Přehrada Seč ...

Znáte někdo přehradu Seč? Jestli ano, tak mi prosím dejte nějaké informace, na co kapři berou, nebo kde se vysktují? Děkuji mockrát!
Autor diskuse: Feedoros - Profil , 19.1.2009 všeobecné - revíry, cestování

Forest 1 - Profil | So 26.11.2011 11:13:41

strecek >> led tam asi nebude , hodne stesti a pak dej vedet jak jsi dopadnul, nezapomen na foto :-)

    strecek - Profil | Pá 25.11.2011 21:09:12

    Zdravím, jak to vypadá na Seči?? Není tam už led? Zítra bych se tam chtěl podívat.

      stryček - Profil | St 23.11.2011 19:52:08

      Forest 1 >> ok budu na to myslet

        Forest 1 - Profil | St 23.11.2011 19:46:36

        stryček >> jj vim.... ale kdyz by se nejakej peknej candatek povedl dej vedet ja si pro nej dojedu :-)))

          stryček - Profil | St 23.11.2011 19:18:59

          Forest 1 >> Víš že ryby nežeru

            Forest 1 - Profil | St 23.11.2011 19:17:08

            stryček >> ty by jsi si varil ne?? prece ty wokouny a candaty co tam ted lapes :-))))

              stryček - Profil | St 23.11.2011 19:13:04

              Forest 1 >> Kdopak by mě vařil

                stryček - Profil | St 23.11.2011 19:12:29

                Forest 1 >> copak??

                  Forest 1 - Profil | St 23.11.2011 19:10:40

                  stryček >> :-))))

                    stryček - Profil | St 23.11.2011 19:09:36

                    Forest 1 >> Jo s Blankou

                      Forest 1 - Profil | St 23.11.2011 19:08:47

                      stryček >> jsi na chajde sam nebo s máti??? nebo snad s pritelkyní?? :-))))

                        stryček - Profil | St 23.11.2011 19:04:20

                        Forest 1 >> Kdepak ani neni vidět teda v sobotu nebyla snad v pátek vykoukne

                          Forest 1 - Profil | St 23.11.2011 18:51:24

                          stryček >> nemam brodaky......... hele ze ty potrebujes pomoct s lodí??? uz vykoukla z pod hladiny?? :-)))))))

                            stryček - Profil | St 23.11.2011 18:49:14

                            Forest 1 >> Tak v sobotu rano přijd vem vláčak a bude sranda

                              Forest 1 - Profil | St 23.11.2011 18:45:25

                              stryček >> ty wokurko, jezdim i na dirky prece ....... :-)))

                                stryček - Profil | St 23.11.2011 18:42:09

                                Forest 1 >> Ty a vláčet v tehle zimě? Na to si koupim lístek do první řady :-))

                                  Forest 1 - Profil | St 23.11.2011 18:40:05

                                  stryček >> ale jo dat ji tam muze ........... :-)) kdyz tam pujdu tak si ji snad vsimnu :-)) prece si nenecham na konci roku sebrat noty :-)))

                                    stryček - Profil | St 23.11.2011 18:37:50

                                    Forest 1 >> No fakt už jsem ji tam viděl před lety

                                      Forest 1 - Profil | St 23.11.2011 18:35:12

                                      stryček >> phe :-)) prej ceduli :-)))

                                        stryček - Profil | St 23.11.2011 18:32:54

                                        Forest 1 >> Ja myslim že tak dolu už to nepůjde. A jak se to spoji da tam Pavel Dubskej zase ceduli se zákazem