- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Baraba - jaké tam jsou změny?
Chci se zeptat, jaké to je na Barabě? Popřípadě jak to je hluboký a jestli se tam dá jet na delší výpravu?
Autor diskuse: Chlumik99 - Profil , 15.4.2009 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 13x v ignorovaných.
Npulec7cze - Profil | St 17.7.2013 21:26:40
JTr >> No je to jen číslování, před nějakým časem, když sem psal něco o barabě mi to přistálo v SZ od místního mohykána. Prej abychom se v tom vyznali.
Npulec7cze - Profil | St 17.7.2013 20:05:36
Před týdnem sem byl mezi na setce, mezi 6/7 a za celej den ani tuk. 3ka je vysoko a u pritoku je norna stena asi to lidem z citova vyplavilo zumpy ta voda ci co. Tak nevim chystam se ze v sobotu zajedu ale fakt nevim kam :) jestli vubec na Barabu :).
http://www.mrk.cz/Data/Posta/2579019-2d9b06dc41c439d15b6ce2426984e705.jpg
http://www.mrk.cz/Data/Posta/2579019-2d9b06dc41c439d15b6ce2426984e705.jpg
NSardo - Profil | Út 18.6.2013 16:39:55
Tak dnes na Barabě. Karavany jsou zpět, lidí vcelku dost, zvláště když si člověk vezme, že byly povodně nedávno, je pracovní den a já tam byl kolem poledne. Na místech se dá v pohodě sedět, jen je občas bordel (flašky, plechovky, rákosí,větve,prostě co vzala voda). Voda se už čistí, je viděl plno potěru, občas zařádí i okoun a viděl jsem i trumana. Ale na pruty ani ťuk, vláčka taky nic.
NŠámik - Profil | St 5.6.2013 22:31:30
feederman11 >> já tam jezdil rád,ale letos mám krajskou a o 30 km dál, i na ten tlak hezká voda:-)
NKocháč - Profil | Po 20.5.2013 14:51:58
Nejsem si jistej jestli zpívá o Barabě, ale jestli jo, tak tam jedu.
http://www.youtube.com/watch?v=nUbzX3izyw4
http://www.youtube.com/watch?v=nUbzX3izyw4
Nkubacarp - Profil | Po 20.5.2013 14:29:22
Achmed >> Je pravda, že je karavany nezajímaj,ale stany ano. Jednou jsem byl u toho když porybnej řikál jednomu chlapovi, že je tam zakázáno stavět stavy a i bivaky s podlahou ..Chytil jsem tam pár ryb největší do 75 a dvakrát jsem tam byl i toho, když RS zabavovala povolenky jednou za zavážení a jednou za chytání po půlnoci... Mě ji naštěstí nevzali protože mi asi 10 minut před příchodem RS zabrala ryba tak jsem si jí v klídku vytáh a když byly asi 50 metrů daleko tak nebyl problém stihnout vytáhnout ten druhej :D aneb Noční rybolov není zločin :D rok jsem tam už nebyl, ale myslím, že se za tu dobu nic nezměnilo,ale slyšel jsem, že letos tam nějaký ryby naházeli a nebyl to jen kapr..
Nleguan - Profil | Po 20.5.2013 0:15:47
Achmed >>tak díky za info .to že byla u tebe dvakrát RS je ok ale také nechápu že je ty karavany nezajímají .chápu že je to o hubu sám tam zajít ale na co máme policii jak státní tak obecní..
NAchmed - Profil | Ne 19.5.2013 20:58:23
leguan >> Dneska jsem přijel z Baraby,byl jsem tam od čtvrtka.Nějakej kapřík se povedl ale žádnej obr,lín ůhoř a cejn odhadem 65cm,dvě návštěvy RS,druhá v 0.45 ani jedný nevadilo karavanový městečko.Pochopím,že si rybář zajede k vodě s karavanem,ale jsou tam přez tejden prázdný a jeden z nich to hlídá tak to už je trochu moc.Ale jo je jednodušší sbírat povolenky po půlnoci.
Nleguan - Profil | Ne 19.5.2013 18:18:23
mates202 >> čau a co ten úsek od labe ty nové vody tam je už taky bordel..a co ryby dávají tam něco..díky
Nmates202 - Profil | Po 15.4.2013 20:00:49
Vendys 65 >>
Ahoj,
nepořádek?, to je slabé slovo = je tam bordel a dělají si to rybáři sami!!!, RS/svaz na to kašle a tak to na cestách a u vody vypadá jako na smetišti.
Ahoj,
nepořádek?, to je slabé slovo = je tam bordel a dělají si to rybáři sami!!!, RS/svaz na to kašle a tak to na cestách a u vody vypadá jako na smetišti.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...















