- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pruty Free Spirit
Zdravím vás.može mi tu niekto poradit, kto má skúsenosti s prútmi Free Spirit konkrétne sa mi jedná o E-Class a S 2,75lb.chcem ich používat na riečny lov a na nahadzovanie na krátku vzdialenost.dík moc.
Autor diskuse: buldozer - Profil , 22.2.2009 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
15x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
buldozer - Profil | Ne 22.2.2009 19:14:23
kaštan01 >> ale može sa stat že situacia bude vyžadovat náhod aj přes 100m.ale iste nie tak často.tak si vemu velké očká a bude to .
petr12 - Profil | Ne 22.2.2009 19:12:01
bik kapr >> samozřejmě..podle mne je technika na prvním místě..bohužel já ten dar nemám..
kaštan01 - Profil | Ne 22.2.2009 19:11:14
buldozer >> když nehážeš extremně daleko tak ty 40ky očka ti stačí až na hlavu.
petr12 - Profil | Ne 22.2.2009 19:10:55
buldozer >> to bych šel do 3lb nebo 3,25..vzal bych si sebou naviják s vlascem sestavil to venku a aby ti někdo za to zatahal..doufám že rozumíš..
bik kapr - Profil | Ne 22.2.2009 19:07:58
buldozer >> já mam Mivardi profesional carp 12ft 2,75lbs a hažu s nima i 200 gramové olova jdeto ,ale určitě se snima ten prut přetěžuje.Jsou to hodně měké pruty.
Kubánec - Profil | Ne 22.2.2009 19:07:50
Nash Hooligun 3.6 / 3lb, Shimano Ultegra XSA, Sufix 0,33, 10m šokovky, 90 - 100g. Měřeno nějakým optickým měřákem. Lehounce přes 120 metrů bez návazce a okolo 100 metrů s návazcem a jednou koulí. Moje vejška 178 cm, váha 87 kg. Myslim, že do toho šlo dát ještě trošíčku víc, ale určitě né o moc.
bik kapr - Profil | Ne 22.2.2009 19:05:40
buldozer >> já kdybych si kupoval nové pruty tak už bych si koupil s těma velkejma očkama
buldozer - Profil | Ne 22.2.2009 19:04:16
petr12 >> chytám prevážne na rieke.ked na stojáku tak max dálka 80-100m .potom už vyvážam!rieka tak do 60m ale olovo aj 200g
petr12 - Profil | Ne 22.2.2009 19:01:52
buldozer >> velký oka pokud jej máš na dálku..ale i tak s nima neuděláš chybu
petr12 - Profil | Ne 22.2.2009 19:00:54
Luděk Černý(Lc1) >> nezjistíte nic,dokud si s nima nehodíte pánové..nemám potřebu sem psát plky...prostě do tý doby než jsem to viděl na vlastní oči jsem tomu nevěřil stejně jako vy..fakt je vyzkoušejte oba dva a pak se budem bavit,jinak to nemá vůbec smysl...
buldozer - Profil | Ne 22.2.2009 18:59:51
tak už tu nepreberajme k...vrátme sa spet k Free Spirit.ako sa vám hádže snimi?zajtra si idem pre E-Class.ale neviem ešte gramáž ktorú mám zobrat.preberal som to s Mikom a poradil mi na moje chytanie E-Classy 2,75 alebo 3,25lb.ale neviem či si mám zobrat velké očka?50mm
Čtenáři této diskuse také sledují
Lov z nafukovacího člunu1187
Shimano Power Aero 100001660
Harrison - vše o této značce3722
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
ATTs hlásiče a ATTx příposlech550
Revír - Jezero Jaroslav1587
Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
Korda Developments a vše co k této značce patří1693
Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5347
Lithiové baterie - srovnání1546
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
2:51Krátkodobá kaprařina x 9995
PáLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8063
PáATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáKyjský rybník, Džbán 50908
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtFanclub značky Shimano 16402
ČtDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64









