Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

NMichalU - Profil | Ne 28.7.2013 15:57:36

macc3 >> prave vbc bych proti tomu nic nemel a klidne prispe do ruznych diskusi ale v teto dobe to nejde lidi sou ..... bohuzel. A o tu pohodu jde predevsim

    Nmacc3 - Profil | Ne 28.7.2013 15:45:40

    MichalU >> já vím, chápu to ...věř mi :-) Šmulda si to jistě přečte a uvidí, co se s tím dá dělat ... bohužel žijeme v takové době, že někteří z nás rybářů dokáží skočit po takovém videu na revír a začnou plundrovat :( ... na druhou stranu je to každého věc ...ale jsem si jistý, že se tu všichni domluvíme na tom, aby ten revír zůstal v pohodě ... že jo :-)

      NMichalU - Profil | Ne 28.7.2013 15:34:37

      macc3 >> no jasne ale co z toho ma? to se potrebuje za kazdou cenu sebeprezentovat? Ja mu k tomu svoje uz napsal stejne honza potvrdil co udelalo jeho video loni. Hezke treba bylo ale nemusi to cpat sem treba to dat do videi a neoznacit revir ale je to jeho vec no dobre mu tak...

        Nmacc3 - Profil | Ne 28.7.2013 15:26:32

        MichalU >> já bych to zas až tak nehrotil, štěrk teď není až tak navštěvovaná voda, zákaz vjezdu a zákaz táboření udělaly své ... nikdo cizí se tam nepohrne a domácí už vědí ...

          NŠmulda - Profil | Ne 28.7.2013 14:31:02

          MichalU >> Jejda ale co sem propálil? To že jsem napsal, že jsem viděl tisíc kaprů a 7 tolstojů? nebo to, že jsem videl na dně mirabelky? vždyt jsem nikde nic nekonkretizoval. A aj kdybych natočil video toho hejna kaprů? Vždyt už několikrát tu padlo, že se tam kazde dva roky hážou tisíce malých kaprů. tak žádná novinka. A nebo že jsem v ML uvedl jako revír Morava a k tomu slusnejsiho kapra? jejda ukaž mi na nějakého rybářa co neví, že plavou v moravě kapři kolem 70ti čísel? a z těch mojich fotek ty místa podle pozadí poznají jen ti, co tu vodu znají - tudíš pro ně není novinka, že tam taková ryba jako je na obrázku existuje. A ti co pozadí nepoznají, ani nemohou vědět, kde to je focené, takže o žádné profláknutí místa, revíru, nejde. Takový je můj názor.
          Jako příklad: vloni jsem vás tu navnadil s fotkou krásného kapra co pozadí vypadalo jako struha a všichni jste si bez pochyb mysleli že je to struha. A ona to struha nebyla ;)

            NMichalU - Profil | Ne 28.7.2013 13:58:25

            Šmulda >> hodne lidi je liny jezdit a hledat reviry treba jako ja. Sedi u pc a cekaj az nejaky sMudla zase neco poropali. Nevim kdo je horsi jestli ti co se hrnou tam kde se neco chytne nebo ti co propaluji vody. Si asi nepoucitelny. Obevujes davno obevene a ventilujes to sem tim skodis tim co mlci a moc te v oblibe za to nebudou met....

              NŠmulda - Profil | Ne 28.7.2013 13:07:20

              Honza71 >> Nj , tak to majů pochopit, toto taky fakt nechápu :-/ jak to nekdo nedokáže pochopit. to samé i třeba s kaprem 70+ .. Vždyť takový plave skoro na všech revírech.
              Amur taky.

                NHonza71 - Profil | Ne 28.7.2013 12:35:14

                Šmulda >> To je jedno, ale zbytečně provařuješ už tak profláklou vodu. Viděl jsem jak to minulý rok vypadalo když si sem dal video jak si krmil na štěrku kapry. Někteří lidé prostě nepochopí, že ty ryby jsou stejné i na jiných revírech.

                  NŠmulda - Profil | Ne 28.7.2013 1:46:30

                  MichalU >> :D a proč ne? však to hejno je pokaždý jinde... A jakou léčbu by jsi mi doporučil :) ... Nežer to tak ;)

                    Nmacc3 - Profil | So 27.7.2013 11:03:49

                    Šmulda >> jo a prave koukam,ze jsou vsechny pryc :-)

                      NMichalU - Profil | So 27.7.2013 2:36:59

                      Šmulda >> druh cejna ty si fiskus:-)) pekna pohadka jak to video natocis tak nezapomem presne popsat ktere to bylo misto :-) a pak se di lecit.....

                        Nmacc3 - Profil | Pá 26.7.2013 21:07:38

                        Šmulda >> ty mirabelky byly moje a nebyly zelený .... :-))

                          NŠmulda - Profil | Pá 26.7.2013 20:16:41

                          Tak jsem se právě vrátil ze štěrku.. Ale byl jsem se jen koupat a potápět.
                          Z obyčejné hodinkové koupačky si přivážím zážitek jak hrom. prva jsem hledal pod vodou něco, o čem jsem jen věděl, ale nikdy tam nebyl. našel jsem tam asi 20 krmítek různých tvarů :D a opodál nejaký fiškus hodil do vody zhruba kýbl uplně zelených mirabelek, že sem to nedokazal sněst ani já, natož tak nejaká ryba :-O .. to sů nápady.. :-/ .. noa pak si plavem dál.. a pred nama asi 500/1000 hřbetů .. pomalu jsme dopluli až k tomu hejnu a oni to kapři. celkem se nebály a skoro jsem si je hladil. pod vodou jsem jich viděl dobrých 300/500 od25cm do cca 60ti. mezi nimi spousty cejnů.. ale takovýcg těch bronzových velkých. nevm co je to přesně za druh. a jeden karas nebo kapr celý stříbrný. a pak 7 tolstolobiků..ani ne na metr ode mě .. a asi metr velcí...no zážitek veliký :-O ... snad se mi podaří premluvit kamaráda s podvodní kamerou, a třeba bude i video pokud se mi to podaří :-)

                            Nmacc3 - Profil | Čt 25.7.2013 6:10:58

                            hnus,hnus,hnus ...komáři :-( ...nepomáhá vůbec nic ... večer 1 dorostenec jinak ani ťuk ...

                              Nmacc3 - Profil | Út 23.7.2013 18:55:58

                              zítra jdu na ně ...na vorvaně :-)

                                NMichalU - Profil | Pá 14.6.2013 19:21:41

                                MichalU >> Jinak ty problemy delali ty co museli met auto primo za prdelu a jezdili po polu a to se nikomu nelibylo. Ono je asi problem si ty veci kousek poponest :-) ale ty lidi maj co chteji ted muzou jezdit na dalsi prazdne vody kde maj auto za zadkem:-))) ja kdyz jezdival na sterk tak sem musel jeste na kole, nerikam ze tam kde to de a muzu chytat kousek od auta tak toho nevyuziju ale take vody me uz nelakaj protoze sou vetsinou prazdne. Taky se obcas dopustim nejakeho toho prestupku (dopravniho) ale to co bylo na sterku byl humus a su rad ze se to nedeje uz.

                                  NMichalU - Profil | Pá 14.6.2013 19:12:22

                                  macc3 >> ja mel s rs jedno problemy ale to i jine org diky tomu ze u nas jejim clenum zebrali papiry tak pan hospodar zkousel neco na me:-) jenze ja se zrovna ucil rybarsky zakon na maturu a tak sem ho trochu utrel:-) jinak mas pravdu s kontrol nemam strach a mozna bych byl radsi kdyby byli castejsi jak tomu byvalo v dobach kdy sem chytaval na veselskych revirech. Bohuzel to nezcil intrnet ale lidi to mas pravdu , ale ti se do tozvedeli zde , nebo se k nim ta info dostala rychlej.

                                    Nmacc3 - Profil | Pá 14.6.2013 16:39:47

                                    MichalU >> víš, vše jen o lidech ...někteří prostě trpí kvůli někomu jinému ...nikdo není svatý, ani já ne ...ale BP dodržuji a za celou dobu, co chytám ryby jsem nikdy neměl s RS žádný problém, žádný zápis, natož sebrané noty ... já jezdím na ryby relaxovat, pokecat si s kolegy, něco se naučit, odpočinout ...nehoním se za rekordy, kosatkami a podobné blbosti :-). Vem si, že rybářů by snad mělo být cca 400 000, takže kdyby jen blbá 1/4 byla problémová, tak jsme v ..... se vším :-). Je to škoda, že si lidé neumí vážit toho mála, co ještě smí ...

                                      NŠmulda - Profil | Pá 14.6.2013 12:51:56

                                      MichalU >> ta groteska, co se tu v minulosti odehrávala: myslím, že to bylo prudění oboustrané. psal tu o mě nesmysly, a každého mého komentu se chytl, a kladl mě spoustu otázek na které jsem mu podstivě odpovídal. Ale jak jsem mu dal otázku já, tak mi neodpověděl většinou. atd. Ale tohle téma bych už nechal, tam kde je...a do ničeho nového bych se už nepouštěl.
                                      .."děcko stárne, a z děcka se pomalu stává rozumnější dospělejší člověk". ..tím nechcu říct, žebych toho sporu nějak litoval, ale teď už bych se nad tím asi pousmál a do diskuzí s tímto uživatelem mrku, bych se nepouštěl.

                                        NMichalU - Profil | Pá 14.6.2013 7:34:07

                                        Šmulda >> ja nemyslel ze by sa ti nějak mstil ale kdybych tu do někoho prudil a pak ho někde potkal tak bych měl přinejmenším divný pocit..ale ja vím internet přece maže věkové rozdíly ze ?