Jaké auto?

Jaké používáte auto při svých výpravách na ryby. Ať už jste kaprař, dravcař atd. Máte speciální auto na ryby? Používáte auta 4x4?.
Autor diskuse: Tomáš - , 7.6.2004 všeobecné - revíry, cestování

Nlobotomie (fanik) - Profil | So 1.1.2011 1:56:50

sliver - samolibý vůl >> jak kvůli výbavě a ne teda kvůli kůži, ale ten motor má zátah ve všech otáčkách. nejsem zastáncem dieslů, ale tenhle mě dostal...

    Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 1:56:21

    fbc >> turbo benzín nemá redukci, jede jak raketa. Benzín bez turba redukci má a jede taky nadstandart. Pro mně jasná volba.

      Nfbc - Profil | So 1.1.2011 1:53:30

      sliver - samolibý vůl >> u toho TD nie je písaná redukcia takže ten2 alebo 2,5 benzín bude dobrá voľba.

        Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 1:44:22

        lobotomie (fanik) >> a proč u takového auta nafta ? Toto je lety osvědčený pohon pro rybáře .

        http://www.subaru.cz/10forester_20x.html

          NKocháč - Profil | So 1.1.2011 1:39:29

          Kurva já chcu ten autobus

            Nfbc - Profil | So 1.1.2011 1:34:54

            šedý pes >> asi som si našiel nového kamaráta.

              Nlobotomie (fanik) - Profil | So 1.1.2011 1:33:04

              sliver - samolibý vůl >> nic silnějšího nenabízí a já chci konkrétně to ve kterém jsem už jezdil... když už to teda přijde
              http://www.subaru.cz/10forester_25x.html

                Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 1:32:02

                šedý pes >> proč jsi hnusný, je čerstvý nový rok ?

                  Nšedý pes - Profil | So 1.1.2011 1:23:44

                  fbc >> zase lžeš, Subaru se s dehtem nějaký čas dělá, ale pro tebe je to hodně vzdálený a nedostupný sen, plácale s vitarou z baziše. Jen dokážeš hanit, na co nemáš.

                    Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 1:22:52

                    lobotomie (fanik) >> to už bude subaru 3,5. Dýzl je v subaru jenom ústupek evropanům. Boxer je boxer. Benzín je benzín.

                      Nlobotomie (fanik) - Profil | So 1.1.2011 1:19:05

                      sliver - samolibý vůl >> abychom si rozuměli... já ho nevlastním, jen jsem v něm jezdil. Loni jsme výhodně koupili nissana, tak te´d nebudem kupovat subaru, ale až nastane správná doba pro další auto, tak to bude subaru 2,5... myslím že ten diesel obsah je jenom s turbem...

                        Nkonrád - Profil | So 1.1.2011 1:18:27

                        lobotomie (fanik) >> ... sme na tom dosť podobne :-)

                          Nlobotomie (fanik) - Profil | So 1.1.2011 1:17:03

                          konrád >> subaru je subaru... a forester mě okouzlil už před deseti lety a ten nový je prostě úžasný

                            Nsliver - samolibý vůl - Profil | So 1.1.2011 1:16:46

                            lobotomie (fanik) >> benzín jo, ale verze bez turba má redukci na jedničku. Taky mnohem míň žere, než s turbem. Jede skoro stejně. Je to dobré auto.

                              Nfbc - Profil | So 1.1.2011 1:15:55

                              lobotomie (fanik) >> Subaru je super-tiež som pred vitarkou o nom uvažoval,odradil ma ten benzín-škoda že diesel začali robiť až nedávno.

                                Nšedý pes - Profil | So 1.1.2011 1:15:23

                                fbc >> píšeš o vozech, které jsi možná spatřil projet okolo, když tě předjížděly, a tady machruješ, meleš nesmysly a sami dodnes možná v Trnavě mastíte dvanáctsettrojky, asiati. Ty by jsi slovo Landrover vůbec neměl vyslovit, ani napsat.

                                  Nkonrád - Profil | So 1.1.2011 1:13:39

                                  lobotomie (fanik) >> SUPER! Som rád, že sa tu objavil ďaľší fanúšik značky SUBARU :-) !

                                    Nlobotomie (fanik) - Profil | So 1.1.2011 1:11:59

                                    sliver - samolibý vůl >> benzín... to auto je prostě masox


                                    //myslím nafta boxer a napíšu benzín =D

                                      Nšedý pes - Profil | So 1.1.2011 1:10:51

                                      sliver - samolibý vůl >> já jsem nenaletěl, mám super autíčko, Transita, střední výšku, dlouhého a možnost devítit míst, nenáročný, úsporný, prostě super, děličky do něho nemusím skládat, a malý péro taky nemám.

                                        Nfbc - Profil | So 1.1.2011 1:10:44

                                        šedý pes >> čo dodať-okrem Range Roveru a Santany som mal tú česť s každým zmienovaným offom čo som tu spomenul a na ryby jazdím na Suzuky(viz.nižšie)-len toľko pre rýpalov.