Jaké auto?

Jaké používáte auto při svých výpravách na ryby. Ať už jste kaprař, dravcař atd. Máte speciální auto na ryby? Používáte auta 4x4?.
Autor diskuse: Tomáš - , 7.6.2004 všeobecné - revíry, cestování

Nvajsi - Profil | St 12.1.2011 20:46:35

yzzak >>Přilnavost super, ale tam kde to testovali je špatná gravitace takže koupit!!!

    NTominoRS - Profil | St 12.1.2011 20:37:48

    Pekny auta ted zacina delat i peugeot

      Nyzzak - Profil | St 12.1.2011 20:36:29

      vajsi >> Špatná přilnavost jak tak koukám na obrázek nebrat !!

        Nvajsi - Profil | St 12.1.2011 20:34:11

        a co tohle?

          Nsliver - samolibý vůl - Profil | St 5.1.2011 17:59:00

          Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 4.1.2011 13:05:45 >> monteráček jo, dokonce v původní piksli a úplně stejně smradlavý.

            Npaia - Profil | St 5.1.2011 17:56:36

            KanalK1 >> nerad bych začínal flame... každej má svého oblíbence...

              NKanalK1 - Profil | St 5.1.2011 17:50:59

              paia >> Svezl jsem se v několika Audi, s Allroadem A6 jsem najel několik tisíc km. Neohromilo mně to v ničem. V ČR je gloriola Audi daná tím, že v mnoha případech slouží coby prodloužení ega jinak bezcenným jedincům. V SRN s tím jezdí kdejaký sedlák a plní to roli spotřebního žebřiňáku. Ale nechci spouštět flame, každý ať jezdí čím chce. Na ryby (tedy předpoklad terénních schopností) bych volil třeba Nissan Pick Up..

                NTominoRS - Profil | St 5.1.2011 17:32:44

                Vzhledem k tomu ze jsem spis uchyl na vw,audi a tak taky tadyk jsou nejaky pro me prijatelnejsi verze rybarskych vozitek
                http://video-hned.cz/video/de4qkxsCFHs/TRANSPORTER-​T5-4MOTION.html
                http://video-hned.cz/video/xOUrkrMnlrU/Seikel-T5-Ex​treme-Volkswagen-4WD-Bus.html

                  Nvajsi - Profil | St 5.1.2011 17:03:51

                  TominoRS >> To jo máš pravdu pořádnou hrazdu má na tom předku :) a když ti někdo zasedne tak jen popojedeš dobředu dozadu a je místo :D

                    NTominoRS - Profil | St 5.1.2011 16:54:33

                    Kdyz uz teda toyotu tak takhle vlezlo by tam toho hafo a v terenu ti nevadi nic a na ceste te nezastavi ani nejakej sportacek akorat se zhoupnes

                      Nvajsi - Profil | St 5.1.2011 16:49:16

                      Toyota Hillux moc dobrý autíčko :) 3.0 nafta, museli u tohohle dokonce upravovat zavěšení kol aby tam narvali ty neskutečný gumy :)

                        NSlavík - Profil | St 5.1.2011 16:45:09

                        KanalK1 >> souhals 100% !!!

                          Npaia - Profil | St 5.1.2011 16:40:01

                          KanalK1 >> je to jen dojem, dokud se v něm nesvezeš...

                            Nfishmen17a - Profil | St 5.1.2011 16:30:02

                            Já vždy preferoval auta od Mattel :)

                              NKanalK1 - Profil | St 5.1.2011 16:25:56

                              paia >> Je možné, mám dojem, že Audi je tragické obecně. Navoněná bída.

                                NDiakoon - Profil | St 5.1.2011 15:38:57

                                Mezi svátkama jsem viděl speciální díl Top Gearu, ve kterém byla polární expedice. Prý je to poprvé co se dostalo auto na severní pól. Jedná se o upravenou Toyotu Hillux (pracovní verze Toyoty Land Cruiser), kterou si vzala do hledáčku firma artic trucks. Mrkněte na ten speciál Top Gearu - je to mazec. To by bylo autíčko na rybky ;-)

                                  NPepa z depa - Profil | St 5.1.2011 15:28:26

                                  Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 4.1.2011 12:31:46 >> kačenu sem už dlouho neviděl. pěkný!

                                    Nanakonda - Profil | St 5.1.2011 10:26:50

                                    Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 4.1.2011 12:45:22 >> To je speciálně pro carp teamy.

                                      Npaia - Profil | St 5.1.2011 9:24:59

                                      KanalK1 >> omyl, ten motor je dost tragickej a šíleně drahej na opravy, amíci s tím měli dost problém, protože jiná motorizace se k nim nevozila.