Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

NMichalU - Profil | Pá 14.6.2013 7:31:27

macc3 >> No ja sem to tu řešil několikrát. Od tej doby co se tu objevila otázka od zoufaleho rybáře který po pár vychazkach nechytl nic velkého tak štěrk šel do....a kvůli tem lidem vo tam začali jezdit si tam teď nemůžeš postavit ani brolo. Sice klid tam už je ale za jakou cenu? Ale určitě to schvaluju

    Nmacc3 - Profil | Čt 13.6.2013 17:32:21

    MichalU >> ještě k těm kontrolám RS ... nikdo nemusí být z ničeho pos.anej. Pokud někdo něčeho zneužívá, ať rybář nebo RS, tak tam nemají co dělat... RS je úřední osoba při výkonu své funkce a má nějaké povinnosti, práva, ale také zodpovědnost... Na druhou stranu existují nějaké stanovy pro rybáře a pokud někdo porušuje stanovy, pak nemá být členem svazu ...asi tak ...

      Nmacc3 - Profil | Čt 13.6.2013 17:26:57

      MichalU >> ale no tak ...to vůbec nebylo pěkné ...
      Pravdou je to, že lidi jsou shnilí tahat pěšky vercajk až k vodě ...rapidně ubylo rybářů na štěrku. Jakkoli jsem s Milošem nesouhlasil, tak toto je pravda. Ohledně bordelu, že ho dělali hlavně lidé s autem, bych počkal ještě do podzimu, pak klidně můžeme hodnotit. A diskuse nic neničí, vodu ničí sami lidé ...uvědom si to :-)

        NŠmulda - Profil | Čt 13.6.2013 17:26:44

        MichalU >> Já nejsu drzý...drzý su až jen tehdy, když je drzý někdo na mě...
        a při kontrolách opravdu posr.ný nejsu... nemám důvod být posr.ný ;)
        PS: a být posr.ný z RS? co to má potom za smysl? si myslím, že většina rybářů hledá u vody klid a odpočinek, a né se strachovat z RS :)

          NMichalU - Profil | Čt 13.6.2013 15:04:27

          macc3 >> treba lidi uz pochopili ze tahle dizkuze jim znicila krasnou vodu tak uz neprispivaj nebo ti co prispivali sou znili tahat veci od auta tak nici dalsi vody kde je lepsi pristup :-))) a ty smudlo bych chtel videt jaky si hrdina kdyz te pak Kopriva kontroluje? taky si na nej tak drzi nebo nas hnede trenky?.-))

            NŠmulda - Profil | Čt 13.6.2013 13:59:22

            macc3 >> jak neprudí kopr tak je klid :D ... no včera poprvé konečně na amurech na rameni. a vyhráli :( ... Záběry sice nějaké byli, ale brali to šíleně opatrně.

              Nmacc3 - Profil | St 12.6.2013 17:14:13

              tady zdechl pes bo co ? :-)

                Nmacc3 - Profil | So 4.5.2013 11:48:30

                S&F - pescador >> není zač ...když jsem tam potkal jednoho staršího rybáře, tak ten mi říkal, že se okolo břehů proháněly štiky ...takže asi ano :-) ...

                  NS&F - pescador - Profil | So 4.5.2013 11:12:41

                  macc3 >> Mhhhhm. Tak to je hezké. V tom případě je velice reálná šance,že je zatopen místy příbřežní porost a bílá ryba bude mít šanci k výtěru. V minulosti toho využívala už začátkem jara štika a okoun.Následně pak zmíněná bílá ryba.
                  Každopádně děkuju za informaci.

                    Nmacc3 - Profil | So 4.5.2013 11:00:14

                    S&F - pescador >> asi o 0,5 - 0,75m vyšší ...dle mého

                      NS&F - pescador - Profil | So 4.5.2013 10:25:15

                      Letos jsem se ještě na štěrkopískovišti nebyl ani podívat. Může mě proto někdo prosím prozradit jaký je tam současný stav vody ? Myslím tím výšku hladiny.Vzhledem k dostatku vody v Moravě si myslím,že výška bude nad normál.

                        Nmacc3 - Profil | Pá 3.5.2013 20:16:10

                        Nomin >> šlo o něco úplně jiného ... :-)

                          NMarSL - Profil | Pá 3.5.2013 19:31:41

                          To se zeptej těch co mlátí desítky palicí..asi vtom takový rozdíl nebude..nebo na nás doléhá africká krize???

                            NNomin - Profil | Pá 3.5.2013 18:53:10

                            Osobně sladkovodní ryby moc nejím,ale neni náhodou na jídlo lepší kapr 45cm než třeba 60+? Pokud chce někdo chutnou rybu tak starou podešev radši pustí ne?

                              Nmacc3 - Profil | Pá 3.5.2013 16:15:16

                              escobar >> to by zajisté mohla :-) ...ale jak pro koho :-))

                                NMartík - Profil | Pá 3.5.2013 13:32:35

                                escobar >> V klidu, při mírném tlaku kanadou z něj uděláš i 50tku :)

                                  Nescobar - Profil | Pá 3.5.2013 12:33:28

                                  macc3 >> to jako, že by mě někdo mohl tvrdit, že špatně měřím? :-) to by mohla být poměrně zábavná historka :-)

                                    Nmacc3 - Profil | Čt 2.5.2013 20:37:27

                                    escobar >> schválně ...co myslíš ? :-)

                                      Nescobar - Profil | Čt 2.5.2013 19:17:41

                                      macc3 >> co je na tom o držku vzít kapra 46, když je míra 45? :-)

                                        NPavouk - Profil | Čt 2.5.2013 12:58:18

                                        macc3 >> Ne, kolega vedle nebyl můj kolega, prostě kolega rybář.