Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

Ndvorák - Profil | St 11.3.2009 22:04:09

VYDROUŠ >> To je dlouhý prase. V pátek to rozeberem a o víkendu budem u vody nejchytřejší. A nejvíc nachytáme.

    NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 22:02:00

    dvorák >> jsi na tom i tak dobře ja nula jako prase 00000000000000000000

      Ndvorák - Profil | St 11.3.2009 21:59:16

      VYDROUŠ >> Loni touhle dobou jsem měl chycenejch 5 rybích druhů,letos jenom dva :-(((

        NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 21:54:28

        dvorák >> to ano a hlavně líni

          NX - Rap - Profil | St 11.3.2009 21:54:13

          dvorák >> jo čtu!

            Ndvorák - Profil | St 11.3.2009 21:52:16

            Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Ty zde nečteš příspěvky nebo co??!!

              NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 21:51:52

              Kuzmička >> ahojky ahoj hoj

                NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 21:51:06

                Strejda_ Rahul >> X - Rap >> V Jaroměři, mas chut nas přijet podpořit(finančně)

                  NKuzmička - Profil | St 11.3.2009 21:50:51

                  Já vás zdravím :-)

                    Ndvorák - Profil | St 11.3.2009 21:50:38

                    VYDROUŠ >> Jen ať dorazí taky!!! A o víkendu bych rád jel do těch Batňovic,tam to po roztátí vždy šlo nejlépe!

                      NX - Rap - Profil | St 11.3.2009 21:50:09

                      VYDROUŠ >> No, podle mě to tam bude až tak od dubna stát za něco, ale asi to tam taky zkusím!

                      Kam pujdeš?

                        NX - Rap - Profil | St 11.3.2009 21:49:32

                        VYDROUŠ >> Ta akcička.....

                          NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 21:48:12

                          Strejda_ Rahul >> X - Rap >> rozkoš

                            NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 21:47:59

                            Strejda_ Rahul >> X - Rap >> a co konat

                              NX - Rap - Profil | St 11.3.2009 21:47:11

                              VYDROUŠ >> Kam pujdeš na ryby? Vždyť řeky jsou teď rozvodněné!

                                NX - Rap - Profil | St 11.3.2009 21:46:40

                                VYDROUŠ >> kde se to bude konat?

                                  NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 21:46:18

                                  dvorák >> on ma zaracha od babičky:-)

                                    Ndvorák - Profil | St 11.3.2009 21:45:26

                                    VYDROUŠ >> Budeš vítán. A v pátek vem tátu!!

                                      NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 21:43:43

                                      dvorák >> Tak zítra se pojedu podívat na rybník do Vlčkovic, v patek schuzka bez alkoholu v sobotu rano uřad. V sobotu odpoledne na ryby a neděle jen postel:-))

                                        Ndvorák - Profil | St 11.3.2009 21:39:32

                                        VYDROUŠ >> ňo,asi nič. Zítra asi pojedu s Jozkou zafídrovat na rybník ve Vlčkovicích. V pátek máme tu schůzku a o víkendu min.dvakrát na ryby a min.dvakrát do hospody. Jak to vidíš Ty?