Jaké auto?

Jaké používáte auto při svých výpravách na ryby. Ať už jste kaprař, dravcař atd. Máte speciální auto na ryby? Používáte auta 4x4?.
Autor diskuse: Tomáš - , 7.6.2004 všeobecné - revíry, cestování

Paranoidní Schizofrenik - Profil | So 1.1.2011 12:17:20

pepa-č >> s takovim lotusem ani nepotřebuješ platnou povolenku, páč než bys jí vyndal budeš mít dávno rozmlácenej obgezicht....(typycká a rázovitá česká metnalita)

    pepa-č - Profil | So 1.1.2011 12:15:59

    Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 1.1.2011 12:15:00 >> asi jo

      pepa-č - Profil | So 1.1.2011 12:15:53

      Fild@ >> Fil@s - 1.1.2011 12:14:57 >> asi jo

        Paranoidní Schizofrenik - Profil | So 1.1.2011 12:15:00

        pepa-č >> s takovejma šlupkama jezdit po svazovejch revírech je celkem provokace, nemýlím-li se ???
        edit : já sem spíš na ty sovětský máslostroje....
        http://cgi.ebay.de/Verkaufe-Lada-Niva-4x4-/18060603​5258?pt=Automobile&hash=item2a0cf5653a

          Fil@s - Profil | So 1.1.2011 12:14:57

          pepa-č >> Takovým autem jako je ten Lotus dojet k vodě, tak z něj ani nevystoupím. Pokud bych s ním ovšem po našich cestách vůbec dojel :-)

            Paranoidní Schizofrenik - Profil | So 1.1.2011 12:06:25

            pepa-č >> sem řádně proškolen od starých mechaniků, jenž po desítky let ojíždějí dneska už snad veterány, tráví pod autem volné výkendy, ladí nuance, vystříkavají si rezistinem dutiny apod.... nový auto bych si nekoupil, neb dnešní vozidla sotva vydrží to co vozidla 15-20 let stará, konečně čim víc elektroniky tim víc se to sere a to způsoby, svépomocí neodstratelnými.........nakonec když vidim v čem všem dneska lidi jezděj po hodně frenkventovanejch silnicích ( různý sparky, matizy, smarty apod ) jímá mě hrůza až hysterie....
            PS : s mechanickym vstřikem na věčný časy a nikdy jinak....
            PPS : dík těm typizovanejm a často používanejm náhradním dílům odkudsi , se z celkem obstojnýho auta stává vrak po první vážnější závadě....

              sliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 12:06:05

              anakonda >>já si to taky myslel, ale fbc píše, že má redukci na dýzlu pokud jsem ho pochopil správně.

                pepa-č - Profil | So 1.1.2011 11:55:11

                Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 1.1.2011 11:52:50 >> to jo, ale dneska pokud nekoupíš exota, tj koupíš cokoli z nějakého velkého koncernu, tak to s těmi díly je vícemeně stejný.

                  pepa-č - Profil | So 1.1.2011 11:53:45

                  rybomil >> koukni se jak tlustý sloupky okolo oken má ten escort a jak ta dnešní Kia - tam hledej, kde všude se ty centimetry ztrácí. takových míst ti ukážu okolo toho auta desítky.
                  Kdyby dnes vyráběli Escorta a NCAP s ním bouchla do testovací kostky a zveřejnili se výsledky, tak neprodají ani jeden.

                    Paranoidní Schizofrenik - Profil | So 1.1.2011 11:52:50

                    pepa-č >> no nejsem žádnej vyznávač novejch aut , spíš takovej dojížděč, proto je pro mě primárnim cílem dostupnost a nízká cena ND, což u třeba zmyňovaného jeepu, nebo obdobnejch např asijskejch aut dvakrát nehrozí.....ono co si budem nalhávat, frantíci s taliáncema taky nejsou zrovna dvakrát cenově dostupný, potom nidky neříkej hopla dokud si neměl opla, škodovka neni nikterak teréní a starej ford to poslední dobou taky dost fláká.....
                    Pro mě osobně je ideálním vozidlem s největším teréním prostupem, s nízkými pořizovacími náklady, cenově dostupnými díly a možností servisovat si převážnou část svépomocí ,léty osvědčený výtvor Volžského automobilovém závodu......škoda jen že dieslových verzí je na našem trhu s ojetinami velmi poskrovnu, což je ovšem kompenzováno častými úpravami do LPG.....

                      Poušťák - Profil | So 1.1.2011 11:52:22

                      sliver - samolibý vůl >> máš pravdu,bohužel.

                        sliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 11:47:19

                        Mrknato >> jenže dnešní comonraily už právě ne. Jsou těžce závislé na kvalitě nafty. To už nebude navěky jako staré dobré TD.

                          rybomil - Profil | So 1.1.2011 11:46:16

                          Unca >> Jj, na co je mi nějaká Kia Ceed ropa v kombi, se 7 let zárukou, když 1. co jdu zkoušet, jestli si tam v poho lehnu a ono to je dělaný na lidi nějakých 158 - 165cm. A to je auto o 22 cm delší než můj starej vobouchanej Escort. Nechápu, zvlášť když to propagujou jako " " evropské auto " ".

                            Unca - Profil | So 1.1.2011 11:44:26

                            Nějak mi nejde vložit fotka. Tak druhej pokus. :-)

                              Mrknato - Profil | So 1.1.2011 11:43:11

                              sliver - samolibý vůl >> Když má diesel pístové palivové čerpadlo, schroustá vše, třeba i štěpku .....

                                Mrknato - Profil | So 1.1.2011 11:40:23

                                pepa-č >> Kupríkladu Jeeeep Cheeeerokeee je automobil vyrobený vo Spojených Štátoch. Na toto auto tu něpajuje nič, snád len pneu a zahrádka na strechu..... nieeje tedy vuobec lokálne.

                                  sliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 11:40:07

                                  Dimmu >> taky mám rád oboje. Měl jsem na mysli spíš ( než nové nebo zánovní) starší auta z druhé ruky,které se na ryby většinou kupují. U těch se při nejisté údržbě a třeba používání levné nafty ( třeba i bio ) můžou projevit vážné závady vstřikovacího systému, které jsou drahé. Toto u benzinu nehrozí. Taky třeba zatím opomíjené filtry pevných částic nejsou u všech aut na celou dobu životnosti , nejsou v druhovýrobě pro všechny auta a na některé jsou pekelně drahé. A to jsou problémy, které se u starších benzínů neřeší.

                                    Grasel - Profil | So 1.1.2011 11:39:47

                                    Unca >> Já si na forda nemůžu stěžovat,měl sem starýho Escorta 1,6 XR3i a nikdy mě nikde nenechal,jel jak oheň :-))

                                      Unca - Profil | So 1.1.2011 11:36:48

                                      Jak se to říká? " Fordem tam a vlakem zpátky". :-)) Ale mě se líbí. Naložím do něj vše co potřebuju a navíc má lůžkovou úpravu. :-)