Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

Nmacc3 - Profil | Ne 13.5.2012 17:52:40

MarSL >> MarSl - 13.5.2012 16:13:07 >> opravdu včera značky "demontované" ??? to by mě zajímalo, kudy jsi se k vodě dostal ...ehm :-)

    Nmacc3 - Profil | Ne 13.5.2012 17:49:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    ...za hoďku

      Nmacc3 - Profil | Ne 13.5.2012 17:46:57

      Včera v deštíku pozdní odpoledne ...

        NMarSl - Profil | Ne 13.5.2012 16:13:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Včera na 3 hoďky na úhoře na štěrku. Úhoř se nekonal, zato se konal už podruhé v nedávné době šňůrák kaprový obecný. Sice vyzáblá sedumdesátka, ale tahat se s 90g olovem kdoví jak dlouho asi není super. Sedraný od šňůry (nad malíčkem), huba roztrhlá, ale měl kormidlo jak lopatu tak bojoval statečně. Teď může pěkně nabírat :-)
        K ,,MONTÁŽI'' co mi přivezl: olověnka jak šňůra na sumce, sice bezpečtnostní závěs na olovo..ALE!!! Jak mu to olovo asi mělo odpadnout když ten převlek přes ten druhý obratlík nemůže sjet a olovo nevypadne (vzhledem ke gravitaci bude vždycky tlačit na obratlík, takže se závěs dovrchu z převleku težko uvolní a olovo nikdy nevypadne!!!) pak nechápu to dementní pokračování další pletenky od druhého obratlíku (není na fotce, upálil jsem ji i s chomáčem vlasce), která způsobila odření a vrcholem byl silon odhadem 0,20-0,23mm který byl prasklý..když srovnám tu olověnku a silon..NEDÁVÁ MI ROZUM!...a pak se tvrdí ,,urval jsem VELKÉHO kapra, aspoň metrového!'' :DDDD
        mimochodem značky opět ,,demontované,, stany postavené

          NS&F - pescador - Profil | Pá 4.5.2012 20:29:07

          Šmulda >> Čistá hezká ryba ....

            Nmacc3 - Profil | Pá 4.5.2012 16:48:26

            Šmulda >> pěkný ... :-)

              NŠmulda - Profil | Pá 4.5.2012 14:39:20

              Byl jsem tam zatim dá se říct jen jednou... a stačily 3 hodinky ;)

                Nkobe - Profil | Pá 4.5.2012 13:40:37

                Tak jaké máte úlovky?

                  NS&F - pescador - Profil | Pá 27.4.2012 17:13:16

                  macc3 >> Nic ve zlém .... já taky ne :-))

                    Nmacc3 - Profil | Pá 27.4.2012 17:11:06

                    S&F - pescador >> já to neumím :-))

                      NS&F - pescador - Profil | Pá 27.4.2012 8:33:45

                      macc3 >> Pokecat a číst knížky můžeš i doma. Chytej ryby ... :-))

                        Nmacc3 - Profil | Pá 27.4.2012 5:36:35

                        tak co nového ? jedu dnes odpoledne, tak kdyby chtěl někdo pokecat...nebo zase přelouskám 2 knížky :-)

                          NŠmulda - Profil | St 18.4.2012 22:46:43

                          Mě se třeba vloni stalo na jednom z veselských ramen, že sem trefil schválně nastražené hřebíky na polnacce :- Lidi sů svině...

                            Nroman - Profil | St 18.4.2012 20:18:37

                            kolinkovýdědek >> Ale nevěřím tomu, že by rybář rybáři, schválně propíchl gumy, nebo skroutil stěrače.-----ale věř a věř že nejenom tam ...

                              Nkolinkovýdědek - Profil | St 18.4.2012 20:08:44

                              Taky trochu přispěju. Když se mohlo parkovat od hlavní po vrátnici, za tichého souhlasu Policie a RS, tak všichni jezdili až k vodě. Nechápu, co teď chcete řešit.Kdyby se auta nechávala před vrátnicí, dodnes by do ničeho nikdo nerýpal. A že obecní lopaťáci jsou nadmíru agilní, kór veselští, je všem známo. Takže ruku na srdce, ať si dá ten, co potřeboval mít auto na dohled. Pokud máte strach o vykradení auta, nebo jeho poškození, obavy jsou na místě. Ale nevěřím tomu, že by rybář rybáři, schválně propíchl gumy, nebo skroutil stěrače.

                                NDaněc - Profil | St 18.4.2012 18:30:31

                                Souhlasím s kanicem, že by se značka měla posunout až k bývalé vrátnici, kde je více prostoru k parkování a hlavně je to tam i bezpečnější, co se týče parkování u hlavní silnice. Jezdím kolem každý den a už jsem viděl auto, které bylo zaparkované skoro do silnice, protože už se tam nevešel. Je jen otázkou času, kdy se tam něco stane.

                                  Nmacc3 - Profil | Po 9.4.2012 13:50:28

                                  kanic >> noo... jednu kaluž o např. 4 ha i několik milionů a další statisíce za případné následně odbahnění ...to bude hodně zajímavé :-( ( mimochodem jednání Lesů ČR je prý více než arogantní )

                                    Nkanic - Profil | Po 9.4.2012 13:47:40

                                    macc3 >> ano ,tak to je,bude to ještě zajímavé,Koryčany už jsou předané

                                      Nmacc3 - Profil | Po 9.4.2012 13:45:18

                                      kanic >> teda vody, co nepatří třeba obci ...abych to upřesnil

                                        Nmacc3 - Profil | Po 9.4.2012 13:44:20

                                        kanic >> na naší schůzi padaly zmínky o tom, že nově vody dostaly pod správu Lesy ČR a Povodí ...ty chtějí tyto vody dát do dražeb a prodat ...už žádný nájem...také máte takové indície ?