Zahradní jezírka - filtrace

Ahoj, před dvouma rokama jsem pořídil jezírko. A teď protože je zima dlouhá plánuju nějaké změny ve fitraci a vůbec bych ho chtěl nějak vylepšit. Máte někdo nějaký tip na filtraci 6 kubíkového jezírka s koi kapry ? Dík za tip a případná foto vašich jezírek pro mojí inspiraci.
Autor diskuse: Petr Z. Vedro - Profil , 7.2.2009 všeobecné - ostatní

NSihanuk - Profil | Čt 3.6.2010 23:47:28

Petr Z. Vedro - >> tak ještě jedno

    NSihanuk - Profil | Čt 3.6.2010 23:43:08

    tak snad se to už povede

      NSihanuk - Profil | Čt 3.6.2010 21:30:30

      Petr Z. Vedro >> to bude až zítra

        NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 3.6.2010 21:04:01

        Sihanuk >> Super, ještě foto prosím.

          NSihanuk - Profil | Čt 3.6.2010 21:03:48

          Petr Z. Vedro - >> tak bohužel dneska mi nějak blbne net a fotka nejde načíst. Pošlu zítra něco z práce.

            NSihanuk - Profil | Čt 3.6.2010 20:56:20

            Petr Z. Vedro - >> Jedna z mých celkem povedených realizací

              NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 3.6.2010 20:37:51

              Sihanuk >> Tak se pochlub nějakým fotem a trochu to tady oživ. Dík

                NSihanuk - Profil | Čt 3.6.2010 20:35:45

                Petr Z. Vedro - >> Hlavně to mám vyzkoušený na svejch jezírkách. Čerpadla běžej nepřetržite každej den celej rok a hlavně maj nízkou spotřebu.

                  NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 3.6.2010 20:27:23

                  Sihanuk >> Tak to je jiná !!!

                    NSihanuk - Profil | Čt 3.6.2010 20:26:40

                    Petr Z. Vedro >> To určitě ne mám u dodavatele velkej rabat. :-)))

                      NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 3.6.2010 18:21:15

                      Sihanuk >> Neplatíš zbytečně moc za značku?

                        NMarsip - Profil | Čt 3.6.2010 18:19:29

                        Sihanuk >> :))

                          NSihanuk - Profil | Čt 3.6.2010 13:57:13

                          Petr Z. Vedro >> taky hodně záleží na tom jakou techniku používáš já používám od Tetry nebo od Laguny to jsou jezírkové speciály.

                            NZ - Profil | Čt 3.6.2010 12:15:59

                            Marsip >> prosímtě mohl bys mě poradit s propojením těchto komponentů? Myšleno od čeho začít popořadě- skimer,UV 36w,gravitační filtrace,čerpadlo 3600l/h až po vývod do jezírka. Díky moc. napiš radši sz

                              NMarsip - Profil | St 2.6.2010 20:27:18

                              Petr Z. Vedro >> Nic, kazdeho vec...

                                NPetr Z. Vedro - Profil | St 2.6.2010 20:26:28

                                Marsip >> A co říkáš na variantu co aplikuje Sihanuk ?

                                  NMarsip - Profil | St 2.6.2010 20:17:42

                                  Petr Z. Vedro >> Vice variant

                                  Gravitacni - Sterbinovy filtr / cerpadlo / UV / biofiltrace
                                  Tlakove - Cerpadlo / filtrace / UV ( V tomto pripade musis mit dostatecne velky prutok UV, aby ti voda stacila odtekat.
                                  Gravitacni - Filtrace / cerpadlo / UV

                                    NPetr Z. Vedro - Profil | St 2.6.2010 19:48:12

                                    Marsip >> Jak je to s tím UVčkem? Před nebo za filtraci ?

                                      NMarsip - Profil | St 2.6.2010 19:41:45

                                      Rick >> To je dobre, asi v sobotu ci v nedeli se stavim vycistit a zapojit. Chtel jsem si udelat vikend, ale musim opet vyuzit pocasi. Ve Velkym Dolu mam foliovacku. Jeste ti dam vedet.

                                        NPetr Z. Vedro - Profil | St 2.6.2010 18:51:17

                                        Rick >> Jasně, tak jim aspoň popřej dobrou chuť a v noci si můžeš vyvětrat :o)