- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Baraba - jaké tam jsou změny?
Chci se zeptat, jaké to je na Barabě? Popřípadě jak to je hluboký a jestli se tam dá jet na delší výpravu?
Autor diskuse: Chlumik99 - Profil , 15.4.2009 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
5x v oblíbených a 13x v ignorovaných.
scorpi - Profil | Út 29.5.2012 18:54:34
sumec 1950 >> Ahoj,je velice smutné,že si tam rybářská organizace spolu s porybnými nedokáže udržet pořádek za doprovodu PČR. Ten bordel je hlavně v lidech a nemyslím, že ten nepořádek tam dělají jenom rybáři. Když to tady tak čtu,tak bych tam dnes nikdy nejel. Před třiceti romama to bylo jiné kafe,ale to asi všude.Mám poněkud jiné nároky a představy jak v klidu rybařit u vody a hlavně bez těch prasat co tam dělají nepořádek,který do přírody nepatří. Scorpi
Merza - Profil | Út 29.5.2012 13:57:20
rybomil >> jj s trávou je to hodně zlí to je fakt ale dá se to okoukat kde je a kde neni občas když je solidní vítr tak je to vidět a pak si to zapamatovat, na tý nejnovější jsem naměřil i 4,20m. a i spoustu v rovným pískovím dnem... kdo hledá najde a jsou tam i kupodivu ryby a né jen takové. Bordel ano ale já si vždy uklidim a kašlu na ostatní. Já mám klid
rybomil - Profil | Út 29.5.2012 11:37:22
Merza >> ta velká hloubka je na tý větší části, tam za spojovacím kanálem je těch 1,5m až 2,5m, max. 3m. Jezdili jsme tam, bo zjara se tam voda dříve prohřeje a ryby vyjíždějí do teplejší vody. V létě se tam moc lapat nedá, bo je to celý zarostlý trávou.
Merza - Profil | Út 29.5.2012 6:46:34
xifa >> nečetl, kdyby ano tak bych se tam blbě neptal co myslíš...
No a jak jsi dopadl? protože ám pocit, že 11.5 už bylo..
A vůbec kde jsi to psal, že to nějak nevidim....
No a jak jsi dopadl? protože ám pocit, že 11.5 už bylo..
A vůbec kde jsi to psal, že to nějak nevidim....
Merza - Profil | Po 28.5.2012 9:43:20
alien.rem >> to jsi tu už dlouho nebyl viď? 1,5 metrů už je max u břehu :)
Vendys 65 - Profil | Ne 27.5.2012 19:20:10
sumec 1950 >>
Čus,mám podobnou zkušenost,přes sezónu o klidu si člověk může nechat jenom zdát a připadá my to tam jak jedno velké smetiště.
Čus,mám podobnou zkušenost,přes sezónu o klidu si člověk může nechat jenom zdát a připadá my to tam jak jedno velké smetiště.
alien.rem - Profil | Ne 27.5.2012 19:10:38
Chlumik99 - >> hrozný.... !! Někdy za tebou stojí zástup lidí a čekají na tvůj flek... všude odpadky ... hele kapři pěkný, přes těch 10 kilo se dostaneš v klidu.... všude hloubka kolem 1,5 max místo 3 metry....
Merza - Profil | Ne 27.5.2012 19:02:09
xifa >> hochu 11.5 jsem se jukal do deníčku a docela to šlo, jak ty?
Merza - Profil | Pá 25.5.2012 6:56:45
xifa >> No teď ano :) Moc se na tento revír nedostavuji tudíš přesně neznám stavy jak to je. Nebo co tě zajímá, že jsi si vzpoměl?
sumec 1950 - Profil | Pá 25.5.2012 6:13:49
Na Barabu jsem jezdil ještě za komančů,tehdy to tam bylo dobrý.Teď už mě tam nic netáhne.Potom co jsem tam viděl před pár lety, když jsem se tam náhodou zastavil,tak jsem se doslova zhrozil s toho, co se tam děje.Všude neskutečný bordel, všelijaké podivné existence,o dodržování pravidel ani nemluvím.Problém vidím v tom, že si dnes může koupit povolenku kdokoliv, a nemusí znát ani základní pravidla rybolovu.Myslím si také že zdejší rybářská stráž naprosto rezignovala na situaci která tam nastala. Toď vše!!!
Halen - Profil | So 12.5.2012 0:20:57
Nevím, co se tam změnilo, byl jsem tam jednou, cca v roce 1999, byla to hrůza, děs a tak jsme spolu s tátou strávili týden na Labi. Sice jsme chytli prd, ale aspoň jsme měli klid.
xifa - Profil | Pá 11.5.2012 23:57:34
Merza >> To mi není šumák,jestli-že požádáš policii o zásach proti těm pras..m,kteří jsou na fleku a nedodržují pravidla. MÁŠ JEŠTĚ MOŽNOST,nahlásíš to na policii přestupkovýmu referentovi.Policajti pak musí vysvětlovat proč nezasáhli.Když vás začne pár rybářů toho referenta otravovat,musí se to řešit.Tak to pánové budete řešit ,chce to nervy z ocele a práskat ty hnusáky. Vmezích zákona není jiná cesta.Já byl otravován,v jiný věci nevěděl jsem si rady,policajtům se do toho nechtělo,přestupkovej jim domluvil,přišli by o asi premie. najednou to šlo!!!!!!!!!
rybomil - Profil | Pá 11.5.2012 11:56:15
Turňa >> tý vogo, Bendl ten může tak max. začít splácet ty desítky mega co projebal ( odklonil jinam ) v benešovský nemocnici :§)
Byl jsi někdy na Barabě ? Zažil jsi někdy jak celou noc najíždí auťáky a karavany k vodě a ten blázinec tam ?
Byl jsi někdy na Barabě ? Zažil jsi někdy jak celou noc najíždí auťáky a karavany k vodě a ten blázinec tam ?
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StFanclub značky Shimano 16401
StDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StKrátkodobá kaprařina x 9947
StLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...









