Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

Nprdec - Profil | Po 15.12.2014 10:54:41

Zdenal77 >> no to uvidíme :-)

    NPíňas - Profil | Po 15.12.2014 7:08:08

    Dokonaly >> Podívej se na ty malé pacičky na tom prstenci,jsou na nich malinké gumičky a jestli na jedné tu gumičku nemáš tak to nebude držet v tom zářezu tak jak má

      NCT Timata - Profil | Po 15.12.2014 6:28:38

      murphyy >> vymenil, ale to technium bolo trosku inde ako ta ultegra.

        Nmurphyy - Profil | Po 15.12.2014 0:08:05

        CT Timata >> vymenil, alebo doplnil?

          NZdenal77 - Profil | Ne 14.12.2014 22:01:50

          prdec >> no paráda..tak ať dobře a dlouho slouží 😉

            NCT Timata - Profil | Ne 14.12.2014 16:07:07

            nakolko som potreboval vacsiu kapacitu cievok, vymenil som technia za ultegry ci4+, vlasec ukladaju slusne a ostatne sa uvidi casom pri vode.

              NVodní kurka - Profil | Ne 14.12.2014 15:51:10

              prdec >> Ahoj koupil jsem si je taky letos,ale 14000 xsc a jsou perfektní.

                NKocháč - Profil | Ne 14.12.2014 11:32:15

                Petr.B >> Možná jsem vetešník bez vkusu, ale mně se nejvíc líbí staré Ultegry XT. Ty novinky jsou nějaké divné, jak ozdoby ze stromečku :o)))

                  Nprdec - Profil | Ne 14.12.2014 11:03:41

                  Vypadajů pěkně.Uvidíme co vydrží.

                    NPetr.B - Profil | Pá 12.12.2014 21:48:21

                    Kocháč: Jak říkáš, poslední kvalitní ultegry..... Mám je již patnáctou sezonu a bez nejmenších problémů.....

                      Nprdec - Profil | Pá 12.12.2014 18:17:07

                      mladej candat >> trošku no :-)

                        Nmladej candat - Profil | Pá 12.12.2014 17:34:26

                        prdec >> Tady si někdo udělal předčasný vánoce....:-)

                          Nprdec - Profil | Pá 12.12.2014 17:25:00

                          Tak vezmete mě mezi sebe?

                            Nsidneyv - Profil | Pá 5.12.2014 7:43:43

                            Dokonaly >> cau zatiahni si len tu striebornu velku maticu a mas po probleme :)

                              Nmurphyy - Profil | St 3.12.2014 17:22:13

                              clarence >> asi to tak vyzera ale aj dnes sa myslim ze da vybrat a nemusi to byt hned technium. napr verim ze verzie CI4 ci uz predchadzajuca XSA alebo XSB su velmi dobre, navyse v porovnani s XT-XSA s lepsim navinom, lahkostou navijania pri zatazi koli inej prevodovke

                                Nclarence - Profil | St 3.12.2014 17:13:54

                                murphyy >> Nad XSA a XTA je to už spotřební zboží sice pro někoho více oku libé ale to je asi tak vše.J

                                  Nmurphyy - Profil | St 3.12.2014 17:10:35

                                  clarence >> jj co ja mam info tak XT a XSA by mali mat rovnaky typ prevodovky

                                    Nclarence - Profil | St 3.12.2014 16:39:35

                                    murphyy >> Je to ta druhá možnost o výdrž XTA nebo XSA nemám obavy,protože SXB jsem měl a XSC má kolega a myslím si,že ty XSA a XTA mají lepší chod i střeva.Nemluvě o starých dobrých XT.J

                                      Nmurphyy - Profil | Út 2.12.2014 23:31:30

                                      clarence >> myslis vydrzi ze ich znicis? alebo ze za ako dlho ich predas? tej prvej moznosti by som sa velmi neobaval :))

                                        Nclarence - Profil | Út 2.12.2014 22:53:53

                                        Mangan - >> Taky jednu přidám.Jsem zvědav jak mi dlouho vydrží.J

                                          Červené karty: Portos, Dave≻