Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

Nmacc3 - Profil | Čt 2.5.2013 11:47:21

Pavouk >> hmm...pěkné počty ... aby byly takové i do budoucna...ehm. Předpokládám, že kolega vedle nebyl tvůj kolega ... bo vzít 46cm, když je míra 45-70cm je dost o držku ...

    NPavouk - Profil | Čt 2.5.2013 7:53:04

    MarSL >> Je to, jak píšeš. Já jsem za včerejší odpoledne, jestli jsem dobře počítal, chytil 38 !!! kousků. Vše v rozmezí 40 - 50 cm. O větší rybu jsem nezavadil. Byl to masakr, ruce mě bolí, jako bych shodil vagon uhlí. Jestli dáme těm kaprům šanci dorůst, tak by to tam časem mohlo být fajn. Jenže víme, jak to chodí..... Kolega vedle mě přeměřoval každého kapříka a nakonec se dočkal. Krásná šestačtyřicítka mu skončila ve vezírku. :-(((

      Nmacc3 - Profil | Čt 2.5.2013 6:11:28

      MarSL >> všude je něco :-) ...

        NTWIN 69 - Profil | Čt 2.5.2013 5:53:49

        MarSL >> Máš pravdu.Na štěrku není opravdu všechno jak má být.Proto tam jezdím jenom občas i s parťákem.Na klid a pohodu máme opravdu jiné vody.
        Tož ať se TI daří.

          NMarSL - Profil | Čt 2.5.2013 2:51:22

          TWIN 69 >> to není antireklama, ale holý fakt ;-) loni jsem tam strávil spousty a spousty času a výsledkem jedna ryba 70+ a to si myslím že nejsem až zas takový neumětel..
          každopádně každého volba kam jede..jestli chce někdo tahat čudly 35-45cm a slavit úspěch s změřenou padesátkou tak ať si tam jede :D
          jo a pokud se chce někdo zašít doklidu štěrk není to pravé ořechové..
          na to jsou lepší revíry ale o tom se můžeme bavit akorát v SZ..
          ..navíc jsem loni zažil něco v tom smyslu: borec lapl kapra, měl cca72cm a šup na babetu a pelášil do haleluja..to štěrku určitě pomůže ;-) tak ať vám to tam hrčí, čus

            NMartík - Profil | St 1.5.2013 17:56:45

            TWIN 69 >> přesně tak, je třeba se zašít někam do klidu a ticha

              NTWIN 69 - Profil | St 1.5.2013 9:29:04

              Martík >> A někde je jenom pár dnů.Naštěstí jezdím tam,kde je mi nejlíp a nikdo mě tam neotravuje život.

                NMartík - Profil | St 1.5.2013 9:22:53

                TWIN 69 >> :-)) ono nikde nic není, víš jak ;) k tomu i mrk je, aby ses to dozvěděl :))

                  NTWIN 69 - Profil | St 1.5.2013 6:19:59

                  MarSL >> Dobrá antireklama.

                    NMarSL - Profil | Út 30.4.2013 22:44:51

                    lepší tam ani nejezdit..prý to moc nekouše a slušnější ryby už tam taky není.. :-/

                      Nmacc3 - Profil | Út 30.4.2013 16:51:51

                      mklempa >> odstavit na parkovišti ... Jsou tam značky zákazu vjezdu a navíc se celé nachází v PHO ...

                        Nmklempa - Profil | Út 30.4.2013 15:36:14

                        Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, či sa na strkovisku u Veselí dá parkovať s autom pri vode alebo ho treba odstaviť na parkovisku pri príjazde k vode?
                        Dík.

                          Nmacc3 - Profil | Ne 28.4.2013 11:35:20

                          angelo >> aby si člověk s sebou tahal gumové rukavice ... :-(

                            Nangelo - Profil | Ne 28.4.2013 11:27:22

                            macc3 >> Jo, tak si me mozna videl. Sli jsme s kamosem se podivat kde si sednem a v tom keri jsme se byli taky podivat a rekli jsme si, ze tam chodi lidi sr.at :))) Bordel tam byl neskutecny.

                              Nmacc3 - Profil | Ne 28.4.2013 11:21:51

                              angelo >> seděl jsem přes vodu za tím keřem, na tom vzdálenějším místě ...přímo naproti tobě byly potahaný ty papíry, pod tím keřem taky ...ubrousku jak nasere ...lidi jsou neskutečný hovada :-( ...a to tam visí modrý pytel na odpadky a kapesníky poházený kolem něho ...

                                Nangelo - Profil | Ne 28.4.2013 11:18:03

                                macc3 >> Ja nekourim...

                                  Nmacc3 - Profil | Ne 28.4.2013 11:16:37

                                  angelo >> klídek ... :-) byly tam před tebou :-) ...jestli teda nehulíš bílý cigára ... :-))

                                    Nangelo - Profil | Ne 28.4.2013 11:13:25

                                    macc3 >> Destnik jsem mel a vajgle tam uz byly.

                                      Nmacc3 - Profil | Ne 28.4.2013 11:11:17

                                      angelo >> jsi měl zelenej deštník, ne ? :-) ...na to místo chodím také a často ... přesně tam byly ty bílé vajgly naházené jakože v ohništi ...

                                        Nangelo - Profil | Ne 28.4.2013 11:08:58

                                        macc3 >> :DD to nechces...