Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

NOrient - Profil | Ne 13.5.2012 19:29:32

roman >> takových tam snad bude víc ,spíš kolem 15kg se obavám že bude jak šafránu....

    Nroman - Profil | Ne 13.5.2012 19:26:35

    Orient >> ze štěrku páráda, takových ryb tam moc není a nikdy nebylo !

      Nmacc3 - Profil | Ne 13.5.2012 19:26:31

      MarSL >> MarSl - 13.5.2012 19:23:38 >> víš, těžko přesvědčít některé lidi o tom, že když si vychytají všechny ryby, natož trofejní ryby, že tam pak budou jen sedět a sedět a sedět ... :-)

        NOrient - Profil | Ne 13.5.2012 19:25:58

        MarSL >> MarSl - 13.5.2012 19:23:38 >> je z loňska,přesně nevim kolik měl neco kolem 75 ..

          NMarSl - Profil | Ne 13.5.2012 19:23:38

          Orient >> pěkná ryba, dal bych SKVĚLÍ ZÁPIS, DĚKUJI :-)) jaké měl míry a z jakého je to roku prosimtě?

            NOrient - Profil | Ne 13.5.2012 19:22:51

            roman >> jj přes 10

              NMarSl - Profil | Ne 13.5.2012 19:22:23

              macc3 >> v pohodě. Jak píšu, je to každého věc: Tím myslím že nemám nic proti tomu když si někdo sem tam veme kapříka, ale zabít trofejní kus, někdy i 15-20 let starý fakt nechápu. Taková ryba zaslouží úctu.

                Nroman - Profil | Ne 13.5.2012 19:21:58

                Orient >> štěrk? pěkná ryba, Kolik měl?

                  Nmacc3 - Profil | Ne 13.5.2012 19:18:23

                  Orient >> tak to je supr sluníčko :-)) ...paráda

                    NOrient - Profil | Ne 13.5.2012 19:17:16

                    tak teda taky se pochválím ... jen neni letošní :-) tak se nezlobte

                      Nmacc3 - Profil | Ne 13.5.2012 19:16:58

                      MarSL >> MarSl - 13.5.2012 19:09:29 >> jo tak ... mno, já ryby neberu ...nechci tě nějak přesvědčovat, ale je to tak.
                      Kapr dál plave a dokonce jsem teď koukal na video, jak jsem cápl do vody, když jsem ho pouštěl a pak po umytí rukou mě teprve trklo, že jsme ho s klukem ani nezměřili ... :-) takže asi tak ...tipovat si jaksi neodvažuji, jen když vidím kolikrát fotky megakaprů, jak je rybáři drží v pohodě na natažených rukou ...mně to včera jaksi nešlo ( zase je pravda, že jsem měl obavy, aby se nemrskl a nevyklouzl mi ) ...takže tak

                        NMarSl - Profil | Ne 13.5.2012 19:09:29

                        macc3 >> jen jsem napsal že to znělo ironicky ale pokud skutečně plave dál, tak jen dobře ;-) mohl by z něj být pěkný kousek..ani netušíš kolik odhadem mohl mít?
                        holt včera to byl den rekordů, ta 70ka je taky pro mě nejdelší kapr ze štěrku :D

                          Nmacc3 - Profil | Ne 13.5.2012 19:00:20

                          MarSL >> MarSl - 13.5.2012 18:55:27 >> a jéje ... nechápu ...synátor mě s ním vyfotil a natočil i videjko ... fakt nechápu

                            NMarSl - Profil | Ne 13.5.2012 18:55:27

                            macc3 >> to zní dost ironicky ,,abych ho vrátil zpět do vody rychle,, ale každého věc :D
                            pro ty bivaky a stany bych byl taky ;-) když je hnusně tak se to hodí..ale myslim že to teď na štěrku nikdo neřeší..
                            o tom posunu zákazu jsem nevěděl, ale od dostihovky značka zmizela úplně

                              Nmacc3 - Profil | Ne 13.5.2012 18:53:09

                              Orient >> jako voda byla teplá ... a kolikrát jsem tam seděl když bylo pěkně a nic, najednou v takovém nečase a po hoďce fakt pěkná ryba ... já jsem spokojený :-)

                                NOrient - Profil | Ne 13.5.2012 18:49:25

                                macc3 >> :-) nevadí zážitek určitě dobrý aj z počasí :D

                                  Nmacc3 - Profil | Ne 13.5.2012 18:45:15

                                  Orient >> díky :-)) ...noo, musím se přiznat ...já ho v tom rozrušení ani neměřil, valil jsem, abych ho vrátil zpět do vody rychle ...hmm :-))

                                    NOrient - Profil | Ne 13.5.2012 18:37:42

                                    macc3 >> krásna ryba kolik měl?

                                      Nmacc3 - Profil | Ne 13.5.2012 18:35:14

                                      MarSL >> MarSl - 13.5.2012 18:21:55 >> značky jsou posunuty k bývalé vrátnici ( dokonce i před tou točnou je značka ) ...dle mého, je to tak ideální stav.
                                      jj...kapřík je včerejší ...je zatím můj nej ze štěrku ...
                                      a jestli tam měl někdo stan nebo přístřešek ? ...já osobně jsem pro, včera bylo hnusně ...

                                        NMarSl - Profil | Ne 13.5.2012 18:21:55

                                        macc3 >> pěkný kapr, včerejší? přijel jsem od dostihovky a i ta zastříkaná značka zmizela..kámoš říkal že od hlavní už taky neni ale to jsem osobně neviděl tak nevím..je tam??