Chyť a pusť Dolní Benešov

Chtěl bych se zeptat jestli nevíte jak to je tenhle rok s úsekem chyť a pust v Dolním Benešově? Přišel jsem teď z rybářství a tam mi bylo řečeno že létos zapoměli požádat o vyjímku, takže se nemůže chytat nonstop....... Děkuji za odpovědi
Autor diskuse: Dumil - Profil , 27.4.2009 kaprařina - revíry, cestování

Nbart.bm - Profil | So 19.11.2016 18:20:27

nofish >> tak co ještě si stojíš za svým že jste lovili tak jak jste měli?a že vše proběhlo v naprostém pořádku?

    Nviceroy - Profil | So 19.11.2016 14:39:13

    bart.bm >> mas me pozehnani synu ........

      Nbart.bm - Profil | So 19.11.2016 9:42:29

      další můj krok zřejmě bude zaslání podnětu s tímto zjištěním na životní prostředí....

        Nbart.bm - Profil | So 19.11.2016 9:40:41

        tak dorazila odpověď z Krajské veterinární Správy :o))))


        ......ODPOVĚĎ
        Dne 10.10.2016 byl na KVS SVS pro MS kraj doručen podnět ohledně výlovu vodní nádrže Sedlínka
        v katastrálním území Suché Lazce. Dne 18.10.2016 byli na KVS SVS pracoviště Opava U Cukrovaru
        12 Opava pozváni zástupce MO ČRS Opava a zástupce ÚS ČRS Ostrava k vysvětlení situace vzniklé
        při inkriminovaném výlovu. Zhodnocením situace bylo zjištěno, že došlo k porušení zákona 166/1999
        ve znění pozdějších předpisů.

          Nviceroy - Profil | Pá 11.11.2016 9:56:50

          bart.bm >> woe ty,zbrojis ...... :-):-)

            Nbart.bm - Profil | Pá 11.11.2016 7:46:50

            viceroy >> dneska dojdou další dvě XTčka :o))) už budou čtyřčata

              Nbart.bm - Profil | St 9.11.2016 12:17:52

              viceroy >> twl napadá mě jen něco ohledně kuřiva :o))))))))))))

                Nviceroy - Profil | St 9.11.2016 9:56:26

                bart.bm >> bud rad ze nedela v trafice :-):-):-)

                  Nbart.bm - Profil | St 9.11.2016 8:16:50

                  Hariwake >> v hospodě...na poště a u holiče ví vždycky všechno no a podle toho co ví moja zjišťuju že i v pekařství ví taky vše :o))))))))

                    NHariwake - Profil | Út 8.11.2016 21:00:53

                    bart.bm >> Já nikoho na výlově ze svazolovců asi nepotkal nebo nevěděl o nich. Nikdo se k ničemu nehlásil a diskuzi dále při osobním setkání nerozvíjel :-) Ono chtít lovit tržní rybu pod výpustí je zvláštní. většinou to jde u rychlenek a plůdků, když má rybník spád. Ale hlavně je důležité vytáhnout mříž před výpustí :-) U Supa v knajpě se dozvíš věcí.....

                      Nbart.bm - Profil | Út 8.11.2016 7:15:05

                      Hariwake >> když se chce tak to jde i jinak než na bahně...dneska jsem psal o vyjádření k podnětu....asi si myslí že to nechám ladem :o))

                        NHariwake - Profil | Po 7.11.2016 19:48:12

                        Výlov Nezmar

                          NPYTLAKS - Profil | Pá 7.10.2016 19:20:09

                          tož půšťajů se ty ryby na tym benešově nebo se tam masí

                            NHariwake - Profil | Pá 7.10.2016 18:54:30

                            tuzemak >> kdybych chtěl, aby mě nikdo nepoznal tak bych si nezakládal nik, který má jednu věc společnou. Neuváděl bych jméno, své fotky atd... Ti kteří mě znají, tak mě poznají a chytřejším to dojde. Neblbnu jen ti popisuji rutinu. v rybníkářství. Tak se měj a myslím, že by ta komunikace šla i bez arogance. Myslím, že už nemá cenu se k tomuto tématu vyjadřovat.

                              Ntuzemak - Profil | Pá 7.10.2016 18:42:51

                              kiwi >> ano,to je materiál.o)) vem to tu za mě,je to marný...

                                Ntuzemak - Profil | Pá 7.10.2016 18:41:07

                                Hariwake >> neblbneš už zty ekonomiky?založ si další nick,třeba tě nikdo nepozná..

                                  Nkiwi - Profil | Pá 7.10.2016 18:28:41

                                  tuzemak >> To je materiál co? ,,čemu nerozumíte pánové? ... máte štěstí že jdu kolem" :)))

                                    NHariwake - Profil | Pá 7.10.2016 18:25:24

                                    tuzemak >> Ne napišeš si hloubku sedimentu na papír pak to sečteš a vydělíš počtem vzorků ( vpichů tyčky do bahna). Sediment neplave :-) Při měření jsem se s měřením geodetů rozešel o nezanedbatelné množství. Možná méně používat počítač, více myslet a i výlov bude příště lepší.

                                      Ntuzemak - Profil | Pá 7.10.2016 18:19:35

                                      Hariwake >> jasně,dáme do počitače vysledky měřeni a on nám řekne kolik tam plave sedimentu...ufff..

                                        NHariwake - Profil | Pá 7.10.2016 17:32:55

                                        tuzemak >> Snad když plánuji výlov a neznám teren vemu loď na tyčce si udělám stupnici a zmapuji si dno. pokud si budu udaje zapisovat, tak spočítám i množství sedimentu. To že vzniknou u takové nádrže oka je většinou 100%. A Fishky, když je potřeba tak za práci umí vzít. Například dobrovolný úklid D5.