Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

NKarel82 - Profil | Čt 17.7.2014 9:00:03

    NKarel82 - Profil | Čt 17.7.2014 8:56:05

    kopr69 >> Takhle to dopadlo v Topolné!!!!!!!!
    http://slovacky.denik.cz/zpravy_region/cizi-rybari-​v-topolne-skoncili-20140813.html
    Tak doufám,že si rybáři štěrku ve Veselí budou vážit!!!!!!!
    Do Topolné jsem jezdil rád.Taky jsem musel šlapat 500m k vodě pěšky.Je to 7ha štěrková průzračná voda.Ale co se tam dělo poslední dobou bylo fakt šílené.Zase to odnesli slušní rybáři. :-)

      Nkopr69 - Profil | Čt 17.7.2014 8:24:32

      Spike. >> Stačí dát podnět na změnu zákona:-)
      Myslím že té trochy tolerance už bylo v letech minulých až moc a jak to dopadlo víme všichni kdo jsme tam jezdili.
      Přesně jak píše Karel,deštník je deštník ale pokud má bočnice už to deštník není.
      V momentě kdy se opět začne něco povolovat tak to najede do starých kolejí.
      Hold český národ potřebuje tvrdou a nekompromisní ruku protože si nedovede ničeho vážit.:-(

        NKarel82 - Profil | St 16.7.2014 18:10:10

        Spike. >> Problém je vtom,že když dáš bočnice,tak už je to jako bivak :-(
        A když povolíš bočnice,výš jak by to na štěrku vypadalo.Buďme rádi,že na štěrku můžeme chytat.

          NSpike. - Profil | St 16.7.2014 17:46:34

          kopr69 >> Zdravíčko, jsem rád že se štěrk tak pozměnil, jednak jezdí mín lidí a je tak prostě nějak větší klid u vody. Jen mě mrzí třeba to s tím deštníkem. Když mám deštník je vše o.k když dám bočnice už je problém. Nevím ale mezi deštníkem a deštníkem s bočnicema přeci skoro žádný rozdíl není. Nemohla by byt alespon trocha míry tolerance? Díky

            NKarel82 - Profil | St 16.7.2014 17:33:48

            kopr69 >> Jasan.Bez bočnic :-)

              Nkopr69 - Profil | St 16.7.2014 16:44:58

              Karel82 >> Pravdu máš:-)
              Slunečník a deštník samozřejmě bez bočnic!

                NKarel82 - Profil | St 16.7.2014 9:13:57

                kopr69 >> Slunečník nebo deštník snad nikomu vadit nebude...a spaní pod širákem taky ne... :-) spaním pod širákem,jak jsem se dočetl,je dovoleno.

                  Nkopr69 - Profil | St 16.7.2014 1:31:39

                  aksekim >> Jedenkrat do mesice tam posilam 4 brigadniky kteri tam sbiraji odpadky.Myslim ze je to lepsi nez kdyz tam ten odpad lezel cely rok a sebral se pak az na jare.
                  Bohuzel s vami panove nesouhlasim co se tyce stanu,biwaku,pristresku atd.
                  Jsem rad ze je situace takova jaka je co se tyce zakazu.Vode,prirode a rybam to jen prospelo.

                    NKarel82 - Profil | Út 15.7.2014 23:00:50

                    aksekim >> Zdravím.Se zákazem vjezdu taky souhlasím.Jinak by to na štěrku vypadalo šíleně.Je mi někdy smutno,když přijdu k vodě si posedět,poležet,prostě si odpočinout po noční šichtě,sem tam si vytáhnout nějakou tu rybku a vidím kolem sebe poházené petky,sáčky od různých nástrah a svačin.Je potřeba aby se pořádek kolem tak krásné vody udržoval.
                    Já si myslím,že když jde slušný rybář na štěrk třeba na dva dny,protože jede třeba 60km,tak by bivak nebo deštník nemusel být takový problém.Ono,když jste celí den na slunci a nemůžete se schovat pod strom,tak je to o zdraví.Vše je jen o lidech.Když se budu já rybář chovat pěkně k přírodě,tak mě třeba i příroda odmění nějakým pěkným úlovkem.
                    Přeji hodně pěkných zážitku na revírech MRS.Petruv zdar.

                      Naksekim - Profil | Út 15.7.2014 21:18:04

                      kopr69 >> Zdravim, asi mimo tema spoustu diskuzi. Timto bych chtel podekovat a slozit poklonu.
                      V sobotu 12.7. jsem byl na rybach na sterku. V dopolednich hodinach na protejsim brehu od Veseli jsem zpatril dva asi dobrovolniky ( omlouvam se pokud vas bylo vic :-) ), kteri zbirali odpadky po neslusnych rybarich a jinych.
                      Klobouk dolu
                      Jinak souhlasim se zakazem vjezdu. Zakaz taboreni si asi kazdy vysvetli po svem, z patka na sobotu dva bivy.( Ale jakozto rybar bych byl pro bivak a nebo brolly :-) ).
                      Jinak vsem slusnym rybarum Petruv zdar

                        NKarel82 - Profil | Út 15.7.2014 11:55:15

                        kopr69 >> Dobrý den.Můžete prosím zde přihodit odkaz na stránky,kde si můžu přečíst co je v PHO zakázáno? A jak je to s vykonáváním rybářského práva v PHO.Děkuji,Karel82

                          Nkečemot - Profil | Út 8.7.2014 11:54:44

                          antony >> velmi rozumné , at se dílo podaří !!

                            Nantony - Profil | Út 8.7.2014 9:22:34

                            kečemot >> skvasím to, svařím to, schladím to, skapu to. A budu tomu říkat meruňkovice :-)

                              Nkečemot - Profil | Po 7.7.2014 22:54:00

                              antony >> na amury ?

                                Nantony - Profil | Po 7.7.2014 13:29:14

                                Omlouvám se za dotaz mimo téma. Nemáte někdo na prodej cca 250kg meruněk za kvasovou cenu?

                                Děkuji

                                  Nkopr69 - Profil | Po 23.6.2014 10:34:26

                                  canis >> Jasne,v klidu,nic neresim.
                                  At se dari.

                                    Ncanis - Profil | Po 23.6.2014 1:36:59

                                    kopr69 >> ale jo začnu tam jezdit....ale až začneš dělat hlídače na parkovišti u vrátnice.a z ekokůlů s terpentýnem si uděláte táborák se špekáčky.ale jinak se měj fajn a neřeš to:-)))

                                      Nkopr69 - Profil | Po 23.6.2014 1:02:37

                                      canis >> Zadne zabomysi valky ale jen hloupe nazory a prispevky rybaru kteri neumi cist v BP a delaji si u vody co chteji .
                                      Ano,jinak na sterku porad stejne - klid a poradek a tak uz to zustane.
                                      To jsi udelal fakt dobrou vec ze jsi tam prestal jezdit.A ne ze si to rozmyslis:-)