a slibuji ze na sterk obcas zajedu a pokud zjistim u vody neporadek tak nasledujici sobotu tam vyslu brigadniky aby tam uklidili ten bordel co tam zanechali koupajici a bohuzel i nasi kolegove.
              Petruv Zdar.

                kopr69 - Profil | Po 21.7.2014 21:24:47

                kolinkovýdědek >> Pravdu mas ale precti si co je to taboreni.Na sterku neni zakazano stanovani nebo biwakovani ale taboreni.
                Je povolen klasicky destnik a nebo slunecnik.
                A jak napsal Karel82,nehledejme klicky a nesnazme se se vsim vyd*bat a budme radi ze na sterku jeste chytame.I to se muze zmenit pokud dojde ke zmene zakona !!!
                Skoda ze si u nas kazdy zacne vazit toho az o co prijde a to by jsme asi neradi.
                Myslim ze zakaz vjezdu a taboreni bylo dost velkym varovanim.

                  kolinkovýdědek - Profil | Po 21.7.2014 19:45:48

                  Tak pokud sem si prošel různé informace, tak bivak a deštník s bočnicemi jsou dvě různé věci. Otevřený deštník s bočnicemi, které nejdou "zavřít " aloe je to jen půlkruh, tak to není bivak !! Bivak je pro mě stan bez podlážky. Prodejci taky nabízejí bivaky a deštníky. Nikde není uveden deštník s bočnicemi, jako bivak. Tak s toho nedělejte právní problém a nechytejte se za slovo. Opakuju, pokud ten deštník nejde uzavřít, tak to není bivak !!

                    Karel82 - Profil | Ne 20.7.2014 23:38:36

                    Karel82 >>

                      Karel82 - Profil | Ne 20.7.2014 23:38:15

                      Karel82 >>

                        Karel82 - Profil | Ne 20.7.2014 23:37:50

                        kopr69 >> Tak jsem se nad ránem vrátil ze štěrku.Končil jsem se sestrou o půlnoci se soboty na nedělu.Spal jsem pod širákem.Přes den se pařil na slunci.Pálí mě celé tělo :-) .
                        Hned po příchodu k vodě ve čtvrtek 17.7 jsem se zhrozil,co jsem uviděl na břehu.Zase petky u stromu a oplocence naházený bordel.A to 12.7 proběhl úklid kolem vody.Tak jsem vytáhl pytel na odpadky a začal s manželkou uklízet,abych se nedostal do křížku s RS,protože jsem počítal se spaním pod širákem na dvě noci,když mám tu dovolenou a na noční chytání se dostanu jen o dovolené.
                        Na jednu noc přijela i sestra(rybářka).V pátek večer nás kontrolovala RS a vše bylo v pořádku.Bylo ji jasné,že tam nejsme na jeden den,ale i tak neřekla ani slovo,protože všechny obaly od potravin a vody jsme měli v jednom pytlu na odpadky,který jsme si pak odnesli domů.Přístup RS k nám byl velice profesionální a bez žádných problémů.
                        Tak chci jen poukázat na to,aby rybáři nebyli prasata a co jsi přinesou,tak aby si taky odnesli.
                        Je to fakt nádherná voda a moc rád jsem tam strávil nějaký ten čas,na který budu rád vzpomínat.
                        Pane Kopřivo.Držím palce,aby se Vám dařilo i nadále to držet na správné lajně a aby návštěva štěrku byla pro rybáře radost.Karel.

                          Karel82 - Profil | Ne 20.7.2014 23:16:35

                          SERPIK >> Vždyt to mi je jasné.Že to je zase dobře někde podplacené.Ale právě proto je to nehorázná prasárna.

                            kopr69 - Profil | Pá 18.7.2014 12:16:48

                            Orient >> A privolana PČR to take bude resit.
                            Jsem pro at si pristresek kazdy postavi ale jen tam kde je to povoleno stejne jako s autem at si zajede kazdy kam chce pokud tam neni zakaz vjezdu.Na sterku jsou dana urcita pravidla a ty se budou dodrzovat.Vcera jsem videl ze po setmeni zase jezdi rybari auty az k vode takze se bude muset opet pritvrdit a kdo myslis ze to zase odskace za tyto ha*zliky kteri stale neco porusuji???
                            Myslel jsem ze to uz vsichni pochopili co se tyce pravidel na sterku ale jak vidim chce to zase vic kontrol i s policii a hlavne po setmeni.Ty co tam nachytame tady zverejnim aby ti slusni rybari vedeli komu muzou patricne podekovat.
                            S temi rozbitymi flaskami mas naprostou pravdu.Na vlastni oci jsem videl partii rybaru jak prazdne sklenene lahve hazeli do ohne kde samozrejme zarem vsechny popraskaly.
                            Zatim jsem tento rok videl jen rybare jak si vozi na vozicich po panelce basy piv.U koupace na kole jsem to zatim nevidel.:-)

                              Orient - Profil | Pá 18.7.2014 11:51:13

                              kopr69 >> tak to je otázka na PČR :)) tato diskuse nemá smysl přístřešek at si kažkdý za nepřízně počasí postaví Zdraví má každý jen jedno. TY rozbite flašky ve vodě to je samozřejmě práce rybářů :)

                                kopr69 - Profil | Pá 18.7.2014 8:47:24

                                Orient >> Jaky je rozdil v otevrenem ohni kdyz si jej udelam na zemi a nebo na grilu? Bordel-odpadky od rybaru nebo koupajicich se uklidi.Co porusuji koupajici,vozi si k vode snad gril nebo si stavi u vody pristresky?Pokud neco porusi dostanou stejny flastr jako rybari.
                                Z vlastni zkusenosti vim ze vic bordelu zustane po tydenni navsteve peti rybaru nez po hodinove navsteve koupajiciho ktery prijede na kole.

                                  Orient - Profil | Pá 18.7.2014 1:16:45

                                  kopr69 >> gril PČR vůbec nevadí jelikož to není otevřený oheň ,auto beru to je určitě správný krok, jen si myslím že nejvetší bordel dělají momentálně koupáči zákaz nezákaz :) s kaprařama to nebude tak horké :))

                                    kopr69 - Profil | Čt 17.7.2014 16:11:01

                                    Orient >> Ta RS která nemá problém na štěrku s bivakem,grilem,ohněm,stanem,autem a nezavolá policii je u mě špatná RS ! Nejde o žádné hrdinství ale jen o své povinnosti a dodržování jistých pravidel která dělají některým rybárům velké problémy.
                                    Co se týče té tolerance tak té už bylo opravdu dost.

                                      Orient - Profil | Čt 17.7.2014 12:07:28

                                      Spike. >> A z toho vyplívá že je uplně jedno jestli si postavíš bivak a nebo deštník s bočnicema s lepším pocitem ,vyjde to úplně na stejno a když prší tak se ale bivak hodi :)) jo a o tom jak je potřeba tvrdá ruka tak potom na všechny . toleranci nečekej , teda už mockrát me na štěrku kontrolovali a nikdo kromě Pana Kopřivy neměl s bivy žádný problém ,a volat policii na někoho kdo ma postavený bivvy je vážně velké hrdinstvi :D měj se ať to jezdí

                                        SERPIK - Profil | Čt 17.7.2014 9:08:01

                                        Karel82 >> musim te popravit ta Topolna nebude kvuli rybarum, ale myslim si ze se tam chysta pekny soukromacek. Tohle je jen zaminka co se pise a rika. To vse ukaze cas.