Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

macc3 - Profil | Ne 23.2.2014 19:50:28

Dnes poprvé ... celkem frekventované místo ... tak jsem to tam i vysbíral ... jinak ani ťuk :-)

    ctvrtmile - Profil | St 13.11.2013 17:10:21

    MarSL >> za to okno bych taky někoho zmasil...!!!

      MichalU - Profil | St 13.11.2013 6:58:13

      Petr Halíček >> když to tak pises sem tak už asi ani nezachytas

        macc3 - Profil | St 21.8.2013 20:19:33

        Kobrik >> mám to samé ...pořád v práci, stresy ... na ryby už není ani moc čas a chuť ... Snad to bude lepší, až se trošku ochladí ... Jo jasně, měli by jsme dát ještě do půlnoci dokud to jde ... :-) Jak máš volno ?

        PS : Specialista Command Centra ??? ...to jako lítáš v letadle s tím talířem na hřbetu a máš prst na spoušti nukleárních raket ? :-)) ha...ha...ha

          Kobrik - Profil | St 21.8.2013 16:27:35

          macc3 >> 181cm a 71kg. Musím začat posilovat :-D.

          Ne vážně, letos nebyl do června čas a ani chuť...... Ty vedra s komárama byl fakt masakr. Chystám se na podzim, 25kg skoro navařeno, tož se uvidí :-). Zatím docela slabota, to nej bohužel nevytaženo, ale není všem dnům konec :-). Jinak spíš dorostenci do 75cm. Moc tomu nedávám, dlouho se musím přemlouvat na ryby, nějak chybí motivace. Co zajít na štěrk na pokec?

            macc3 - Profil | St 21.8.2013 16:08:50

            Kobrik >> ále ... na houby, v tom vedru se dlouho chytat nedalo ... uvidíme jak bude teď ...lepší fakt zajet až na večer ...ale zase bylo komárů jak ... Co ty ? pochlub se ... :-) ...stačí cm a kg :-)))

              Kobrik - Profil | St 21.8.2013 8:53:39

              macc3 >> Jojo, to byl určitě on. Pověsit za koule do průvanu by zasloužil :D.

              Chytáš něco, nebo se pořád jen flákáš v práci? :)

                macc3 - Profil | Út 20.8.2013 17:50:22

                Kobrik >> čoveče ... viděl jsem se tam motat okolo aut borca se stříbrnou octávou combi 1.8 turbo v LPG :-)))))) to bude určitě nějaký grázl, už ten jeho výraz mluví za vše .... :D

                  macc3 - Profil | Út 20.8.2013 17:48:17

                  MarSL >> já bych se spíš zeptal, co jsi v tom autě měl na očích ...

                    TWIN 69 - Profil | Út 20.8.2013 17:32:05

                    MarSL >> Tak to je hnus.Měl jsem tam párkrát auto na parkovišti i v noci.Po tomhle co vidím si ho tam už nenechám.

                      Kobrik - Profil | Út 20.8.2013 10:46:49

                      Maro co chceš po Veselí. Zmrdů kteří jsou toho schopní je tam dost. Když někdo potřebuje nutně love.... víš jak....

                        Martík - Profil | Pá 16.8.2013 11:21:50

                        MichalU >> myslím,že kdyby se vědělo, kdo to udělal, tak už by nebyl.

                          MichalU - Profil | Pá 16.8.2013 8:37:27

                          MarSL >> tak to je humus. Kua kdo to dělá?

                            MarSL - Profil | Pá 16.8.2013 3:19:39

                            MichalU >> toto je letošní foto, ale dělo se to tam už dřív, teď prý častěji..

                              MichalU - Profil | Út 30.7.2013 14:53:37

                              MarSL >> se ti stalo letos?

                                MarSL - Profil | Út 30.7.2013 0:03:56

                                raději budu dál jezdit na jiné, bezpečnější a jistější revíry..ať vám to na štěrku kouše ;-)

                                  MarSL - Profil | Út 30.7.2013 0:01:44

                                  ano ve štěrku palvou tisíce těch malích mrdek..určitě aj nějaký větší ale znám lidi co tam chodí roky a ví že si tam pěkně zachytají ty čudly ;-) lidí chodí míň ale než se zvedne úroveň vody to bude maraton ;-) jinak jsem se tam byl letos podívat jednou a tohle mluví za vše. Sice je hezké že tam jezdí MP ale ryby to do vody už nevrátí, ukradené věci taky ne a tahle diskuze tomu určitě nepomůže ;-)

                                    macc3 - Profil | Po 29.7.2013 5:34:34

                                    ollé >> zákaz táboření ... jezdí tam na kontroly MP ... :-)

                                      KUBÍČEK - Profil | Ne 28.7.2013 20:31:02

                                      to je teda problém.

                                        ollé - Profil | Ne 28.7.2013 20:27:11

                                        Zdarec chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte zda se může na štěrku bivakovat,nebo je to problém.Dík za info