Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

NKachna - Profil | Čt 12.3.2009 14:27:11

dvorák >> tak nemel a padej! :o)

    Ndvorák - Profil | Čt 12.3.2009 14:22:22

    Jozka >> Zdar,beru feeder a letím za Jozkou,tak mě nezdržujte!!

      NKachna - Profil | Čt 12.3.2009 14:08:03

      Píc, Játra! :o)

        NJozka - Profil | Čt 12.3.2009 12:38:16

        To Dvorák:Jak se vrátíš z práce tak mi napiš jestli teda jedem.Můžu,ale jen do 16té hodiny,bo v 17.OO už musím být na zakázce.Vydrouši Ty se nepřidáš??

          NJohny4481 - Profil | Čt 12.3.2009 10:07:39

          Kača. >> karpak >> Už před xxxx příspěvky jsem psal, že ne. Zítra jedu na pohřeb své babičky a pak máme od práce bowling na rychtě.

            Nkarpak - Profil | Čt 12.3.2009 9:21:55

            Johny4481 >> Jakpak, ty jedeš do Jaroměře?

              Nkarpak - Profil | Čt 12.3.2009 9:21:00

              Dobré ranko.

                NJohny4481 - Profil | Čt 12.3.2009 6:16:12

                Brý tro

                  Nkarpak - Profil | Čt 12.3.2009 1:21:22

                  9730

                    Nkarpak - Profil | Čt 12.3.2009 1:21:02

                    Tak.

                      Nkarpak - Profil | Čt 12.3.2009 1:20:36

                      Přeji všem brobrou a nažďár.

                        Nkarpak - Profil | Čt 12.3.2009 1:19:27

                        Jdu taky do hajan.

                          Nkarpak - Profil | Čt 12.3.2009 1:18:53

                          Hmmmm, tak to jsem tady teda sám.

                            NJozka - Profil | St 11.3.2009 23:00:03

                            Kachna >> Nemluv ze spaní a spi :o))

                              NKachna - Profil | St 11.3.2009 22:54:01

                              Jozka >> jo

                                NJozka - Profil | St 11.3.2009 22:51:26

                                To už zase spíte???

                                  NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 22:22:39

                                  Tak všem ahoj a dobrou

                                    NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 22:11:03

                                    dvorák >> tak hoj a dobrou Danone

                                      Ndvorák - Profil | St 11.3.2009 22:09:56

                                      VYDROUŠ >> O tom žádná. Hele,jdu spát,jsem ospalej jak prase. Dobrou všem!

                                        NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 22:05:59

                                        dvorák >> tak na to jsem zvědaví, alespon bude sranda