Jaké auto?

Jaké používáte auto při svých výpravách na ryby. Ať už jste kaprař, dravcař atd. Máte speciální auto na ryby? Používáte auta 4x4?.
Autor diskuse: Tomáš - , 7.6.2004 všeobecné - revíry, cestování

Npaia - Profil | Čt 13.1.2011 10:31:52

Poušťák >> to je jasné, že ne, ale na ryby jsem dojel zatím všude. jen člověk nesmí mít strach. mít BMW, tak se na polovinu méně přístupných revírů ani nepodívám.

    NPoušťák - Profil | Čt 13.1.2011 10:27:27

    paia >> A to Q zvládá stejný terén jako LR?

      Npaia - Profil | Čt 13.1.2011 10:21:21

      Poušťák >> souhlasit si můžeš s čím chceš, já mám Q už vyzkoušeny... ;o)

        NPoušťák - Profil | Čt 13.1.2011 10:16:29

        paia >> Velice správně,ale souhlasím jen s tím LR.

          Npaia - Profil | Čt 13.1.2011 10:13:49

          a už jste potkali někoho, komu ten slavnej bavoráckej xdrive v terénu pomohl? se podívejte na top gear, tak bylo resumé jednoznačné, ani ryba ani rak, na mokrou silnici dobré, do terénu nepoužitelné, pokud chcete auto do terénu, kupte si Land Rover (a nebo Audi s quattrem ;o).

            Nesoxboy - Profil | St 12.1.2011 21:36:52

            Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 2.1.2011 17:05:02 >> kdo dělá ten jednostop v nafťě ?

              NTominoRS - Profil | St 12.1.2011 21:36:08

              to vim a o zadohrab nejde
              ale je to BMW to me sere

                Nvajsi - Profil | St 12.1.2011 21:32:49

                TominoRS >> Tomášku označení Xdrive je 4x4 takže by si neměl jen zadohrab:D

                  Nvajsi - Profil | St 12.1.2011 21:32:13

                  yzzak >> Co je v televizi to je na 120% pravda :D

                    NTominoRS - Profil | St 12.1.2011 21:26:24

                    vajsi >> Znas moje nazory na BMW to bych raci na mesic volil santovi sane

                      Nyzzak - Profil | St 12.1.2011 21:25:39

                      vajsi >> Běž do něj :-D. Musí to být pravda když to bylo v televizy

                        Nvajsi - Profil | St 12.1.2011 21:19:56

                        yzzak >> Na měsíc naprd no. Ale to Bmw Xdrive z reklamy se prohání po měsíci jako nic takže to je asi jasná volba :D

                          NTominoRS - Profil | St 12.1.2011 21:14:28

                          vajsi >> to jo to by byly vsechny jak zakonzervovany:.-D
                          ¨

                            Nyzzak - Profil | St 12.1.2011 21:14:24

                            vajsi >> Výborná poznámka :-D Je vidět že si na fyziku dával pozor kéž bych měl tvé znalosti :-DDD a říkáš že jako měsíční vozítko naprd jo ???

                              Nvajsi - Profil | St 12.1.2011 21:10:50

                              TominoRS >> Chtělo by to víc řidiču jako ja Jarda Bečák. To by auto mohli mít najeto i 300 000 bez závažných závad :D

                                NTominoRS - Profil | St 12.1.2011 21:08:45

                                vajsi >>a musi se k temu chovat ne jak my dva:-D troste hovada:-D

                                  Nvajsi - Profil | St 12.1.2011 21:03:55

                                  TominoRS >> jako jo no. první majtel nesmí nic zanedbat

                                    NTominoRS - Profil | St 12.1.2011 20:57:00

                                    Zaleti na prvnim majiteli nasem se vysrali akorat casti podvozku na predku ale v servyse nebyl dlouho

                                      Nvajsi - Profil | St 12.1.2011 20:54:57

                                      TominoRS >> Peugeota bych si nikdy nekoupil. co vidím jaký problémy s něma mají známíí. Pohodlí super ale technika se sere.

                                        NTominoRS - Profil | St 12.1.2011 20:52:48

                                        Ta 4007 jede moc pekne jak v terenu tak na asfaltu paradni redukce.Jediny co mi vadilo byla cena napeugeota celkem dost