Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 21:36:45

Kača. >> karpak >> V patek budu dělat opět koleno, tak ti sem hodím fotoooo

    NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 21:36:00

    dvorák >> tak co je noveho

      Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 21:33:00

      VYDROUŠ >> Pic, jedu pro paní, tak tu budu posléze. Zatím pic.

        Ndvorák - Profil | St 11.3.2009 21:32:59

        VYDROUŠ >> Co hulákáš??!!

          NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 21:32:12

          haloooooooooooooo

            NX - Rap - Profil | St 11.3.2009 20:11:01

            Kača. >> karpak >> Výborně!

              Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 20:09:57

              Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Javor

                NX - Rap - Profil | St 11.3.2009 19:29:13

                Kača. >> karpak >> Objednal jsi to už?

                  NX - Rap - Profil | St 11.3.2009 19:27:20

                  PAR PAR PARdubice dotohooo 3:0000

                    NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 18:36:26

                    Tak jedu k nasim na langoše, to bude bašta

                      NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 18:29:42

                      Kachna >> tak tak jen jim utrhni nožičky:-)

                        NKachna - Profil | St 11.3.2009 18:23:14

                        VYDROUŠ >> neboj se vlka nič, ikdyby nechutnalo, tak já se s tím poperu :o)

                          NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 18:21:17

                          Kachna >> tak at chutna

                            NKachna - Profil | St 11.3.2009 18:20:48

                            Tak nič, je tu nuda, jdu na jedno či dvě ...pětipiva :o)

                              NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 18:19:11

                              Kača. >> karpak >> ale budu přitomen:-))

                                NKachna - Profil | St 11.3.2009 18:11:05

                                GOOOLLL!!!

                                  Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 18:07:55

                                  VYDROUŠ >> No jo, ale ty jsi nepič.

                                    NVYDROUŠ - Profil | St 11.3.2009 18:06:50

                                    Kača. >> karpak >> ja ja ja jenom ja

                                      Nkarpak - Profil | St 11.3.2009 18:04:36

                                      Kdo tam bude????????????

                                        NKachna - Profil | St 11.3.2009 17:52:46

                                        Kača. >> karpak >> já teď v pátek asi nebudu moct, páč jdu na oslavu narozenin