- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Česká pošta a její "super" služby ...
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
21x v oblíbených a 13x v ignorovaných.
NCasio - Profil | Pá 8.4.2016 21:18:12
NKnedla12 - Profil | Pá 8.4.2016 20:45:57
Má pod sebou cca 80 lidí, když jich chybí víc, převleče se a z kanclu jde roznášet poštu, občas v sobotu rozváčí noviny. Pracuje cca 12 hodin denně, přitom má placeno 35,5 hodin týdně. Plat má z 1/3 podle toho, jak pošťačky dělají ty jejich slavné produkty. Samotné berou hooodně malou almužnu za tu práci co vykonávají. Je smutné že jinde pošťačky chodí ve 12 domů a jinde zas 18:00 a ještě nemají konec. Pak se člověk dozví, že generální ředitelka dostane na odstupným 6 měsíčních platů který je asi 3oo ooo.
Chápu některé lidi že na to nadávají, ale přál bych každému aby si vyzkoušel jaké je mít u sebe hromadu peněz za které ta osoba ruší, k tomu 30 kg letáků, normální poštu a pak balíky velikosti A2.
Nbarbusna - Profil | Pá 8.4.2016 20:44:53
Asi potřeba, protože pošta je asi přesvědčena, že zkvalitnění služeb = zdražení. Za což fakt nemůžou ti lidi za přepážkou. Fakt, když to jen jde, využiju PPL.
realita za přepážkami ČP:
https://www.stream.cz/adost/10008878-a-dost-posta-pro-tebe, https://www.stream.cz/adost/10009433-posta-pro-sebe,
https://www.stream.cz/adost/10009091-posta-pro-koho,
https://www.stream.cz/adost/10009178-posta-pro-ne
Narnošt - Profil | Pá 8.4.2016 20:23:32
Na nějakou desetikorunu nikdy nekoukám,ale tímhle mi vyrazila docela dech,zvlášť,když z té samé pošty jsem ve stejném tubusu už pruty někdy před rokem posílal a cena byla cca.160,- Kč.
Ptám se tedy,jak je možné,že za stejný balík,stejnou službu si účtují naprosto rozdílné ceny a zůstal jsem koukat na odpověď...prý ať jí ukážu prstem na toho,kdo mě minule tan balík přebíral a ona si to s ním,nebo spíš s ní vyřídí...No a samozřejmě,jestli se mi to nelíbí...můžu jít(kamkoliv).
Takže asi opravdu nebudu líný a zjistím si možnosti jakékoliv jiné přepravní společnosti,zvláště,když už čekám zhruba tři neděle na peníze za jinou dobírku a peníze stále nikde...
Jen a jen problémy a podle mého trošičku dost předražené služby.
Narnošt - Profil | Út 1.12.2015 19:49:20
NLudoO - Profil | Út 1.12.2015 19:42:39
NKHfisher - Profil | Út 1.12.2015 19:39:11
NLudoO - Profil | Út 1.12.2015 19:27:13
NCaldas - Profil | Út 1.12.2015 6:33:31
Nsven - Profil | Po 30.11.2015 22:28:34
Swingery bych poslal jako doporučené psaní za cca 60 Kč...
https://www.ceskaposta.cz/sluzby/psani/cr/doporucene-psani
NCaldas - Profil | Po 30.11.2015 21:53:10
NPřemas - Profil | Po 30.11.2015 21:47:40
NCaldas - Profil | Po 30.11.2015 21:34:35
Nedávno jsem posílat swingery přes ČP, EMS-DOBÍRKA, cena kolem 200,kč to mi přijde velmi !! Myslím že souhlasíte, obyč. dobírku cca. 184,- kč taky hezké. jen DR cca 127,-...
NPřemas - Profil | Po 30.11.2015 21:20:40
NPřemas - Profil | Po 30.11.2015 21:19:50
Nepřijela PPL? Rozbilo se jim auto, přijedou zítra, není problém přeci ... ztratil se balík? Našel se, jel omylem jiným autem, tak dorazí zítra, jsme lidi ... ono stejně vždycky hudrují nejvíce ty, co mají hodně másla na hlavě ...
Nechápu lidi, kteří třeba na poště čekají 10minut, a musí to všem dát najevo, jací jsou machři, když si pak řevem vylejou svoje ego na usměvavé slečně za přepážkou, protože těch 10minut je mohlo asi zabít ... je to prostě o ochotě, toleranci, pak jde vše ...
NPřemas - Profil | Po 30.11.2015 21:06:51
NCaldas - Profil | Po 30.11.2015 20:27:51
Bohůžel ostatní dopravci (ppl,dpd,gls,geis,atd..) to maj těžké, všichni OSVČ, a musí se ohánět, aby uživili sebe,rodinu, a dodávku. Nezávidím nikomu.
Nezbývá než objednat, a doufat že vše bude okej !!
Ps. Na dotaz odpovím asi tak, ty máš uhrazeno, balík nedorazil, vyčkej, věřím že obchod udělá vše co bude moct a vyjde ti vstříc!!!
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NSranda bez nadsázky 🤘10858
NSprávný muž má v kapse nůž8074
NČína - objednali ste uz nieco?15719
NNa ryby na kole194
NKutilské jádro MRKu5344
NOpravy a úpravy navijáků5905
NUdírny a uzení51140
NBushcraft, zálesáctví, pobyt v přírodě2177
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic













