Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

kanic - Profil | Po 9.4.2012 13:36:55

macc3 >> záměr možná,ale k tomu jsou určena přesná pravidla,která by se musela soustavně porušovat a na to si snad tamní rybáři dají pozor

    macc3 - Profil | Po 9.4.2012 13:33:50

    kanic >> ale to byl záměr ...je tak ? :-)

      kanic - Profil | Po 9.4.2012 13:32:01

      macc3 >> zrušit vyhlášený revír se jim nepodaří - není důvod

        kanic - Profil | Po 9.4.2012 13:31:06

        roman >> k tomu není co dodat,chce to čas

          macc3 - Profil | Po 9.4.2012 13:30:57

          kanic >> tak tam je čistě ekonomický zájem a pokud se jim nepodařilo mít to, co měli v plánu, tak budou dělat vše pro to, aby to tam znepříjemnili ( což už vlastně vidíme )

            roman - Profil | Po 9.4.2012 13:28:40

            kanic >> je mi to celkem jasné, ale mám dojem že někomu jde o vykázání cizích rybářů od vody...no mně je to celkem jedno bo tam už dlouho nejezdím /dřív semtam na podzimní vláčku/, Já jen chtěl trošku upozornit na rady typu parkujte na hl. silnici--policajty to v sezoně určitě nenechá v klidu a je fakt otázka času kdy se tam stane havárka...stání u vrátnice by hodně řešilo, sice ne vykrádání, a ostatní zoufalce co jedou dál--policie by si poradila a správa o pokutách se šíří rychle....

              kanic - Profil | Po 9.4.2012 13:28:28

              macc3 >> tak,tak

                macc3 - Profil | Po 9.4.2012 13:26:37

                kanic >> máš na mysli "těch" vlastníků, co jsou v "tom" sdružení ?

                  kanic - Profil | Po 9.4.2012 13:20:30

                  roman >> on je tam dost značný negativní zájem vlatníků,pokoušeli se uzavřít smlouvu s MRS o udržování pořádku a vypálilí neúměrný požadavek na nájemné v čemž neuspěli,ale posunutí značky k bývalé vrátnici by nebylo nic proti ničemu

                    roman - Profil | Po 9.4.2012 13:14:38

                    no jo ale stání tak trochu odporuje vyhlášce oo))
                    Z hlediska českých pravidel provozu se silnice I. třídy od ostatních silnic liší tím, že je na nich mimo obec a mimo vyznačená parkoviště zakázáno stání i za nesnížené viditelnosti (§ 27 odst. 3 zák. 360/2001 Sb. v platném znění).

                    A teď babo raď...

                      kanic - Profil | Po 9.4.2012 13:09:40

                      macc3 >> ok

                        macc3 - Profil | Po 9.4.2012 13:05:49

                        kanic >> ale jedno plus to má ... bude míň rybářů na štěrku, to je jasné :-) takže klídek, pohoda, relax a pěkná příroda ... není nad rozumnou debatu :-), takže se zajisté uvidíme někde u vody ( na štěrku ) ... :-)

                          kanic - Profil | Po 9.4.2012 12:55:22

                          macc3 >> to už jsme ale někde jinde,lidé jsou různí

                            macc3 - Profil | Po 9.4.2012 12:51:59

                            kanic >> určitě, ale pořád to je v ochranném pásmu ... je to celé zamotané a možná až zbytečně ... navíc, jakmile necháš auto tam, to se vsadím, že v momentě se začnou vykrádat a rozbíjet okna, popř. píchat gumy ... ale asi v tomto by to bylo to nejschůdnější řešení ( rozumné )

                              kanic - Profil | Po 9.4.2012 12:46:06

                              macc3 >> chtělo by to značku posunou až k bývalé vrátnici,přímo u silnice je to nesmysl

                                macc3 - Profil | Po 9.4.2012 12:44:13

                                kanic >> mno, pokud RS bude volat policii ke každému autu co tam bude, tak jim aktivita bude muset stačit na hodně dlouho, přece :-) ...jinak dle mého názoru, než se v létě stane v okolí vjezdu na štěrk nějaká ošklivá dopravní nehoda ...třeba, protože nikdo netuší, co se tam bude dít, až budou najíždět rybáři a koupáči zároveň ...popř. parkovat u hl. cesty atd. :-(

                                  kanic - Profil | Po 9.4.2012 12:40:06

                                  macc3 >> to je pravda,mně už tam stavěli,ale jde o to jak dlouho jim ta aktivita vydrží

                                    macc3 - Profil | Po 9.4.2012 12:36:21

                                    kanic >> tak asi oba víme, jak to tam celou dobu bylo ...mimochodem, MP a PČR může i tak konat s ohledem na ochranné pásmo II. st. ( zákazová značka tam vlastně být ani nemusí )

                                      kanic - Profil | Po 9.4.2012 12:33:26

                                      macc3 >> asi jo,stejně je asi otázka času než někdo značku zničí,od dostihovky už je zastříkaná barvou

                                        macc3 - Profil | Po 9.4.2012 12:31:00

                                        kanic >> třeba to štěrku pomůže ...objektivní hodnocení bych viděl tak nejdřív za 2 roky ...rozhodně ne začátkem dubna :-)