Jaké auto?

Jaké používáte auto při svých výpravách na ryby. Ať už jste kaprař, dravcař atd. Máte speciální auto na ryby? Používáte auta 4x4?.
Autor diskuse: Tomáš - , 7.6.2004 všeobecné - revíry, cestování

NPike - Profil | So 1.1.2011 13:28:40

Na ryby používám zcela obyčejné vozidla, stačí když to uveze mne, případně kamaráda muškaře a do kufru se vlezou 2 tašky s broďákama, vestou, krabičkama a drobnostma. Jím v hospodách či na benzínkách, spím v penzionech, chatkách či na chalupách, takže nároky mám nízké. Do terénu si dojdu pěšky.

    NDimmu - Profil | So 1.1.2011 13:24:28

    Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 1.1.2011 13:10:35 >> Já asi co rok a půl, mám ho součástí čerpadla a do toho se mi sám nechce moc vrtat, tak jsem to nechal udělat v servisu.

      Nroman - Profil | So 1.1.2011 13:21:14

      Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 1.1.2011 13:16:11 >> možná bejvávalo...viz ceny nafty u nás a okolních státech......

        NFil@s - Profil | So 1.1.2011 13:20:09

        Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 1.1.2011 13:16:11 >> Mám zkušenosti s naftou v zahraničí, že se auto chová úplně jinak. Zklidní se chod motoru atd. Možná máš jiný názor, já ti ho nevyvracím a ani nebudu.Ale je rozdíl nafta na Shellce u nás, a třeba v Německu. U nás beru jedině Vervu od Benziny.

          NParanoidní Schizofrenik - Profil | So 1.1.2011 13:16:11

          Fild@ >> Fil@s - 1.1.2011 13:08:57 >> je zajímavé, že většina zahraničních turistů a obyvatel příhraničí si knám jezdí pro nekvalitní PHM s kanistry..... takže s tou kvalitou bych to neviděl tak černě, krom toho benziny i nafty jsou u většiny distributorů stejného původu, rozdílné je pouze to aditivum...

            NParanoidní Schizofrenik - Profil | So 1.1.2011 13:10:35

            Dimmu >> za jakou dobu si měnil 2x palivovej filtr??? já ho měnim co půl roku někdy i míň....neboť čerpadlo a turbo to je skoro celá hodnota vozu
            vzduchovej jakbysmet....

              NFil@s - Profil | So 1.1.2011 13:08:57

              Dimmu >> Taky souhlasím, je rozdíl nafta u nás a v zahraničí. Snažím se přidávat aditiva, ale taky to není 100% ochrana.

                NDimmu - Profil | So 1.1.2011 13:05:24

                sliver - samolibý vůl >> Jj, tak s tím souhlasím, dnešní "kvalitní" nafta tady u nás v ČR je ideální na odrovnání vstřiků, nebo celého čerpadla a to není otázkou pár kaček. Jsem už 2x měnil naftový filtr a nestačil jsem se divit, jaký bordel tam byl, samý parafín. To u benzínu asi fakt nehrozí, ten sežere všechno. Jde hlavně o to, jak se každý k tomu chová a je jedno, jestli jde o auto, kolo, prut či naviják...

                  NMrknato - Profil | So 1.1.2011 12:50:17

                  (bedna) >> Zdravím kolego fronteráku. Mám Fronteru 2.3TD asi 14 let , koupil jsem ji jako tříletou (bohužel byla bouraná), ale nikde mě za tu dobu nenechala. (malým stínem bylo až loni upadnuté zadní kolo spolu s kusem polonápravy). Limitem v terému byly pouze gumy......

                    N(bedna) - Profil | So 1.1.2011 12:44:45

                    Kupte si co chcete,dřív nebo později vás budu někde vytahovat s Fronterou.-))
                    Ale není to auto,který bych všem doporučoval,protože je to opel a jsou tam strašně drahý náhradní díly a ve značkovým servisu oplu,absolutně neumí Frontery spravovat,protože jich je málo a tak i na vrakáči dílů moc není,ale zas na druhou stranu,díky tomu je na netu forum http://www.offroad-frontera.com/phpBB3/index.php kde je vše co potřebuješ k autu a i kluci fachmani.
                    Já dělím auta podle potřeby,když jezdím dlouhý trasy pak nafta,pokud krátký a častý startování tak benzín.

                      NKocháč - Profil | So 1.1.2011 12:39:00

                      Poušťák >> LR se mi nelíbí

                        NUnca - Profil | So 1.1.2011 12:35:52

                        rybomil >> Tak já nepatřím k nejvyšším lidem, tak já se ve Fokusovi v pohodě vyspím. Akorát musím mít nějakou matraci, ta podlaha je dost tvrdá.

                          NPoušťák - Profil | So 1.1.2011 12:33:23

                          Kocháč >> jdi do Defendra nebo MB-G to jsou jediný auta hodná tvému nároku a postavení.

                            NParanoidní Schizofrenik - Profil | So 1.1.2011 12:32:21

                            Kocháč >> smažit dálnici s forestrem nebo hiluxem je určitě eko......
                            PS: co třea kompromis, jedno do terénu a druhý na dálnici ???? obojí, využívaný ke svýmu účelu vydrží určitě víc...

                              NKocháč - Profil | So 1.1.2011 12:31:08

                              Tulo >> to je dobrý tak do lesa, ale já potřebuji dost často smažit dálnici.

                                NTulo - Profil | So 1.1.2011 12:30:24

                                Kocháč >> Lada Niva

                                  NKocháč - Profil | So 1.1.2011 12:28:56

                                  No tím se prokousat :o))
                                  Delší dobu pokukuji po Toyotě Hilux, ale asi by to byla kravina, lepší varianta by byl asi ten Forester.

                                    Ndvoko - Profil | So 1.1.2011 12:28:13

                                    když to tady tak čtu tak musím říct jen jedno .roky vlastním jen mercedesy 190 2ltr.diesel,mezi tím jsem měl pasata b5 a už nikdy ,další octavia 2 laurin klement 2,0tdi super auto ale než se něco podělalo,pak to byl ranec.takže ted máme dvě 190 dvacet let starý bez koroze,motory natočíno oba dva přes půl milionu a měním akorát olej a dávám naftu.jezdí tak za 5,5litru a poberu na ryby vše ,a zajedu s tím kam chci,když na to přijde tak i polem.stará dobrá a kvalitní práce.

                                      Npepa-č - Profil | So 1.1.2011 12:26:16

                                      Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 1.1.2011 12:17:20 >> právě, že ne. 120káři budou vědět z časopisu a plkátu v hospodě jak vypadá poslední Ferrari, Lambo apod. místní majitel diskotéky, místní lobbista a místní fotbalista budou mít Bentley nebo Porsche a stará klasika pro zasvěcené se bude v jejich očích jevit jako střep pro ostudu. :-)

                                        Nanakonda - Profil | So 1.1.2011 12:21:41

                                        sliver - samolibý vůl >> To si určitě plete.Jediná redukce je na benzinu,ale ne na turbu.