Rybníky Kladno-a kolem

Kdo má skšenosti z nákýma rybníkama kolem Kladna
Autor diskuse: Baummi 10 - Profil , 16.4.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy
26 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nsuperkvak - Profil | Po 20.4.2009 13:52:23

tak test zálav se povedl , ve 3 lidech mraky zrcátek na feedr, kapr 53,50 a 2 menší, had 60 a 40 a candát 65 na něco jako je burizon.......

    Nlubos666.p - Profil | Čt 16.4.2009 19:30:59

    kamcasik >> Ve Strašecí to samý,normálně pogrom na líny,plný vezírky a "sem budem jezdit,dokavad tu něco bude"!!

      Nkamcasik - Profil | Čt 16.4.2009 15:09:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      skwor >> extrem je to všude...než to vychytaj a pak budou brečet, že tam nejsou ryby.....

        NVenca888 - Profil | Čt 16.4.2009 15:08:54

        pak jsme taky chodili na Čabárnu... ale to už je taky passé... vytáhnul jsem tam jako kluk obrovskýho tlouště

          Nskwor - Profil | Čt 16.4.2009 15:05:03

          Turňa >> Letos to je extrém, jednou jsem to dokonce otočil okamžitě po příchodu, ani jsem nerozbaloval prut. Tolik lidí jsem tam ještě neviděl.

            NTurňa - Profil | Čt 16.4.2009 15:03:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            skwor >> No tam já chytám taky velký líny a kapry a .... hlavně v Praze pod pražskou čističkou.
            A jak chutnají!!!!
            Rybářský tlak Záplav skutečně velký, jen dnes dopoledne cca po dvaceti metrech krmítkáři, všechny břehy.

              Nkamcasik - Profil | Čt 16.4.2009 15:00:11

              Turňa >> to zavážení mě nevadí....:-) stejně jsou zkušenosti jiný...:-)

                Nkamcasik - Profil | Čt 16.4.2009 14:59:04

                Záplavy- moje zkušenost...pokud chytáš, druhej den si tam nesedneš..(tak jako všude):-) pokud se něco někomu nelíbí, máš za chvíli na krku RS..:-)

                  Nskwor - Profil | Čt 16.4.2009 14:58:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Turňa >> Tak nemám říkat že byl z Vltavy? :-))

                    NTurňa - Profil | Čt 16.4.2009 14:57:51

                    kamcasik >> Vypadá to, že bude 24 jen na sumce, ale bez zavážení, alespoň to jsme prohlasovali, a výbor dostal za úkol požádat o výjimku.

                      NTurňa - Profil | Čt 16.4.2009 14:56:47

                      skwor >> To neříkej, ještě by si je brali domů!!!!

                        Nkamcasik - Profil | Čt 16.4.2009 14:56:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Turňa >> nějak to vymyslíme....:-) hlavně se brzo uzdrav.....:-)jak je to s fousáčema přes léto na záplavách...?

                          Nskwor - Profil | Čt 16.4.2009 14:55:29

                          Petr.J >> Tak to potom jo :-)

                          Ale abych to tady zadavateli otázky nezaspamoval, tak nedávno jsem si na jednom kladenském rybníku chytil lína 38cm. Kde to bylo ale neřeknu :-)

                            Nanguilla - Profil | Čt 16.4.2009 14:55:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Záplavy, svým způsobem záhadná a zajímavá voda, ale tu určitě znáš, když jsi z Rozdělova.

                              Nkamcasik - Profil | Čt 16.4.2009 14:54:56

                              Petr.J >> hezkej je, s feedrem pro zablbnutí....:-)

                                NVenca888 - Profil | Čt 16.4.2009 14:54:37

                                Turňa >> za mně se tam, tušim, dravci nesměli chytat vůbec...

                                  NPetr.J - Profil | Čt 16.4.2009 14:54:13

                                  skwor >> Tady byla řeč o rybníkách a né o rybách v nich :-)

                                    NTurňa - Profil | Čt 16.4.2009 14:54:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    kamcasik >> No nazdar, už mě pustili domu, tak běhám kolem Záplav a sbírám bordel, jinam nemůžu, jen na vycházky.
                                    Jo doktoři jsou bedny, proštouchli, vyčistili, analyzovali, pozorovali a pak šoupli domů.
                                    Kamile, prosím tě bude mě to stát u foresta ticku, buďto mu ji pošlu nějak poštou, nebo to můžeš cálnout a já ti to pak dodám???
                                    Pozdravuj Toma!

                                      Nanguilla - Profil | Čt 16.4.2009 14:52:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Záplavy, svým způsobem záhadná a zajímavá voda, ale tu určitě znáš, když jsi z Rozdělova.

                                        Nskwor - Profil | Čt 16.4.2009 14:52:01

                                        U Kladna jsou rybníky? A v nich ryby? Začnu rybařit :-)

                                          NPetr.J - Profil | Čt 16.4.2009 14:51:39

                                          Ještě je v obci Ledce hezkej rybník Hrádek, malej, ale hezkej.

                                            Nkamcasik - Profil | Čt 16.4.2009 14:49:47

                                            Turňa >> zdar marode, jak je? :-)

                                              Nanguilla - Profil | Čt 16.4.2009 14:47:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                              Záplavy, svým způsobem záhadná a zajímavá voda, ale tu určitě znáš, když jsi z Rozdělova.

                                                NTurňa - Profil | Čt 16.4.2009 14:47:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                Venca888 >> Jo je jich dost, jen se tak lehce nevychytaj, nesmí se zavážet a v krakonošově /tedy tam, kde je ptačí rezervace a nesmí se ani na břeh/ mají krásné podmínky ke tření, bohužel.

                                                  NVenca888 - Profil | Čt 16.4.2009 14:43:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                  Turňa >> když jsme u toho - je na Záplavách hodně sumců? Já jsem původem z Kladna, teď už tam nebydlim, ale jako kluk jsem tam jezdil chytat a byly tam mraky cejnu...

                                                    NTurňa - Profil | Čt 16.4.2009 14:40:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                    Synku, za prdelí máš Turyňský rybník, vem kolo a uvidíš ho sám, je kousek od Rozdělova, kde bydlíš, jen ty ryby jsou v něm nějak vybraný (kromě sumce), přímo na Kladě u Baumaxu je požární nádrž - tam se chytá na jeden prut, pak kousek dál v Buštěhradě je další svazový rybník, tam jsou krásní perlínci, na druhou stranu ve Slaném je Velký Slánský kam nasadili velké kapry a je tam K65 a teď v Novém Strašecí otevřeli taky nový revír, tam jsem se ještě letos nedostal. Jo a pokud máš takovou knížečku, cos dostal od výboru MO, když jsi platil příspěvky a bral si povolenku k lovu, tak tam ty revíry najdeš.
                                                    Zdar

                                                      Červené karty: anguilla