Klub pro Ultegristy

Piste lidicky poznatky a zkusenosti s Ultegrama a posilejte fotecky
Autor diskuse: Mangan - Profil , 11.3.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

Kterou z Ulteger preferujete?

A) Ultegra XT12%

B) Ultegra XSA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00030%

C) Ultegra XTA 12 000 /10 000 a 10 000/6 00010%

D) Ultegra XSB 14 000 / 10 000 a 10 000/6 00023%

E) Ultegra XSB 55006%

F) Ultegra XSB 45002%

G) Ultegra XTB 14 000 / 10 000 a 10 000 / 6 0005%

H) Ultegra XTB 550011%

I) Ultegra XTB 45002%

Od 14.3.2009 hlasovalo 786 čtenářů.

Kubánec - Profil | Út 15.9.2009 12:51:34

mi-ku >> Jsem teď Ultegrista, ale nedávno jsem si měl možnost zatočit těma DAIWA Tournament Basia 45QDX. Ouuuu to je něco neskutečnýho... :-)

    Kubajz - Profil | Út 15.9.2009 12:47:22

    mi-ku >> jinak jsou to fešáci.

      mi-ku - Profil | Út 15.9.2009 12:43:59

      Kubajz >> zřejmě jen nějaký dúraz na mohutnost, ale máš pravdu asi to moc velký efekt nemá...

        mi-ku - Profil | Út 15.9.2009 12:42:04

        sidneyv >> 480 euro

          Kubajz - Profil | Út 15.9.2009 12:39:39

          mi-ku >> jj,myslel jsem si to.Stejně ale nevím,jake rozdíl je v průměru 1,5 a 3mm(obrazně)zrovna u tohoto dílu

            sidneyv - Profil | Út 15.9.2009 12:38:22

            mi-ku >> kolko cca taky stroj ako mas na obrazku stoji?

              mi-ku - Profil | Út 15.9.2009 12:37:11

              Kubajz >> krutej, ale dutej...váha jen 490 g

                mi-ku - Profil | Út 15.9.2009 12:35:31

                sidneyv >> měl jsem dlouhé roky emblemy X, ale ty už jsem prodal tak ted mám 4 x tournament Lineary...jen na jaře si budu koupovat ty basiary na obrázku....s těmi Lineárama jsem absolutně spokojený...dnes pokud chceš kavlitu tak jedině šímo, nebo daiwu...já jsem srdcař do daiwy...

                  Kubajz - Profil | Út 15.9.2009 12:33:57

                  mi-ku >> krutej drát ten překlapěč.

                    sidneyv - Profil | Út 15.9.2009 12:32:14

                    mi-ku >> zdar, mozno to bude zniet blbo...to mas daiwy?? aky typ presne?

                      Kubajz - Profil | Út 15.9.2009 12:17:39

                      Zdar.taky se přidávám do klubu.A zrovna mám dotaz.Necvrká mě cvrček na cívce a kdysi kdesi tu byla rada,že stačí něco zakápnout mazivem(olej).CO?

                        čakin - Profil | Út 15.9.2009 10:36:47

                        a ještě jedna

                          čakin - Profil | Út 15.9.2009 10:35:43

                          Zdravím všechny, hlásím se do klubu :-)) Přidám vám tady svoje mazliky.

                            pjarmil - Profil | Čt 20.8.2009 21:47:27

                            Bomber76- co to mas za ten modry vlasec??

                              karlos1 - Profil | Čt 20.8.2009 15:17:30

                              Vase zprava

                                Petak - Profil | Čt 20.8.2009 13:06:48

                                Pvl >> je to škoda, když je holt člověk levej :( asi to zkusím tím leštícím kotoučem

                                  Pvl - Profil | Čt 20.8.2009 12:56:48

                                  Petak >> Jestli ty bouchance nejsou opravdu veliký, brzdit to rozhodně nebude .Alespoň ne tolik aby jsi to poznal . Je to škoda ... stane se Papírem bych to rozhodně nebral !! Nejlepší by podle mne byl leštící kotouč -filcový +l. pasta

                                    Petak - Profil | Čt 20.8.2009 12:09:41

                                    Sla >> je to zrovna na 6000, který mám na házení :( a mám strach že mě to bude brzdit vlasec :(

                                      Kubánec - Profil | Čt 20.8.2009 11:50:07

                                      Sla >> No já si taky matně vybavuju, že už tu něco takovýho bylo. Ale ani houibař nejsem dobrej, tak že s hledáním jsem na štíru... :-(

                                        Sla - Profil | Čt 20.8.2009 11:45:30

                                        Petak >> pokud tam vylozene nejsou nejake zoubky ktere by mohli poškodit vlasec tak bych to tak nechal. Sekundak ti na tom nevydrzi.

                                          Červené karty: Portos, Dave≻