Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

NPetak - Profil | Čt 20.8.2009 10:59:37

potřeboval bych poradit, cívka mi spadla na beton :( a přední hrana po které se odvíjí vlasec je na 2 místech trošku cvaklá. Nevíte jak to opravit?? Napadlo mě to párkrát projet jemným smirkovým papírem a kdyžtak to zakápnout sekundovým lepidlem a přebrousit. Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost??

    NSla - Profil | Čt 20.8.2009 9:59:30

    nekdo tusim psal ze to staci jen promazat nebo tak neco a pak to zase funguje-zkus pohledat starsi otazky.

      NFerda77 - Profil | Čt 20.8.2009 9:56:27

      Kubánec >> Problém není v navijáku ale pod cívkou, kde je ten "cvrček". Zkus si na ten naviják dát jinou cívku a uvidíš, že pošlape jak má. Měl jsem stejnej problém a tak jsem reklamoval jen cívku a je vše OK.

        NSla - Profil | Čt 20.8.2009 9:51:39

        Dida >> o tom zadna, taky by me to štvalo kdyby mi navijak necvrkal:) kdyz se kapr pekne rozjede tak brzda krasne zpiva-uz dlouho se mi to nestalo:))

          NPetrasek - Profil | Čt 20.8.2009 9:32:53

          .

            Nshaggy - Profil | Čt 20.8.2009 9:32:08

            taky jednu pridam ....

              NDida - Profil | Čt 20.8.2009 9:30:32

              Sla >> Jasný, ale když zdoláváš tak si zvuk brzdy rád poslechneš a ne jen to ticho, ale radši už budu mlčet než mě někdo napadne že hanim ultegry:-)

                NSla - Profil | Čt 20.8.2009 9:23:56

                nejdulezitejsi je aby cvrkal hlasic - pak de vsechno stranou

                  NKubánec - Profil | Čt 20.8.2009 9:18:02

                  Dida >> Ok, tak já si u toho budu cvrkat sám a je to... :-)

                    NDida - Profil | Čt 20.8.2009 9:16:56

                    Kubánec >> Na chod brzdy to vliv nemá, akorát to zkrátka necvrká :-).

                      NKubánec - Profil | Čt 20.8.2009 8:41:42

                      Dida >> No mě to nevadilo, ale nevim jestli se tim nemůže posr.t i něco dalšího.

                        NDida - Profil | Čt 20.8.2009 8:30:48

                        Kubánec >> Cvrček brzdy to je velká slabost Ulteger, znám spousty rybářů, kterým po celkem krátkej době odešel a přestal cvrkat.

                          NKubánec - Profil | Čt 20.8.2009 7:19:24

                          Mám otázku. Mám XSA 12000 a u jednoho z nich mi pří hodně povolený brzdě přestává cvrkat. Jenom to tak mručí. Na brzdu to nemá žádnej vliv, ale ten druhej to nedělá, tak nevim jestli to mám nějak řešit. Vim, že se tu někde něco podobnýho řešilo, ale nějak to nemůžu najít.

                            NPetak - Profil | Ne 9.8.2009 19:02:07

                            Tak už jsem taky v klubu ULTEGRA XSA 10 000
                            jenom ještě nevím co na ně namotat :(

                              Nescorrt - Profil | So 18.7.2009 17:52:31

                              ještě jednu přidám,Ultegra 14000 XS-B

                                NBomber76 - Profil | So 18.7.2009 15:27:23

                                Ultegra XSB 14 000

                                  NRebelYell - Profil | So 18.7.2009 13:35:06

                                  tak jsem tam taky :)

                                    NKocháč - Profil | Ne 31.5.2009 10:10:09

                                    jj, Ultegra XT 10 000

                                      Npepa - Profil | Ne 31.5.2009 9:55:52

                                      ja ty ultegry mam v dobrem stavu leto jsem je jeste neviuzil,ja pouzivam Daiwa emblem exceler.Nemam tim navijakum co vytknout prodavam je za 5500,-+postovny ale muzu je prodat za 5250,-ale niz nejdu

                                        NM!ld@ - Profil | Ne 31.5.2009 9:32:41

                                        tandem >> hned o starost míň:-)

                                          Červené karty: Portos, Dave≻