Baraba - jaké tam jsou změny?

Chci se zeptat, jaké to je na Barabě? Popřípadě jak to je hluboký a jestli se tam dá jet na delší výpravu?
Autor diskuse: Chlumik99 - Profil , 15.4.2009 kaprařina - revíry, cestování

Chlumik99 - Profil | Čt 16.4.2009 20:31:58

kamcasik >> já už fakt nevim kam jezdit v labi je teď moc vody a chci nějakou pískovnu no

    lubos666.p - Profil | Čt 16.4.2009 20:03:08

    jarda 2004 >> Před 2 lety koncem prázdnin jsem se tam stavěl,když jsem jel okolo-Bublala tam centrála a točilo se pivo.Lidí už tam moc nebylo,ale nelíbilo se mi tam.

      pjarmil - Profil | Čt 16.4.2009 19:52:15

      tam nejaky jsou??

        leguan - Profil | Čt 16.4.2009 17:28:28

        vojkovice nejsou o nic lepší..voda je v pohodě tak do června pak je cela pískovna plná řas a dno je hodně členité a rybářský tlak tam je taky docela velkej ale kde není

          Andrew - Profil | Čt 16.4.2009 15:42:21

          Před 15 lety jsem tam chytil svýho prvního kapříka v životě.
          Od tý doby se na Barabě mnoho změnilo :-((

            kamcasik - Profil | Čt 16.4.2009 15:37:29

            Chlumik99 >> pískovna Vojkovice.....

              kamcasik - Profil | Čt 16.4.2009 15:36:16

              Chlumik99 >> si moc nevybereš, všude je velkej rybářskej tlak....:-((((

                Chlumik99 - Profil | Čt 16.4.2009 15:31:24

                Turňa >> a je někde v okolí nějakej leší revír?

                  jarda 2004 - Profil | Čt 16.4.2009 15:13:28

                  Turňa >> To je tragédie a hnus.

                    Turňa - Profil | Čt 16.4.2009 15:05:28

                    jarda 2004 >> Nekecá, já tam nejezdím, ale jak jedu na Labe stavím se, abych viděl jak nemá vypadat revír. Nejzoufalejší jsou prázdniny, diskotéky na soukromých pozemcích, řev bordel, hnus.

                      jarda 2004 - Profil | Čt 16.4.2009 15:01:04

                      JKL >> To co jsi napsal je jak agitka proti návštěvě této vody a hororová balada. Tuhle vodu neznám ale pokud je to tak jak píšeš tak je to smutné a tragické.

                        JKL - Profil | Čt 16.4.2009 9:44:52

                        Chlumik99 >> Pak bys potřeboval Tatru s vlekem. Bohužel - je to realita.

                          lubos666.p - Profil | Čt 16.4.2009 9:43:14

                          JKL >> Tak to je tam klid od ryb.stráže:)

                            Chlumik99 - Profil | Čt 16.4.2009 9:42:09

                            JKL >> pěkny jelikož jezdim na ryby se skoro 8O letým dědou tak pochybuju že nějaký techno proběhne :-) a jelikož docela dbáme na čistotu tak možna že bych tam klidně něco i uklidil

                              tomm - Profil | Čt 16.4.2009 9:36:06

                              JKL >> Měl jsi mu to radši poslat do SZ.Teď si to tady může klidně přečíst nějaký masař a pojede tam rabovat:-)

                                Ondra (tloušťák) - Profil | Čt 16.4.2009 9:30:04

                                JKL >> pěkně jsi to napsal :)

                                  Jealoussy - Profil | Čt 16.4.2009 9:10:03

                                  JKL >> :))))

                                    JKL - Profil | Čt 16.4.2009 9:07:50

                                    Hluboké to je od 0 do 5 m, břehy zasviněné, lepší místa obsazená na trvalo, v noci randál, všude naděláno, stromy a keře orvané a olámané, v rákosí pytle, PETky, papíry,hlavy od násaďáků, kolem zbytky po ohništích, ryby vyděšené,ve vodě každých pár metrů hromada tvrdé kukuřice a koulí, místní nas...í a tím pádem velmi nepříjemní až agresivní. Ideální prostředí. Doufám že je vás alespoň 15 a máte rádi techno.

                                      Chlumik99 - Profil | Čt 16.4.2009 7:17:52

                                      a

                                        Chlumik99 - Profil | St 15.4.2009 19:13:20

                                        kdyžtak pište jenom do soukromý zprávy