Kulturní památky u vašich revíru?

Píšte a posílejte fota vašich kulturních pamatek v blízkosti vaších revíru, když nebudou brát pujdem na výlet. Nepohrdnu ani pivovary:-)
Autor diskuse: VYDROUŠ - Profil , 26.3.2009 všeobecné - revíry, cestování

NJKL - Profil | So 28.3.2009 19:23:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

A tady barokní zámek v Liběchově - jinak národopisné muzeum, při povodních si to taky užilo svoje.

    NJKL - Profil | So 28.3.2009 19:21:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Tady jedny Veltrusa - když měly vodu opravdu blízko.

      Nčepi82 - Profil | So 28.3.2009 19:21:18

      Plzen-Plzenská věž(vyhlídka-pěkný rozhled)poblíž Muzeum,Pivovarské muzeum atd.......

        NJKL - Profil | So 28.3.2009 19:21:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        VYDROUŠ >> To je focené od plavebních komor - nad Liběchovským jezem. Chytat se tam smí - ale na tu hráz se nedostaneš. To druhé je focené od laterálního kanálu - to je ten plavební kanál Vraňany - Hořín. :-)

          NVYDROUŠ - Profil | So 28.3.2009 19:18:52

          JKL >> to tam je hraz, nebo nějaka cesta? A rybky se tam smí lapat

            NJKL - Profil | So 28.3.2009 19:14:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            A tohle byste měli poznat. :-)

              NJKL - Profil | So 28.3.2009 19:14:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Tohle je kostel sv. Ducha - nad Liběchovem.

                Nčepi82 - Profil | So 28.3.2009 19:09:04

                Hledám v archívech ,snad něco najdu,bude to chvíli trvat

                  Nčepi82 - Profil | So 28.3.2009 19:07:49

                  Klášter v Kladrubech u Stříbra-noční prohlídka

                    Nčepi82 - Profil | So 28.3.2009 19:04:48

                    Krasíkov kousek od Uterského potoka

                      Nsupercarp - Profil | So 28.3.2009 18:58:13

                      sice tam nebydlím ale je to krásné

                        Nsupercarp - Profil | So 28.3.2009 18:55:25

                        jj to je ono

                          Nčepi82 - Profil | So 28.3.2009 18:51:45

                          Plasy na Střele

                            Nčepi82 - Profil | So 28.3.2009 18:50:58

                            Klašter Kladruby u Stříbra na Uhlavka1

                              NJKL - Profil | So 28.3.2009 18:47:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Talmberk.

                                Nskwor - Profil | So 28.3.2009 18:40:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Už to sem posílal Santi - zámek Nižbor

                                  Ntomsa - Profil | So 28.3.2009 18:37:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  VYDROUŠ- díky za otázku, krásné fotky

                                    NPepaČadek - Profil | So 28.3.2009 18:33:50

                                    Miraryb >> a v Táboře je Vltava? Od kdy? To nevím, asi nějaká mega regulace.

                                      NMiraryb - Profil | So 28.3.2009 18:27:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      I když to není přímo u vody nedá mi to, abych tuhle nádhernou budovu sokolovny neukázal. Je to ve městě nad Vltavou v Táboře.

                                        Njarousinecicek - Profil | So 28.3.2009 17:47:12

                                        Tady kolem toho jezdím na Botič na ryby. Děsně to chátrá a je to tam strašidelný.
                                        http://www.hrady.cz/index.php?OID=1593