Rybaření na Náchodsku

Založil jsem tuhle otázku, abychom se mohli mi rybáři z okolí Náchoda něják dohodnout na nějákých spolčných vycházkách, pokecat a ušetřit na poštovným! Pokud možno každý řekněte něco o sobě!
Autor diskuse: X - Rap - Profil , 5.1.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Odkud jste?

A) Náchod34%

B) Nové Město nad Metují 24%

C) Hronov4%

D) Broumov6%

E) Česká Skalice12%

F) Jaroměř20%

Od 5.1.2009 hlasovalo 50 čtenářů.

NKachna - Profil | Út 10.3.2009 17:26:32

Strejda_ Rahul >> X - Rap >> si dělej prdel z někoho jinýho

    NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 17:26:06

    dvorák >> jako ty jdeš na prašky v tekutem stavu- hlasita zavist:-))))))))

      NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:23:53

      Kachna >> Tak bus tam má být asi v 14:10, takže změna!

        Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 17:23:11

        Johny4481 >> Děkuji,znovu tady opakuji,jsi opravdovej kamarád!!

          NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:22:12

          Kachna >> aha, tak už vím, butu tam v +-14:00 jo?

            NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 17:21:55

            Strejda_ Rahul >> X - Rap >> To se nemůžeš cejtit, nebo co se děje???

              NKachna - Profil | Út 10.3.2009 17:21:27

              Strejda_ Rahul >> X - Rap >> nedělej blbýho a dej si do map Nové město nad metují komenskeho 30

                NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:20:36

                Fůůůůj...

                  NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 17:20:17

                  dvorák >> Takže preventivně: musííííííš!!!!!

                    NKachna - Profil | Út 10.3.2009 17:20:11

                    GOOOLLL!!!

                      NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 17:19:48

                      dvorák >> V tomhle počasí se nechá tak akorát popíjet, neřku-li chlastat. :-))))

                        NKachna - Profil | Út 10.3.2009 17:17:55

                        Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Komenského 30, a nekecej mi do hokeje

                          NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:17:21

                          Kachna >> Takovej nic moc...!

                            NKachna - Profil | Út 10.3.2009 17:16:10

                            GOOOLLL!!!

                              NX - Rap - Profil | Út 10.3.2009 17:15:45

                              Johny4481 >> Já vím kde je rychta(deně tam jezdím) , ale nevím kde je stará pošta

                                NKachna - Profil | Út 10.3.2009 17:15:40

                                VYDROUŠ >> makám jak ďas :o)

                                  Ndvorák - Profil | Út 10.3.2009 17:15:01

                                  Strejda_ Rahul >> X - Rap >> U starý pošty! Neumíš číst?!

                                    NVYDROUŠ - Profil | Út 10.3.2009 17:14:27

                                    Kachna >> počkej ty chodíš už do roboty

                                      NJohny4481 - Profil | Út 10.3.2009 17:14:22

                                      Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Je vidět,že nepiješ :-))))